Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Що означають червоні півонії по фен-шуй? Півонії для любові і заміжжя. Значення і застосування півоній по фен-шуй

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Значення і застосування півоній по фен-шуй

Значення і застосування півоній по фен-шуй

Багатогранне магічне значення півоній здавна привертало до них увагу адептів східних філософських систем. Китайцями ця квітка століттями використовувалася як сильний оберіг. Він вважається носієм чистої енергії Ян. Це символ аристократизму, влади. Тому, щоб досягти позитивних змін в любові, сім'ї і грошових справах, можна використовувати потужну силу цієї прекрасної ароматної рослини.

Необхідно знати, що для того, щоб квітка приносила бажану користь, вона повинна інтуїтивно подобатися. Людина, що не любить півонії, не зможе скористатися їх магічною силою.

Що означають червоні півонії по фен-шуй

У стародавній філософській системі фен-шуй червоні півонії символізують потужний потік пристрасті, велику любовну енергію, вони позбавляють від закомплексованості і зайвої скромності в інтимних відносинах. Цей колір в китайській традиції вважається символом багатства, достатку, пошани. Причому чим більш насичений відтінок півонії, тим більшу магічну силу він набуває.

Червоні півонії по фен-шуй – значення мають не тільки живі рослини, але і їх зображення, а також штучні квіти.

Вважається, що якщо тримати поблизу ці червоні квіти, то ніколи не згасне подружня любов, а незаміжні та неодружені люди швидка знайдуть родину.

Півонії для любові і заміжжя

Любовне значення квітки перевірено століттями. Вважається, що для дівчини, яка хоче швидше вийти заміж, потрібно тримати живі або штучні півонії або їх зображення у вітальні. У цьому разі в будинку гарантовано з'явиться потенційний наречений і весілля буде не за горами.

Подружжю, у яких розладналися сексуальні відносини, набридла інтимна сторона життя, рекомендується розмістити біля ліжка на тумбочці букет червоних або рожевих півоній. Причому, вони повинні перебувати з боку партнера, який найбільш нудьгує. Тоді магічні якості квітки розбудять колишню пристрасть.

Рослини з рожевими бутонами приведуть до сплеску романтичних почуттів, змусять знову пережити ніжну закоханість і освіжать остиглі почуття подружжя.

Щоб активізувати любовні почуття і чоловіка, і дружини, можно повісити картину з зображенням цих квітів біля узголів'я ліжка. Однак щоб не порушити гармонійне проходження енергії, не слід тримати квіти або картину у спальні занадто довго.

Швидкий успіх в любові принесе невеликий букет з рожевих квітів в зоні сім'ї по фен-шуй.

Картина в спальні

Для жінки, яка хоче вийти заміж, сприятливо повісити картину із зображенням півоній над входом в спальню або на стіні навпроти входу. Тоді квіти залучать в це місце потоки позитивної енергії і можливих обранців.

Деякі послідовники фен-шуй вважають, що картина в спальні навіть краще, ніж живі квіти, оскільки для зрізаних рослин потрібна ваза з водою, а стихія води несприятливо позначається на сімейному житті. Тому рекомендується розмістити над узголів'ям ліжка картину із зображенням червоних або рожевих півоній.

Штучні півонії

Послідовники системи фен-шуй стверджують, що квітка півонії, щоб приносити бажану удачу, не обов'язково повинна бути живою. Це може бути штучний закритий або такий що розквітнув бутон, куплений в магазині, або виріб, виготовлений власними руками. Вважається, що створений самостійно магічний артефакт має особливу силу, оскільки автор вже вклав в нього власну енергію і свої мрії про щастя, багатство, пошану. Квітку можна зробити з паперу, створити аплікацію на картоні, вишити на тканині.

Великою магічною силою володіють букети з півоніями, намальовані власноруч на полотні або папері і оформлені в красиву рамку.

Кількість квітів на картині

Залежно від того, скільки квітів намальовано на картині, вона має різне значення.

Вважається, що позитивну енергію Ци привертає непарна кількість квіток.

