Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Піраміда по фен шуй має дуже сильне значення, вона вважається потужним оберегом, а ще - виконавицею людських бажань.

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Значення піраміди з оком по фен-шуй

Значення піраміди з оком по фен-шуй

Ця форма будівель зустрічається на всіх континентах і існувала за всіх часів, і до сих пір вона привертає масу туристів.

Але не одні мандрівники цікавляться загадковою формою – не менш важливе значення надавали їй і даоси: по фен-шую піраміда з оком має найбільш потужне значення. Символ масонства – промениста дельта, що зображає з себе всевидюче око, намальоване в трикутнику, нині знайшла небачену популярність.

Піраміда: фен шуй значення

Піраміда по фен шуй має дуже сильне значення, вона вважається потужним оберегом, а ще – виконавицею людських бажань. Досить просто написати своє заповітне бажання на листку паперу, скласти його і покласти під піраміду – і є великі шанси, що воно здійсниться.

У всі століття піраміди притягували до себе своєю загадковістю і містикою. Вчені відзначають, що подібну форму знамениті будови мають неспроста: пірамідальна форма здатна вловлювати на своєму вістрі енергію, як би концентруючи її в єдиній точці, на своєму піку, а потім наче збирати і накопичувати її всередині, між своїх граней.

Багато мандрівників, які відвідали піраміди в далеких краях, відзначали, що після цього вони починали відчувати себе набагато краще фізично, а їх розум ніби прояснявся.

Після того, як цілющі і позитивні властивості пірамід відкрилися людству, їх мініатюрні проекції стали створювати з каменю, скла і кристалів, щоб використовувати в якості талісмана. Дивно, але подібна мініатюрна піраміда здатна не тільки налагодити енергетичну атмосферу в житлі, але і позбавити від деяких хвороб і негараздів.

Піраміда, розміщена в потрібному місці квартири, здатна підвищити працездатність, позбавити від нудьги або апатії, стимулювати кар'єрне і духовне зростання, надавати сил. Як вістря піраміди допомагає вловлювати енергетичний потік, збираючи його між внутрішніми гранями, так і мініатюрна проекція піраміди здатна стати потужним джерел позитивного енергетичного поля.

Правильна піраміда по феншуй повинна бути важкою і обов'язково – цілісною. Порожні піраміди не мають здатність накопичувати і концентрувати енергетику, а тому вони не приносять користі. Також зверніть увагу і на грані піраміди – вони повинні бути ідеально гладкими і відполірованими, а верхівка її (пік піраміди, або її вістря) не збитим, а гострим.

Тут важливу роль відіграє і «правило золотого перетину». Якісна піраміда по феншуй дотримується цього геометричного закону.

Піраміда здатна нейтралізувати будь-яку негативну енергетику або негативні вібрації, вона привносить в житло людини необхідний баланс і рівновагу, тим самим навіть поліпшуючи загальне фізичне самопочуття. Саме тому піраміди славляться, як фігури, які здатні зцілювати.

Якого кольору і з якого матеріалу купити піраміду фен шуй?

Піраміди по фен шуй виготовляються з найрізноманітніших матеріалів, але понад усе цінуються ті, що були виконані з кристалів або з натурального каменю.

Слід знати, що прозорі скляні піраміди позитивно впливають на сферу кар'єри і фінансів. Піраміди рожевих або бузкових відтінків відповідають за сферу любові і взаємин. Піраміди відтінків стихії Води (сині і блакитні) контролюють людський розум, дарують поліпшення розумових процесів, підвищують інтелект. А от зелений відтінок пірамід допомагає вдосконалювати свої навички та отримувати від них матеріальну вигоду.

Піраміда з оком – це потужний оберіг проти всіх земних бід і нещасть, вона загострює інтелект, допомагає досягати небачених висот, домагатися поставлених цілей. Символ її трактується, як знак Великого Архітектора – істоти, який створив все суще і наділив землю таємними знаннями. Сила цієї піраміди велика, і поводитися з нею варто обережно. Не рекомендується розміщувати піраміду в спальній зоні, в безпосередній близькості до ліжка.

Спочатку не зайвим було б вирішити, для яких саме цілей вам знадобилася піраміда, щоб підібрати оптимальне рішення. Кар'єристам найкраще обрати прозору піраміду синюватих відтінків, спраглим любові – піраміди з каменів фіолетово-рожевого кольорів палітри.

Краще, щоб ваша піраміда по феншуй була виконана з натурального матеріалу. Наприклад, з каменю. Але і коштують такі піраміди на порядок вище, адже матеріалу навіть для невеликої піраміди потрібно досить багато. Піраміди з кристалів трохи дешевше, а мініатюри зі скла – найбільш доступні за ціною. Класична прозора і безбарвна піраміда з звичайного скла дуже популярна в офісах і на робочих столах, адже вона допомагає концентруватися на справах і швидше злітати по кар'єрних сходах.

Піраміда з онікса по фен шуй – дуже сильний оберіг, адже онікс і сам по собі володіє владними властивостями, а концентруючись в гранях піраміди, вони стають ще більш потужними. Така піраміда буде коштувати чимало, але і заряд енергії вона принесе в будинок набагато більш відчутний, ніж звичайна піраміда зі скла.

Піраміда по фен шуй: куди ставити?

Після того, як ви визначитеся з вибором і вирішите, якого кольору і з якого матеріалу піраміду купувати, слід ознайомитися і з нюансами її розміщення в житловому просторі. Існують спеціальні сектори, а простіше кажучи – напрями частин світу, в яких ті чи інші властивості піраміди виявляються найбільш явно.

Контролюючи і перенаправляючи потоки енергії Ци, піраміда, встановлена ​​в потрібній зоні вашої оселі, здатна надати дійсно сильну підтримку і допомогу, і нехтувати цим було б вкрай нерозумно. Виберіть необхідну вам зону в будинку, щоб скоригувати ваше життя, а потім сміливо поставте в центр цього сектора піраміду.

Напрямок Сфера впливу піраміди

Південний захід Любовний сектор. Ідеальне місце для розміщення піраміди, щоб повернути пристрасть і палкі почуття подружжя, налагодити відносини.

Захід Гармонія і баланс у відносинах зі світом, підвищення комунікативних навичок, можливість захистити своїх дітей і домочадців.

Схід Сектор сім'ї та здоров'я. Допоможе налагодити сімейні взаємини, поліпшить фізичне здоров'я, захистить і вбереже сімейне вогнище.

Південь, Південний схід Відповідає за фінансовий добробут. Південь - сектор слави, допомагає досягти великих висот, відбутися в кар'єрному плані, несе процвітання.

Північ Підвищує працездатність, позитивно впливає на кар'єру, покращує фінансовий добробут, стимулює зростання матеріального благополуччя.

Важливо пам'ятати, що радіус дії у мініатюрної піраміди не нескінченний. Так, звичайна піраміда зі скла або кристалів володіє найбільшою потужністю в межах 0,5-1,5 метрів навколо своєї осі. Дещо більшою силою володіють піраміди з каменю, а також ті, які мають додаткові символи – наприклад, по фен-шую піраміда з оком володіє радіусом дії не менше трьох метрів.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024