Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Значення квітів в будинку в практиці фен-шуй. Вони сприяють очищенню енергетики в будинку і захисту його господарів від негативу

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Значення квітів в будинку в практиці фен-шуй

Значення квітів в будинку в практиці фен-шуй

Для посилення потоків позитивної енергії ци необхідно правильно організувати і освоїти кожну зону свого будинку. Цьому сприяє не тільки розстановка меблів і символіки, а й грамотне розташування живих квітів відповідно до практики фен-шуй. Так як рослини, як і все живе, мають свою енергетику, вони можуть посилювати ци і приносити гармонію і позитивні вібрації в життя домочадців.

ЗМІСТ

  1. Енергетика квітів
  2. Квіти інь
  3. Квіти ян
  4. Свіжі квіти
  5. Штучні квіти
  6. Правила розстановки
  7. Несприятливі квіти

Енергетика квітів

По фен-шуй велику увагу необхідно приділяти кімнатним квітам, так як вони не тільки радують око, поглинають шкідливі домішки і виділяють кисень, але також сприяють очищенню енергетики в будинку і захисту його господарів від негативу. А підібрані і розставлені згідно з вченням рослини посилять потоки позитивної енергії, тим самим приносять щастя, удачу і благополуччя.

Будь-які без винятку представники флори мають свою енергетику і можуть безпосередньо впливати на людину, так само як і сама людина може впливати на рослини. Так, за твердженням Джагдиш Чандра Боша, вченого-енциклопедиста, будь-які живі рослини мають нервову систему, подібну системі тварин. Дослідним шляхом із застосуванням крескографа вчений довів, що вони відповідають на різні подразники і можуть відчувати біль, прихильність, радість і образу.

Крім того, вчені Волинського центру геофізичних досліджень експериментальним шляхом довели наявність у рослин біополя. За допомогою спеціального приладу вони фіксували зміни їх аури завдяки впливу різних звукових хвиль і в залежності від умов утримання. Сприятлива атмосфера сприяла прискоренню зростання і рясному цвітінню представників флори.

Згідно старокитайської філософії космос, людина, природа і будь-яке явище навколишнього світу – це взаємодія протилежностей інь і ян, які доповнюють один одного. Перша означає жіноче начало, м'якість, холод, пасивність, пітьму. Ян, навпаки, – чоловіче начало, світло, твердість, активність. Метою існування всього живого є баланс цих сил.

Квіти інь

Рослини як частина природи також мають енергетику інь або ян. Так, носії енергії інь – це ампельні квіти з листям округлої форми.

Фіалка – яскравий представник рослин інь, суцвіття її бувають різноманітних відтінків. Білі символізують чистоту, чеснота, невинність, нескінченність. Сині – здоров'я і духовну піднесеність. Блакитні надають розслаблюючу дію, а фіолетові уособлюють інтуїцію і сакральні знання. Червоні квіти означають пристрасть, але також і гнів. Цей колір притягує енергію грошей, сприяє матеріальному добробуту.

Бегонія. Характер квітки досить примхливий, але, незважаючи на це, він благотворно впливає на взаємини в колі сім'ї, згладжує конфлікти, допомагає уникати сварок і сприяє взаєморозумінню. Рослина налаштовує на спілкування. В Середні століття подарована квітка означала пропозицію дружби. Крім того, бегонія допомагає розслабитися і знімає нервову напругу після важкого дня.

Цикламен, або альпійська фіалка, відомий ще з часів Стародавньої Греції. Ця рослина є відмінним джерелом позитивної енергії, покращує духовне і фізичне здоров'я. Є оберегом від лихого ока, сприяє позитивному настрою і проганяє нудьгу. Покращує пам'ять і увагу, а також стимулює мозкову діяльність.

Фуксія часто називається квіткою танцюючих ельфів. Ця рослина уособлює ніжність, м'якість і витонченість. Ця оптимістична квітка сприяє зміцненню духу, притягує позитивні вібрації, допомагає позбутися від енергетики застою і привертає зміни.