  • 1 півонія передбачає, що дружина і чоловік будуть єдиними один для одного на протязі всього життя. 3 квітки червоного або рожевого відтінку для жінки означають, що чоловік, крім неї, нікого більше не буде помічати. Жовті бутони символізують здоров'я і довголіття.
  • 5 рослин – любов в розквіті сил, удача, позитивні зміни в житті. 7 квіток – універсальний класичний варіант, тому цю кількість дарують молодятам або в день річниці весілля.
  • 9, 11, 15 квітів – символ багатства, пошани, поваги, ці числа більше підходять людям старшого покоління.

Півонії в інтер'єрі

Півонії, крім любовних відносин, уособлюють багатство, шану і повагу, тому вдале розташування їх в інтер'єрі сприяє процвітанню.

В будинку

Півонії для залучення любові можна розташовувати як у вітальні (для бажаючих вступити в шлюб або гармонізувати відносини в родині), так і в спальні (для подружжя). Можна використовувати однотонні або багатобарвні букети, картини, панно, композиції з штучних квітів.

Цікавим сучасним варіантом оформлення віталень або спалень є фотошпалери з квітковим принтом на всю стіну. Щоб не створювати надмірного припливу енергії в цю кімнату, колірну гамму потрібно вибирати в пастельних тонах. Білі квіти сприятливо впливають на навколишнє оточення, припиняючи сімейні сварки, розсіюючи образи. Фіолетові півонії захистять від негативної енергії, а жовті привнесуть гармонію і стабільність.

В офісі

Півонія по фен-шуй є захисником від недуг, причиною яких є негативна енергія, тому її присутність в офіційних приміщеннях здатне згладити складнощі у відносинах між колегами.

Невеликий букет свіжозрізаних квітів, невисока композиція з штучних елементів, картина в красивій, але елегантній рамці доречні в атмосфері будь-якого холу, кабінету, кімнаті перемовин. Невелика яскрава пляма розрядить офісну обстановку, налаштує на позитивну хвилю, додасть позитивний напрямок думок і емоцій. З цією метою краще використовувати квіти білого і блідо-рожевого відтінку в оточенні зелені. Розміщувати їх потрібно в північній частині кімнати або на північній стіні.

У саду

Півонія – це чоловіча квітка, і для залучення багатства і благополуччя її корисно висадити на території саду і дачі або організувати спеціальну грядку на городі. Квітучий кущ півонії прикрасить будь-яку заміську ділянку. Вважається, що магічні властивості рослини поширюються на всю власність господаря, який висадив прекрасну квітку. Вона надає перевагу теплим не тінистим місця, але і не перегрітим. Помірний полив забезпечить рясне цвітіння, а подяка рослини не змусить себе довго чекати.

По фен шуй, для залучення багатства, зміцнення ділової репутації і процвітання в бізнесі, слід висаджувати кущів цієї рослини на південній стороні ділянки.

Набуття успіху в бізнесі і кар'єрі

Ця квітка є також символом процвітаючої професійної реалізації, прагнення вгору по кар'єрних сходах, швидкого просування по службі. Тому є сенс поставити на стіл біля особистого комп'ютера живі квіти або штучну композицію з півоніями.

Жінкам, які прагнуть до підвищення по службі або власницям власної справи, можна носити прикраси із зображенням цієї рослини: брошки, кулони, навіть шпильки для волосся.

Взимку можна прикрасити стіни в офісі постером з цією рослиною або наклеїти шпалери з квітковим принтом.

Татуювання з півоніями

Стародавні китайці вважали, що татуювання з квіткою можна наносити як жінкам, так і чоловікам, оскільки півонія є чоловічою рослиною. Для представників сильної статі це потужний оберіг, особливо для тих, хто змушений багато подорожувати і перебувати далеко від сім'ї. Квітка надає власнику відвагу, безстрашність, міцне здоров'я, а також сприяє набуттю багатства. Для цього його наколювали на плечі, передпліччі, грудях і верхній частині спини.

Для дівчат тату з півонією означає прагнення до щасливого подружнього життя, міцного непорушного шлюбу. З цією метою малюнок наносять на спину, бічні поверхні тіла і стегна. Вважається, що жінка з таким татуюванням здатна спокусити будь-якого чоловіка і розпалити його пристрасть.

Тому, якщо немає бажання носити спеціальні амулети із зображенням півонії, можна зробити тату, щоб назавжди заручитися його магічною підтримкою.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024