Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Значення земноводних тварин в фен шуй. Хоч як це не дивно, але навіть змія має значення виключно позитивне

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Значення земноводних тварин в фен шуй

Значення земноводних тварин в фен шуй

У звичайному житті мало хто з нас має любов до плаваючих і повзучих істот, які виглядають не дуже привабливо і часом отруйні.

Однак земноводні тварини по фен шуй мають інше смислове навантаження: хоч як це не дивно, але навіть змія має значення виключно позитивне. Тому сміливо купуйте подібні фігурки, приймайте їх від друзів як цінний подарунок.

Змія по феншуй

Згідно з китайськими практикам змія по фен шуй значення має безпосередньо жіноче. Це прекрасний символ мудрості і краси, представлений однією або двома істотами. Фігурки змій можуть бути інкрустовані коштовностями або сидіти на купах монет. Популярна також статуетка кобри з бурштиновою кулею.

Куди поставити талісман

Розташування змії по фен шуй тісно пов'язане з матеріалами талісманів.

 • На сході потрібні фігурки з дерева, нефриту, онікса і бамбука. Вони знищують рутину, вносять зміни у відносини і допомагають придбання нових навичок.
 • Південний схід поєднується з кам'яними зміями в оточенні рибок, драконів, квітучих рослин і нагород. Такий знак уособлює дохід і успіх.
 • На північному сході ідеальні скульптури з каменю або кришталю. Такі талісмани корисні для ведення бізнесу, організації угод або відмінного навчання.
 • Для заходу підійде статуетка з кедра, бронзи, ялівцю і сандала.Она уособлює здоров'я.
 • Північний сектор гармонує з металевими змійками, поруч з якими є елементи води: акваріуми, черепахи, риби. Подібний символ додає власникові впевненості і стимулює кар'єрне зростання.
 • У центрі будинку, тобто в секторі сім'ї, необхідні кришталеві і скляні фігурки. Вони привносять в квартиру єдність, гармонію, почуття взаєморозуміння.

Черепаха по феншуй

Згідно з фен шуй, черепаха – найдавніший і потужний талісман, що входить в четвірку небесних мешканців. Саме фігурка черепахи по фен шуй поєднує в собі здоров'я, довгі роки життя і мудрість, обдаровує кожну оселю удачею і охороняє сім'ю. Поряд з легендами та міфами, в яких бере участь черепаха по фен шуй, значення цієї тварини визначалося її поведінкою і особливостями. Тому талісман пов'язаний з рухом вперед і досягненням будь-яких цілей.

Всім стає цікаво, коли в будинку з'являється справжня черепаха: символ чого по фен шуй ця повільна істота? Насправді така тварина дуже підходить для глави сімейства, тому що підтримує його справи і приносить достаток грошей. Жива черепаха по фен шуй завжди приносить в сім'ю щастя, якщо за нею ретельно доглядають.

Що стосується фігурок, вони поділяються за кольорами і матеріалами.

 • Три черепахи в фен шуй уособлюють довголіття відразу декількох сімейних поколінь і загальне благополуччя. Така пірамідка з тварин – відмінний талісман для східного сектора.
 • Фінансові блага, зароблені тільки власною працею, привертає керамічна черепаха по фен шй. Куди ставити такий символ? Краще на робочий стіл або в сектор кар'єри, щоб підвищення супроводжувалося накопиченням мудрості.
 • Чорна черепаха фен шуй робиться з металу. Вона може мати невелике сріблення або позолоту на панцирі, але в будь-якому випадку пов'язана з допомогою на роботі при наявності належних людських зусиль. Талісман подібного роду тримають в північній зоні на жмені золотих монет.
 • Незвичайною енергією володіє тварина, зроблена своїми руками з картону, за правилами фен шуй. На фігурці черепахи намалюйте точки синім фломастером і з'єднайте їх в трикутник для посилення стихії Води. Також на спинку можна прикріпити своє фото. Такий талісман, розміщений в кабінеті, допоможе зробити крок на шляху до мети.
 • Драконові черепаха в фен шуй піклуються про довголіття власника і допомагає йому досягти високого суспільного становища. По феншуй дракон-черепаха поєднує значення всіх небесних тварин, якщо у фігурки тулуб земноводного і голова казкової істоти. Цей талісман може охороняти будинок від грабіжників у відсутності господарів, якщо розміщувати його в передпокої навпроти дверей. У спальні цей символ підсилює особисте здоров'я. Черепаха-дракон в фен шуй може мати на спині маленьке дитинча для благополуччя дітей.
 • Згідно фен шуй черепаха в чаші уособлює неймовірні багатства. Якщо ви не знайшли таку фігурку, помістіть монетку талісману в рот або нанесіть на панцир ієрогліф достатку.