Традесканція відмінно захищає від пристріту і пліток, сприяє позитивному настрою і допомагає впоратися з негативними думками. Ця рослина нейтралізує електромагнітне випромінювання, очищає і зволожує повітря. Традесканцію корисно мати в квартирі людям, страждаючим захворюваннями дихальної системи.

Примула широко відома ще з часів Стародавньої Греції, там її називали квіткою дванадцяти богів і вважали лікарською рослиною Олімпу, що рятує від усіх недуг. Примула оберігає від мани і захищає від псування і пристріту. Крім того, ця квітка використовувався в магічних ритуалах для посилення привабливості і збереження молодості.

Це лише кілька представників кімнатних рослин, що належать до жіночого начала. Будь-яку квітку, що має енергетику інь, необхідно розташовувати на кухні, в спальні або в дитячій. Крім того, придбати їх не завадить одиноким чоловікам для залучення у своє життя другої половинки.

Квіти ян

Представники початку ян мають чоловічу енергетику, їх листя загострені, а пагони тягнуться вгору, прагнучи до Сонця. Це такі рослини.

Алое найбільш поширений представник рослин, що несуть енергію ян. Його корисно мати в будинку тим, чиї родичі схильні до частих захворювань, так як алое здатне очищати ауру. Крім того, ця рослина здавна використовувалося в магічних ритуалах для залучення любові і позбавлення від самотності.

Бамбук має дуже потужну енергетику. Ця рослина сприяє духовному розвитку і загострює творчий потенціал, є відмінним антидепресантом і стимулює розумову діяльність. Для використання магічних властивостей бамбука необхідно його посадити в землю своїми руками. А також має велике значення кількість пагонів: три залучать любов, п'ять забезпечать матеріальне благополуччя, сім зміцнять здоров'я, дев'ять приманити в життя велику удачу, а 21 стебло забезпечить успіх у всіх сферах життя. Не можна купувати бамбук з чотирма пагонами, так як цифра ця по фен-шуй означає смерть.

Драцену в Китаї називають бамбуком щастя. Вона сприяє зміцненню дружби і любовних відносин, дарує довголіття і здоров'я. Кількість стебел драцени має ідентичне значення бамбуковим.

Антуріум – один з яскравих представників світу флори, що мають енергетику чоловічого начала. Ця квітка уособлює пристрасть і хоробрість, несе позитивні вібрації, надає впевненість у собі боязким людям. У деяких країнах Південної Америки вважається, що антуріум приносить щастя і благополуччя в будинок.

Герань є найбільш поширеною рослиною з енергетикою ян. Її магічні властивості залежать від відтінку кольорів. Червоні залучають в будинок матеріальний достаток і захищають від лихого ока; рожеві сприяють гармонії в сімейних відносинах і притягують любов; білі уособлюють собою радість і умиротворення. Гераневе масло очищає ауру і позбавляє від дискомфорту після спілкування з негативно налаштованими людьми.

Хризантема – квітка, яка відводить від будинку нещастя і біди. Пелюстки квітів охороняють людей, які вирушають у довгий шлях. Рослина сприяє підтримці балансу емоцій і розуму і додає впевненості в досягненні поставлених цілей.

Найбільш підходяще місце для кімнатних квітів, які несуть енергію ян, – це кабінет і вітальня. Сприятливий вплив рослини нададуть на самотніх жінок, які перебувають у пошуку партнера.

Свіжі квіти

Букети свіжозрізаних квітів не тільки наповнюють будинок ароматом, але і, згідно з практикою фен-шуй, володіють своєю енергетикою.

Півонія як яскравий символ жіночого начала і ніжна сакура принесуть позитивний заряд енергії, а також залучать любов і налаштують на романтичний лад. Їх краще розташувати на південному заході, в зоні Любові і Шлюбу.

Троянди – символ любові і відданості. Білі сприяють позитивним змінам, жовті надають впевненість, а червоні або рожеві залучають любов.

