Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Завдяки натальній карті Ба-Цзи, людина може дізнатися свої сильні і слабкі сторони, передбачити важливі події. Значення карти Ба-Цзи (китайський гороскоп)

Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Значення карти Ба-Цзи (китайський гороскоп)

Значення карти Ба-Цзи (китайський гороскоп)

Карта Ба-Цзи є китайським аналогом зодіакального гороскопу, який був створений вченими Європи. Завдяки натальній схемі Ба-Цзи, людина може дізнатися свої сильні і слабкі сторони, передбачити деякі важливі події, які можуть статися з нею. Щоб скласти карту, знадобиться дата і місце народження.

Що це за метафізична система

Ба-Цзи є інструментом фен-шуй, який надає людині можливість зрозуміти, якими якостями вона володіє, а також знайти найбільш підходящі методи взаємодії з оточуючими. Карта вказує на можливості, закладені в людині, і показує напрямки, в яких їх можна використовувати. При уважному вивченні карти можна визначити майбутнє.

Аналіз карти Ба-Цзи дозволить:

 • побудувати глибокі відносини з друзями, усунувши непорозуміння між людьми;
 • зрозуміти, як працює організм людини, визначивши його сильні і слабкі сторони, знизити ризик можливих захворювань;
 • визначити діяльність, яка розкриє потенціал людини і дасть можливість розвинути його;
 • вибирати найкращий час для початку будь-якої важливої ​​справи.
Спираючись на свій життєвий досвід, людина зможе дізнатися чому ті або інші події відбуваються в її житті, і як їх можна скоригувати, аби віднайти гармонію з собою і навколишнім світом.

Короткий аналіз елементів особистості

Систему Ба-Цзи в Європі знають під назвою «Чотири стовпи долі і удачі». Життя людини на цій карті відображається у вигляді поєднань Небесних стовбурів і Земних гілок. Для створення карти беруть такі параметри, як година, день, місяць і рік народження людини. Кожен пункт складається з 2 ієрогліфів: знака Неба і знака Землі. Небесні знаки позначені 5 стихіями, кожна з яких може існувати в 2 видах.

Починають аналіз карти з читання символів, які утворюють елемент особистості.
 1. Дерево Ян дає людям твердий характер, наполегливість і прямолінійність. Вони консервативні, не люблять змін і насилу йдуть на компроміси. Особистості такого типу легко досягають цілей, їм властивий перфекціонізм.
 2. Дерево Інь наділяє людей м'якістю, гнучкістю, піддатливістю. Вони легко підлаштовуються під обставини і вміють згладжувати гострі кути. Для людини з таким символом в карті властива делікатність, красномовство і почуття такту. Вона легко піддається чужому впливу.
 3. Люди зі знаком Вогню Ян характеризуються відкритістю, щедрістю, оптимізмом і постійністю. У них багато енергії, якою вони щедро діляться з оточуючими, надихаючи їх на благородні вчинки. Люди такого типу не можуть довго злитися або пам'ятати образи. Це пристрасні, імпульсивні натури, які нерідко самі страждають від своєї запальності. Вони завжди знаходяться в центрі уваги.
 4. Люди стихії Вогонь Інь відрізняються непостійним і емоційним типом особистості. Крім того, вони володіють такими якостями, як гарячність і чутливість. Їм необхідно постійно відчувати підтримку, тоді вони зможуть надихнути інших людей. Люди Вогню Інь ранимі, вони все пропускають через себе. Нерідко вони збирають почуття, а потім вихлюпують їх на оточуючих, пригадуючи старі образи.
 5. Знак Землі Ян наділяє людей, що знаходяться під його заступництвом, стабільністю і надійністю. Їм властива сила, відповідальність. Їх недоліки полягають в повільності і впертості. Прийнявши рішення, люди такого типу вже не міняють його. Ці особистості характеризуються скептицизмом і прагматизмом, їх важко обдурити. Завдяки своїй наполегливості, вони досягають поставлених цілей.
 6. Люди стихії Землі Інь відрізняються чесністю, дбайливістю, інтелігентністю і розвиненим інтелектом. Недоліками особистостей такого типу можуть стати зайва покірність, наївність і невміння відстоювати свої інтереси. Володіючи сильним материнським інстинктом, такі люди нерідко оточують близьких турботою, яка часто переростає у власництво.
 7. Метал Ян дає людям твердість, витривалість, вірність, надійність. Вони віддані в дружбі і любові, проте не прощають зради. Завдяки наполегливості, цілеспрямованості, ці люди часто стають лідерами, що володіють жорсткою вольовою рукою. Такий тип особистості має високу стійкість до стресів, не боїться думки оточуючих.
 8. Метал Інь характеризує людей чарівних, що люблять комфорт, що прагнуть до турботи і уваги. Для них важливий матеріальний добробут. При цьому за уявною м'якістю і покорою ховається тверда людина, яка добре знає, що їй потрібно від життя. Вона вміє виявляти гнучкість, піддатливість, чути різні точки зору, знаходити компроміси.
 9. Вода Ян наділяє особистість енергією, волелюбністю і сильною волею. Такі люди швидко пристосовуються до обставин, мають гарні здібності до навчання. Вони завжди виявляють більшу активність.
 10. Люди зі стихією Води Інь на вигляд ніжні і беззахисні, проте всередині них таїться велика сила, яка дає їм можливість домагатися будь-яких цілей. Такий тип особистості відрізняє розвинений інтелект, багата уява і вміння відчувати настрій інших. Недоліками іноді стають зайва скритність і підозрілість.

Способи складання карти Ба-Цзи

Створити карту самостійно – справа непроста. Оскільки для цього необхідно використовувати інше літочислення, краще довірити складання схеми професіоналу в ба цзи. Вертикальні графи співвідносяться з кожним місяцем, який починається з китайського календаря. Так, наприклад, початок місяця Чен в 2010 році довелося в Китаї на 5 квітня 23 години 23 хвилини. При цьому час в сітці вказано пекінський, тому час народження людини необхідно відкоригувати відповідно до цього показника. Календар допоможе знайти необхідні стовпи, які відповідають даті народження.

Лютий – початок року, тому ті, хто народився в січні, відносяться до року попереднього. Структуру карти Ба-Цзи становлять 2 рядки і 4 стовбчика. Розшифрувати карту самостійно також буде непросто, тому слід вдатися до допомоги фахівця.

Подальший аналіз карт – отримуємо відповіді на всі питання

Аналіз карти Ба-Цзи вимагає досвіду і теоретичних знань. Існує загальний аспект, який передбачає, що кожна стихія відповідає за грань особистості, наприклад, влада, ресурси, гроші, самовираження і оточення.

Якщо стихією особистості є Вогонь, то можна зробити наступну розшифровку:

 • Вогонь народжується Деревом, значить, воно буде мати для людини головний ресурс (життя, цінності, ідеї та ін.);
 • Вогонь контролюється Водою, значить, ця стихія розповість про те, хто має владу над особистістю (сфера кар'єри);
 • Вогонь не піддається Металу, який асоціюється з досягненнями, в т.ч. фінансовими;
 • Вогонь знаходиться на Землі, яка є для нього способом самовираження;
 • близькі до Вогню елементи представляють оточення людини.

Повна розшифровка карти Ба-Цзи може бути проведена фахівцем, оскільки тільки він може правильно прочитати символи і визначити, як вони співвідносяться один з одним.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024