Куди поставити черепаху по фен шуй

Черепаха по фен шуй повинна розташовуватися за будинком, якщо ви сподіваєтеся на повний її захист з боку. У квартирі тримайте символ на північній стороні.

Що означає черепаха по феншуй в секторі дітей? Якщо це не просто забута статуетка, а використовувана м'яка іграшка, то тварина приносить захист юному поколінню від розчарувань і обману. Також можна поміщати талісман на південному сході, використовуючи як дерев'яні фігурки так і живу істоту.

Міркуючи, куди поставити черепаху по фен шуй, не вибирайте спальню, інакше можете втратити спокійний сон. Також не забувайте, що черепаха по феншуй підсилює дію при наявності рослин або чистого акваріума. Що символізує черепаха по фен шуй, якщо вона розташована в кабінеті за спиною людини? Це потужний захисник від причіпок начальства і конкуренції, а також помічник у просуванні на роботі.

Дельфіни по феншуй

Фігурка цих розумних ссавців є гарантією безпеки будинку і благополучного життя в ньому. Дельфіни по фен шуй змінюють значення відповідно до особливостей обраного талісмана:

 • Статуя з двома дельфінами уособлює щасливе сімейне партнерство. Її потрібно ставити в спальні і на північному сході, якщо ці закохані тварини пливуть на гребені хвилі.
 • Якщо дельфіни грають один з одним, вони будуть доречні в дитячій кімнаті. Такий талісман охороняє здоров'я малюків, коли знаходиться на сонячному місці. Також можна розміщувати статуетку в загальній їдальні для благополуччя. Фігурка біля вхідних дверей, в свою чергу, допомагає вберегтися від поганих гостей.
 • Дерев'яні талісмани привносять в квартиру умиротворення і спокій. Дуб використовується для уособлення дружної сім'ї, а дельфіни з фруктових дерев додають достатку. Тварини на основі сосни, ялиці або кипариса покращують самопочуття.
 • Якщо кам'яний дельфін – це стабільність і прибутковість, то оніксовий – знищення всього негативу. Золоті фігурки символізують радість.

Рибки по феншуй

Риба по фен шуй – це вираз щастя і процвітання. У Китаї прийнято дарувати такі талісмани на Новий Рік з побажаннями благополуччя і удачі. При цьому саме золоті рибки по феншуй допомагають людині збагатитися, навіть якщо це не статуетка, а живі мешканці акваріума.

Існують кілька різновидів талісманів, в яких рибки по феншуй мають головне значення:

 • Короп в Китаї уособлює удачу і успіх. Такий символ рибки по фен шуй називається "Тай" і при кількості 9 штук несе незвичайне процвітання. Дві рибки по фен шуй при цьому означають гармонію шлюбних відносин.
 • Аровани – це рідкісні рибки по фен шуй для грошей, а вірніше, для незвичайних багатств. Друга назва тварини – рибка-дракон. Цей талісман приносить стільки благ, скільки людина може витримати, не втрачаючи голови. У парній кількості аровану тримати не можна.
 • Рибки інших порід присутня в талісманах, як правило, в парі. Це амулети від негативної енергії, які часто присутні у вигляді вишивки на шторах і подушках. На Сході згідно фен шуй дві рибки з сердоліку – відмінна підвіска для дитини, яка оберігає її від проблем.
 • Картина "Рибки" по фен шуй уособлює удачу і матеріальне благополуччя при наявності золотого орнаменту. Корисні ті панно, які виконані з використанням шовку, дерева, оксамиту і паперу.

