Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Щоб формувати сприятливий простір фен-шуй, краще користуватися натуральними кристалами кришталю

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Значення кришталю в фен шуй

Значення кришталю в фен шуй

З цієї таємничою силою знайомі всі або, принаймні, майже всі. Багато хто тримав її в руках, відчуваючи міць, прохолоду, милуючись грою світла в глибині кристала, яка зачаровує. Поєднання прозорості, практично невидимості з твердістю сталі, викликає трепет. Здається, що тримаєш в руках застиглий рух енергії, скутий невідомими силами, готовий в будь-яку секунду зірватися з долоні і продовжити свій шлях в далечінь до невідомої нам мети.

Йдеться про гірський кришталь. Тільки давайте відразу домовимося не плутати кришталь гірський зі штучним, з якого в наш час роблять вази, чарки, різні декоративні вироби і т.д. Відмінності між ними досить прості. Перший виріс, точніше його кристали, в природних умовах, другий - винахід людини, близький родич звичайного скла.

Відмінність виробництва кришталю від скла лише в деяких компонентах. До складу кришталю входить окис свинцю (класичний кришталь); калій і кальцій (богемский кришталь); барій (барієвий кришталь). Ці елементи і дають основні відмінності від скла: блиск, іскристість, мелодійний дзвін, міцність, вагу. Але докладніше про це поговоримо пізніше.

Зрозуміло, для того щоб формувати сприятливий простір фен-шуй, краще користуватися натуральними кристалами кришталю. Гірський кришталь по енергетиці і силі дії набагато могутніше штучного. Природно, що таким сильним елементом необхідно користуватися дуже обережно і, головне, потрібно знати як. В іншому випадку може вийти, як у приказці: «Хотілося як краще, а вийшло як завжди». Адже навіть самим невинним символом можна накоїти лиха, поставивши його не на своє місце. На захист штучного кришталю хочу сказати, що він має ті ж властивості, що й натуральний, тільки виявляє їх слабкіше в міру своєї енергетичної насиченості. При виборі - «натуральний або штучний?» - слід виходити зі своїх можливостей і завдань, які ви ставите перед кристалом. Тобто, гроші - мета. Наприклад, якщо вам необхідний символ для підтримки відкриття або формування підприємства, слід зупинити свій вибір на натуральному кришталі. Якщо ж символ буде використовуватися як доповнення до основного, наприклад, на столі у підлеглого (для підвищення якості роботи, збільшення замовлень і т.д.) - цілком достатньо штучного.

Відрізнити справжній кришталь від штучного кришталю або скла досить просто. На дотик гірський кришталь холодніше; навіть якщо його потримати в долоні, він буде залишатися холодним дуже довго, скло само швидко нагріється.

Властивість кришталю довго залишатися холодним застосовувалося в багатьох країнах. Великими відполірованими кришталевими кулями охолоджували руки в жарку пору. Зокрема, японські вишивальниці використовували кришталеві кульки під час шиття. Кришталь охолоджував втомлені від кропіткої роботи пальці і повертав сили. Можна сказати, що це були найперші і найнадійніші в світі кондиціонери. Греки навіть приймали кришталь за справжній лід. Вважалося, що кришталь - це лід, який сильно замерз і скам'янів за довгі роки так, що сонце вже не в змозі його розтопити. Кристали кришталю знаходили в гірських печерах і ущелинах, де накопичувався і змерзав сніг, і вони були такими ж холодними. Тому вчені античності були впевнені, що гірський кришталь утворюється з льоду. Ось що говорив Пліній Старший (I ст. н. е.): «Принаймні оний тільки там знаходиться, де найбільш змерзається зимових снігів. А що він є лід - це достовірно». Тож не дивно, що греки назвали кришталь в честь льоду. Кришталь (krustallos) з давньогрецької перекладається як лід. Така думка про походження кришталю існувала до XVIII століття. Спростував її фізик Роберт Бойль; він виміряв питому вагу льоду і кришталю і довів, що кришталь насправді камінь, а зовсім не замерзла вода.

Зрозуміло, що прохолода - не найголовніша цінність в кришталі. Напевно, за час існування людства не знайдеш каменю, більш універсального за різноманітністю застосування, ніж кришталь.