Лотос є символом духовної майстерності, божественного осяяння і мудрості. Як неодмінний атрибут божественної сили його зображують поруч з Буддою, Вішну і Брахмою. У Китаї існує прикмета, згідно з якою, аромат квітки, який вдихаємо, дозволить виконати найпотаємніше бажання. Букет лотосів, розташований в секторі Здоров'я, Мудрості і Знань, а також в зоні Кар'єри приносить позитивні вібрації, очищає думки від негативу і сприяє духовному розвитку.

Орхідея – символ чистоти і досконалості. Ця екзотична квітка сприяє залученню благополуччя в будинок. Рожеві квіти необхідно розташовувати в секторі Любові і Шлюбу, так як вони несуть енергетику любові і пристрасті. Білі орхідеї сприяють ясності розуму, їх потрібно ставити на північному сході, в зоні Знань і Мудрості, або на півночі, в секторі Кар'єри.

Нарциси принесуть велику удачу в роботі. Їх слід розташувати в зоні Кар'єри, на півночі квартири або офісу.

Штучні квіти

Штучні квіти також мають свою енергетику, особливо зроблені власними руками з чистими помислами і заряджені позитивними вібраціями. Вони можуть бути виготовлені абсолютно з будь-якого матеріалу: пластика, тканини, паперу або металу.

Штучними квітами можна прикрасити символіку: статуетки, фігурки тварин або картини, розташовані в секторах, згідно з вченням фен-шуй.

Правила розстановки

У вченні фен-шуй важливі не тільки види квітів, величезне значення також мають зони або сектори, в яких вони знаходяться. Так, для великої рослини необхідно багато простору. Вона не тільки прикрасить порожній кут, але і згладить його негативну енергетику. Низькорослі квіти краще об'єднувати в групи. Однак варто враховувати, що квітковий «ліс» буде виглядати безглуздо.

У спальній кімнаті розставляти кімнатні квіти не рекомендується, так як в ній повинна переважати енергія інь. Крім того, запах деяких квітів може спровокувати безсоння або напади мігрені.

Рослини, які мають колючки: кактуси, алое, молочай – не можна тримати в їдальнях, спальнях і місцях відпочинку. Варто уникати їх в південно-західному секторі Любові і Шлюбу. Це може привести до конфліктів і проблем в інтимній сфері.

У коридорах і нішах краще розташовувати ампельні квіти з листям округлої форми, що несуть енергію інь. Поставлені на підвіконнях, вони будуть відбивати негативну енергетику ззовні.

Для творчих людей в західній зоні буде непогано поставити рослини з білими квітами, що володіють енергією ян: хризантему, лілію або гранатове дерево.

У північному секторі потрібно розташовувати квіти з блакитними, синіми або фіолетовими відтінками суцвіть, а підвіконня південних вікон краще прикрасити геранню.

Для дитячої кімнати більше підійдуть цитрусові або китайська троянда. Вони сприяють очищенню повітря і стимулюють розумові здібності.

Несприятливі квіти

Плющі і інші виткі рослини несприятливо впливають на людину. Так, існує думка, що ці кімнатні квіти відлякують чоловіків. Тому одиноким жінкам їх розводити не рекомендується. Крім того, плющі негативно впливають на душевну рівновагу. Їх висаджувати краще зовні будинку, тоді ці рослини будуть служити надійним захистом від зовнішнього негативного впливу.

Папороті є потужними енергетичними вампірами. Людина поруч з ними буде відчувати себе сонливою, млявою і апатичною.

Наявність сансевієрії, або тещин язик, може привести до самотності або частих сварок в сім'ї.

Кактуси надають несприятливу дію на взаємини між домочадцями, викликають сварки і загострюють конфліктні ситуації. Існує думка, яка стверджує, що негативна енергетика кактусів здатна привести до алкоголізму.

Сухі квіти також не рекомендується тримати в будинку, так як вони несуть негативну енергетику застою.

Для декорації інтер'єру будинку необхідно не тільки дотримуватися принципів фен-шуй, але і прислухатися до своїх бажань і вибирати квіти виходячи з власних уподобань. Однак не варто забувати, що рослини, як і все живе, здатні відчувати, тому про них необхідно піклуватися – і тоді вони будуть приносити тільки позитивні вібрації в ваше життя.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024