Де розміщувати символ рибки

Розміщувати талісмани з рибами потрібно в секторі багатства або на північній стороні будинку, але ніяк не в спальні. А причина в тому, що риби по фен шуй значення з позитивними флюїдами мають тільки при лідерстві водної стихії. В іншому випадку фігурка призведе до подружньої зради.

Для безпосереднього збільшення багатства золоті рибки по фен шуй краще, тим більше якщо в будинку великий доглянутий акваріум. Справа в тому, що фраза "золото в достатку" на китайському також може перекладатися як "золота рибка". Крім того, раніше такі істоти коштували дуже дорого. Згідно з фен шуй золота рибка повинна бути рухливою і здоровою, тому її потрібно обов'язково лікувати при необхідності.

Скільки рибок по фен шуй

Дуже часто люди цікавляться, скільки рибок по фен шуй слід заводити в акваріумі. Ідеальний варіант – 8 яскравих особин і одна повністю чорна, яка допомагає зберегти багатство, що прийшло.

Можна використовувати будь-яке число кратне дев'яти, а якщо акваріум дуже маленький, вибирайте 1,4 або 6 рибок.

Жаба по фен шуй

Це талісмани, які уособлюють стихію води і несуть багатство. Жаба фен шуй особливо сильна при наявності в секторі фонтанів або картин з водними пейзажами.

Найчастіше в будинку або в офісі зустрічається трипала жаба багатства, що має в роті монетки з дірочкою посередині. Якщо жаба з монетою по фен шуй у вас відсутня, просто вставте в пащу жабі будь-які гроші, які асоціюються з багатством. Тільки не наклеюйте їх.

Кожен, у кого в будинку є красива дорогоцінна жаба, цікавить, символ чого по фен шуй такий багатий символ? В даному випадку можна говорити не тільки про появу нових грошей, а й про захист вже заробленого. Крім того, посилений ефект має жаба з монетою в роті і особливим символом на спині, що відображає гармонію Інь і Ян. Корисно купувати фігурки з підставками у вигляді грошей.

Матеріали

В ідеалі грошова жаба фен шуй повинна бути зроблена з дерева або жовтого металу, щоб було відповідність зі стихією Води. Дозволяються варіанти з кришталем, камінням і склом, але головне, щоб по фен шуй грошова жаба нагадувала реальну тварину. Тому стилізовані фігурки не підходять.

Жаба по феншуй також володіє непоганою силою, якщо зроблена самостійно. Її можна виліпити з глини, вишити на тканині або вирізати з дерева.

Де по феншую повинна стояти грошова жаба

Згідно з китайськими практикам питання, де повинна стояти жаба по фен шуй, дуже важливий, оскільки цей талісман – примхливий. Для початку визначтеся, куди повинна дивитися жаба. Кращий варіант – це погляд на саму квартиру, а не вхідні двері.

Вибираючи, як поставити жабу, орієнтуйтеся на сімейні традиції ведення грошових справ і сторони світу. Так, можна тримати фігурку в вітальні, кабінеті або в залі.

Де по феншую повинна стояти грошова жаба без урахування планування квартири? Звичайно ж, в секторі багатства, на південно-східній стороні будинку або офісу.

Коли у вас є жаба по фен шуй, куди ставити її для активації? Це повинно бути місце з водою. Жаба з монеткою повинна входити в контакт з водою раз в тиждень, але її навіть можна поставити в акваріум.

Якщо ви хочете, щоб кабінет на роботі охороняла грошова жаба по фен шуй, куди ставити цю статуетку на столі? Вибирайте лівий верхній кут будь-якої робочої поверхні.

Міркуючи, куди поставити жабу з фен шуй, уникайте брудних і тісних місць: спальні, ванної та кухні. Не потрібно також ставити жабу в південному секторі.

