Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Значення слона по фен-шуй. У Китаї вважають, що слон втілює в собі гармонію, духовні знання, силу і мудрість.

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Значення слона по фен-шуй

Значення слона по фен-шуй

Слони – дуже сильні, витривалі і вірні тварини. У культурах Сходу цих дивовижних тварин шанують, як символ божественного прояву, терплячих і розумних мудреців. У Китаї вважають, що слон втілює в собі гармонію, духовні знання, силу і мудрість. Значення слона по фен-шуй не можна переоцінити: це символ здоров'я і довголіття, покірності і завзятості, духовного зростання і трансформацій.

В буддизмі слон вважається визволителем від земних кайданів, це тварина, що веде людину до звільнення і прояснення. У тибетських текстах говориться, що, очищаючи свій розум, ми бачимо хвости йдучих тварин, а не їхні голови, отже, всі ті затьмарення, які терзали наш розум протягом багатьох життів, розчиняються і розум очищається від завіс. Слон – вірний помічник на цьому шляху.

У Таїланді також шанують слонів. Там вважається, що слон здатний відігнати злих духів, тому йому поклоняються і всіляко оберігають, вважаючи священною твариною. Якщо ви були в Таїланді, напевно ви зустрічали безліч архітектурних символів із зображенням або у вигляді слона.

В Індії слон – також священна тварина, чільна над усіма іншими. Це еталон мудрості і досконалості. У індуїстів є такий бог Ганеш, у якого голова слона і кілька рук - це символ просвітленої свідомості, сильного духу і чистого розуму. У всіх царських сімей вважається за честь мати слона, на якому прямують царські процесії.

Слон в фен-шуй – це один з улюблених символів і амулетів. Будучи дуже сильним і непохитним, слон ще і дуже добрий і співчутливий, здатний навіть плакати.

У фен-шуй значення слона з хоботом, який спрямований вгору – це захист і процвітання. Поставте таку фігурку, а краще відразу дві, біля вхідних дверей – і ніякі злі сили вам не зможуть зашкодити. Слони в цьому випадку виступають захисниками, оберігаючи ваш будинок від негативних вторгнень. а також від потоків Ша ци.

Фігурки слона з піднятим хоботом по фен-шуй також добре захищають від негативного впливу невдало розташованих сусідніх будинків – наприклад, якщо кут сусіднього будинку або його дах "нападає" на ваш будинок, розташуйте фігурку білого слона з піднятим хоботом так, щоб слон дивився в напрямку "загрози", таким чином нейтралізуючи її (можна поставити слона на підвіконні, якщо кути, дах або інші несприятливі об'єкти видно з вашого вікна).

Фігурку слона можна в успіхом використовувати також для активації позитивних Летючих Зірок і для усунення впливу їх негативних поєднань.

Фігурку слона можна ставити в будь-якому місці вашого будинку, там, де вам подобається. Його також можна поставити в робочому кабінеті для підтримки і впевненості в роботі або в дитячій кімнаті, якщо вашим дітям необхідно надати посидючості та наполегливості у навчанні. Символ слона дуже сильний і в той же час нешкідливий, він не зможе вам нашкодити, піде тільки на користь.

Крім фігурок ви, звичайно, можете використовувати зображення слонів при оформленні інтер'єру вашого житла: шпалери, картини, покривала, пледи, одяг – будь-який простір можна прикрасити цими чудовими тваринами.

Абсолютно все, що нас оточує – енергія. Ци пронизує все у Всесвіті, а ті або інші символи здатні цю саму ци активізувати і залучати, направляючи її благодатні потоки в наше життя і роблячи її таким чином щасливим і гармонійним.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024