У Стародавній Греції, Римі та Тибеті за допомогою кришталевих куль зцілювали рани, припікаючи їх сонячним світлом, які пройшли через кришталь. На відміну від скла кришталь пропускає і інфрачервоні і ультрафіолетові промені. А оскільки куля створює ефект лінзи, тобто концентрує промені в пучок, це давало приголомшливий результат. Зібрані в тонку нитку інфрачервоні промені припікали рану, а ультрафіолетові вбивали бактерії. Як відомо, ультрафіолет - відмінний стерилізатор. Звичайно, в той час люди не знали таких тонкощів і вихваляли силу божественного сонячного світла і кришталю. І за великим рахунком вони мали рацію - сонячне світло і кришталь зцілювали. Божественність і, отже, цілющість кришталю приписали не просто так. У грецьких міфах і легендах боги, збираючись на Олімпі, пили амброзію виключно з кришталевих кубків. Як же матеріал, який вважають за кращий самі боги, не назвати божественним!

За допомогою чудесного кристала лікували не тільки рани, але і різні хвороби. Кришталеву кулю прикладали до хворого місця або до голови хворого з сильним жаром. Вважалося, що кришталь здатний витягнути хворобу з людини і дати їй силу для одужання. Правда це чи ні, не нам судити. Одне можна сказати з упевненістю: кришталь охолоджував хворе місце і полегшував страждання в багатьох випадках. Адже людський організм не витримує температури вище 40 ° С тривалий час, і кришталь, витягаючи жар з тіла, давав можливість людині вижити.

Як використовувати кристали кришталю фен шуй у себе вдома

Використання кристалів - це ще один спосіб перетворення простору у Вас вдома за допомогою фен-шуй. Здавалося б, кристали - це просто мінерали або шматки відполірованого скла. Але кристали фен шуй - особливі. Що ж відрізняє їх від звичайних скелець? Насправді, у кристалів фен шуй складна структура. Саме це і робить їх магічними. Цукор і вода теж складаються з кристалів, але кристали фен шуй зовсім інші. Ці прекрасні мінерали відбивають і заломлюють сонячне світло, руйнують негативну енергію і перетворюють її в позитивну.

Підвішені над середньою частиною вікна, вони на своєму коронному місці. Тут вони ловлять сонячне світло і перенаправляють його переломлене в кімнату, таким чином фокусуючи і активуючи позитивну енергію у Вас вдома. На тонкому плані, вібрації енергії стають вище, а це дуже корисно.

Кристали – традиційні талісмани фен шуй. Їх використовують паралельно з музикою вітру. Кристали з натурального каменю принесуть довголіття, здоров'я, захистять від негативу, безпліддя, поліпшать пам'ять, посприяють розвитку хорошого уваги і зміцнять Вашу особисту енергію ци.

Куди помістити кристали фен шуй?

Кристал потрібно розташовувати таким чином, щоб він міг ловити електричне і сонячне світло. Коли сонячного світла багато, корисно повертати кристал з боку в бік, щоб сонячні відблиски танцювали на стінах, стелі і меблях. Переслані сонячні промені створюють райдужні сонячні зайчики, а на мові фен шуй це означає: «У Ваш будинок прийдуть удача і позитивна енергетика!» Краще підвісити кристал на червону нитку. Довжина цієї нитки повинна бути кратною дев'яти, наприклад, 9 або 18 сантиметрів. У фен-шуй число 9 вважається священним. Дев'ятка з'єднує Землю і Небо.

Коли кристал знаходиться на вікні або біля нього, то він розчиняє негативну енергію, яка потрапляє в кімнату через вхідні двері.

Кришталеві люстри – це також хороші талісмани. Така люстра може поліпшити енергію у всій квартирі. Її можна повісити посередині кімнати, але не над ліжком або диваном, так як це може активувати енергію таким чином, що буде важко заснути або відпочити.

Якщо двері туалету знаходиться навпроти вхідних дверей, рекомендується повісити кристал над дверима туалету. Тоді позитивна енергія ци, яка проникає в Вашу квартиру, не витече через туалет, а затримається у Вас вдома.

Кристали здатні гармонізувати дуже багато аспектів у Вашому житті. Талісман на південному заході квартири або кімнати допоможе жінці знайти хорошого чоловіка. Він допоможе подружжю зміцнити відносини і внесе в їх життя чисту енергію любові і щастя. Кращий спосіб використовувати кристали в спальні – це помістити там предмети в парі, наприклад, дві лампи з кристалів. У дитячій кімнаті вони допоможуть дітям розвивати творчі здібності, а також увагу і працездатність.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024