Бегемот по фен шуй

Ця тварина є символом могутності й непереможності. Вона пов'язане з незвичайною силою і плодовитістю. Незважаючи на негативне ставлення до даних істот у багатьох давніх культурах, бегемот фен шуй має значення тільки позитивне. Він уособлює любов, мир, спокій і надії. Тому такий талісман виступає прекрасним оберегом будинку.

Фігурки з бегемотами бувають різними: агресивними, грайливими, задумливими. При цьому статуетка, як правило, одиночна і невелика.

Згідно феншуй бегемоти підходять в якості подарунка для сімейних пар, мандрівників і дуже життєрадісних людей. При відповідному розташуванні фігурка дарує радість і безтурботність. Активізувати талісман можна, почухавши його за вушком. Такий бегемот додатково приносить здоров'я та нові знайомства.

Де розмістити фігурку бегемота

Розміщувати талісмани з бегемотиками особливо в мультиплікаційному стилі можна в секторі дітей і творчості. Тоді разом з позитивом буде приходити і натхнення, а молоде покоління не зустрінеться з проблемами на своєму шляху.

Другий варіант розміщення китайської фігурки цієї тварини – зона любові. Слід вибирати відразу пару бегемотів, які принесуть парі обопільну вірність, єдність і гармонію у відносинах.

Короп по фен-шуй

По фен шуй коропи мають значення позитивне, оскільки до них в Китаї ставляться з повагою і пошаною. Саме ці риби символізують цілеспрямований рух вперед і величезну витривалість навіть при наявності перешкод. Картина "Коропи" в фен шуй уособлює додаткову мудрість власника і гармонію у всіх сферах життя.

Найбільш елітні в Китаї є коропи Коі. Фен шуй дуже любить цих рибок, тому що вони розводилися тисячу років назад і часто зустрічаються в красивих китайських легендах. Особливість цієї породи коропів в тому, що вони різнокольорові.

Де розмістити 9 коропів Коі по фен шуй

Статуетка одного коропа іменується "Тай" і пов'язана з успіхом, високим духовним розвиток людини. Розміщувати таку фігурку можна на південному сході, щоб гроші самі йшли в руки. Пара коропів, в свою чергу, робить стосунки чоловіка і жінки більш теплими і доброзичливими. Найсильнішим талісманів є 9 коропів по фен шуй. Що означає такий символ? Це процвітання і збагачення всієї родини.

Який би талісман ви не вибрали, не забудьте про його активізацію. Розміщуйте коропа біля води або прямо в ній, навіть якщо це намальована риба або статуетка. Звичайно, живий короп має максимальну ефективність. Також можна доповнити коропів іншими талісманами – даоський святим старцем або богом щастя. У першому випадку композиція дарує душевний спокій, а в другому – довголіття.

Дев'ять коропів по фен шуй сміливо можна розміщувати на півночі квартири для збільшення доходів. Якщо ви знаєте своє число Гуа, ставте талісман у відповідній зоні, щоб голова риб дивилася на робочий стіл або центр будинку. У кабінеті або офісі 9 коропів Коі по фен шуй принесуть перемогу в конкуренції. А на північному сході цей талісман допомагає благополучно завершити навчання.

Матеріали

Карпи Кої, особливо 9 штук, по фен шуй можуть бути зроблені в поєднанні з монетками і дзвіночками. Матеріали можуть бути будь-якими, але з відтінків потрібно віддавати перевагу синім і чорним кольорами з металевим відливом.

Окремою прикрасою інтер'єру і талісманом може стати панно з коропами Коі в техніці гохуа. Це китайський живопис на папері або шовку з використанням водяних фарб і туші.

Основні земноводні тварини по фен шуй зберігають в собі енергетику Води, але їх позитивні якості дуже допомагають людям в самих різних секторах квартири. Вибирати такі сильні талісмани потрібно спираючись не тільки на стародавній китайський досвід, а й на власну інтуїцію. Наприклад, змія по фен шуй – значення грації і знань, але якщо у вас неприємні асоціації з такою істотою, від амулета слід відмовитися.

Але завжди пам'ятайте – спочатку потрібно звертати увагу на фен шуй дому, а далі вже на різні талісмани.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024