Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Як же знайти свій фен-шуй? Це можна зробити, тільки якщо ми вибираємо нове житло усвідомлено, з урахуванням знань фен-шуй

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Знайти свій фен-шуй

Знайти свій фен-шуй

Те, що представляє із себе будь-яка людина зсередини – її характер, світогляд, сприйняття дійсності, її доля, нарешті, так чи інакше проявляється зовні. І хтось вважає, що очі - це дзеркало душі, хіроманти можуть багато чого сказати по лініях на долоні людини, фізіогноми те ж саме прочитають по її обличчю, а фен-шуісту, щоб зрозуміти людину, досить побачити її будинок.

Те, як будинок тієї чи іншої людини відображає її внутрішній світ і життя, найбільш наочно можна побачити, якщо порівняти кімнату, наприклад, 17-річного підлітка і житло старої дами. Ці два приміщення будуть сильно відрізнятися не тільки завдяки інтер'єру і колірній гамі, але і запах і відчуття в них буде різними. Будь-хто з нас напевно відразу визначить, хто живе в цій кімнаті, навіть не бачачи господаря, дівчина, підліток, дорослий чоловік або бабуся. Адже в цих будинках присутня принципово різна енергія ци, яку привнесли туди різні господарі!

Відмінності між будинками схожих за статтю, віком і захопленням людей можуть бути не так помітні, але вони, безсумнівно, є. Кожен з нас – унікальний і тому наші будинки теж дуже різні, так як вони дійсно відображають нашу суть.

Якщо в душі і в житті людини – повна плутанина, то в її будинку завжди все буде лежати не на своїх місцях. Якщо ж людина спокійна і впевнена у собі і своєму завтрашньому дні, то і її будинок доглянутий і затишний.

Свої переваги і недоліки, проблеми і досягнення ми переносимо з будинку в будинок. Буває, що людині не подобається її будинок, тому що одночасно вона незадоволена своїм життям, і вона мріє швидше поміняти місце проживання. Але ось вона переїжджає і з часом виявляє, що в її новому житлі мало що змінилося, аж до розташування санвузла щодо вхідних дверей! Так як подібне притягує подібне, вона знову і знову буде потрапляти в одну і ту ж проблемну зону, скажімо в зону шлюбу або фінансів, і тому людині буде дуже складно подолати труднощі власного життя. Знайти ці зони фен-шуй можна, скориставшись методом Восьми життєвих прагнень. Виходить таке собі порочне коло. Наші проблеми привертають до нас такі квартири, які своєю енергетикою підтримують ці ж проблеми.

Як же знайти свій фен-шуй?

Це можна зробити, тільки якщо ми вибираємо нове житло усвідомлено, з урахуванням знань фен-шуй, спочатку провівши діагноз своїх слабких сторін на плані старого житла а, потім, знайшовши будинок, в якому цих проблем немає, поліпшити своє життя. Можна також постаратися послабити проблемні зони в існуючому будинку. Так, ті ж зони шлюбу або фінансів, навіть якщо вони припали на санвузол або відсутній сектор квартири, ми можемо активізувати на рівні кімнати. Або, якщо напрямок входу в будинок виявився несприятливим для людини, двері при бажанні завжди можна трохи розвернути, скориставшись формулою Восьми палаців (Ба-чжай). Так можна, поліпшивши свій фен-шуй, знайти роботу або влаштувати особисте життя. Хоча, звичайно, краще за все з самого початку вибрати будинок, що ідеально підходить нам з точки зору фен-шуй. У ньому буде простіше застосувати будь-яку з методик, наприклад метод, як знайти другу половинку по фен-шуй, відому як формула «Квітки персика». Вона каже якраз про те, як знайти любов по фен-шуй.

Звичайно, багато людей, навіть нічого не знаючи про фен-шуй, інтуїтивно використовують його принципи, коли, потрапляючи в якусь проблемну ситуацію, раптом починають переставляти меблі або робити генеральне прибирання. І так, очищаючи і змінюючи свій будинок, вони поступово приводять в порядок і своє життя. Але своїми діями вони можуть досягти і зворотного результату. Адже переставивши якісь предмети меблів в той період, коли нам було дуже складно, ми можемо розташувати її, як нам підкаже власна депресія, тим самим як би зафіксувати проблемну ситуацію на зовнішньому плані і тому виявитися не в змозі вирішити її і в своєму житті . Тому до перестановок все ж краще підходити усвідомлено, використовуючи не тільки знання методу Восьми життєвих прагнень, а й класичний фен-шуй - методи Ба-чжай і летючі зірки.

Не торкаючись зараз цих методів, можна дати загальну рекомендацію, як за допомогою фен-шуй дуже легко вийти з життєвого тупика, якщо ви в нього потрапили. На рівні будинку його представляють ті речі, які валяються всюди і які ніяк не доходять руки «зрушити з місця». Тому, нарешті розібравшись з ними - щось викинувши, а щось акуратно розклавши по полицях, тобто, провівши прибирання по фен-шуй, ми можемо вирішити завал проблем, який накопичився.

Те ж стосується ситуацій, коли спливає якась стара історія, здатна боляче ятрити нашу душу. Щоб раз і назавжди вирішити подібну проблему, потрібно викинути або заховати всі речі, пов'язані з тим періодом, коли вона виникла. Адже часто саме вони по ланцюжки асоціацій повертають наші думки туди, звідки ми так намагаємося втекти.

Такі поради від фен-шуй здаються дуже простими, але їх може бути не так легко застосувати на практиці. Адже підспудно ми знаємо про тісний зв'язок нашого внутрішнього світу і зовнішнього оточення і тому, якщо наша мотивація до змін недостатньо сильна, ми будемо до останнього чіплятися за минуле і за свій старий погляд на речі. Що ж, іноді корисно прийняти речі такими, якими вони є і не намагатися змінити своє життя, якщо ви до цього не готові, щоб потім повернутися до цього з новими силами ....

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024