Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Значення фен шуй. Як перекладається "фен шуй"? Фен-шуй по суті базується на принципах натуральної філософії.

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Значення фен шуй. Як перекладається "фен шуй"?

Значення фен шуй. Як перекладається "фен шуй"?

Зазвичай розповідь про фен-шуй починається з дослівного перекладу цієї китайської назви – "вітер і вода", що для людей з аналітичним складом розуму звучить як мінімум дивно і викликає скептичну посмішку. До речі цю назву як тільки не пишуть: феншуй, фен-шуй, фен шуй. Коректніше буде використовувати написання феншуй і в дослівному перекладі це "вітри і води", у множині. Але це чисто для інформації, якщо раптом ви знаєте китайську мову)). Але все ж можна писати по-різному – значення від цього не зміниться.

Тут потрібно згадати один з основних збережених китайських трактатів про вчення феншуй, так звану "Книгу Поховань", авторство якого приписується Го Пу (276 - 324 рр). Знаменита цитата з цієї книги, яка пояснює термін "фен-шуй", в перекладі звучить приблизно так: "Коли ци сідлає вітер, вона розсіюється. Коли ци зустрічається з водою, вона зупиняється. Стародавні збирали ци, щоб вона не розсіювалася, і маніпулювали ци, щоб зберегти її." Вітер і вода - це дві основні сили природи. Ци (або енергія життя) переноситься з вітром і зустрічаючи на своєму шляху воду, ци зупиняється.

У вченні феншуй збирання Ци має першорядне значення, а захист від вітрів, тобто збереження Ци – другим за важливістю чинником.

Таким чином, кажучи сучасною мовою, фен-шуй можна описати як практику, що вивчає потоки енергії навколишнього простору, вплив цих енергій на людину, а також способи організації сприятливого для людини простору шляхом залучення корисної енергії і захисту від несприятливої ​​енергії.

На жаль, зараз фен-шуй асоціюється з китайськими сувенірами і так званими зонами багатства, любові і т.д., що багато в чому принижує класичний фен-шуй. Комерційний потік ( «поп-фен-шуй») і професійний консалтинг працюють на різних рівнях і, отже, з різними цілями.

Фен-шуй по суті базується на принципах натуральної філософії. Природа і людина розглядаються як єдине ціле. Більш того, природа і навколишній простір (як природне, так і штучно створене середовище) сприймаються як жива істота, і в фен-шуй ми прагнемо вибудувати діалог між цим простором і людиною.

У фен-шуй немає нічого, що не спиралося б на здоровий глузд, за всіма рекомендаціями фен-шуй стоїть базова потреба людини в захищеності, спокої і комфорті.

Завдання фен-шуйвідновити втрачений зв'язок людини з її будинком, створити такий простір, який буде гармонійно її підтримувати, заряджати енергією і сприяти досягненню її цілей. Багато вже успішно застосовують фен-шуй, але скептиків все-таки більше. Це відбувається багато в чому завдяки навмисно спотвореній інформації, придуманим модним теоріям популярного фен-шуй або зведення фен-шуй до талісманів, сувенірів і позитивної психології, що по суті переслідує чисто комерційний інтерес. Фен-шуй звичайно ж не панацея і не ліки від усіх бід, але застосування його принципів дозволяє багато в чому поліпшити ситуацію і допомогти людині почати зміни в житті.

Хоча фен-шуй і є китайською практикою, це зовсім не означає, що потрібно носити китайський одяг, поклонятися китайським божествам, дотримуватися ритуалів і вирощувати бамбук на балконі. Принципи фен-шуй універсальні і ґрунтуються на тисячолітніх спостереженнях за природою, людиною і небесними тілами, тому щоб застосовувати фен-шуй, Вам не потрібно перетворювати свій будинок в сувенірну лавку, міняти віросповідання і свої звички.

У кожній культурі і цивілізації є свої власні традиції створення гармонійного простору, тільки це не називається фен-шуй. Багато хто навіть інтуїтивно облаштовує свій будинок за принципами фен-шуй. Просто так історично склалося, що саме в Китаї дана практика розвинулася в цілісне вчення про вплив енергій простору на людину і змогла зберегтися до наших днів завдяки тому, що китайська мова не змінювалася протягом тисячоліть і ми маємо можливість використовувати оригінальні стародавні тексти. Звичайно ж, зараз ми використовуємо ці оригінальні техніки з поправкою на сучасні умови життя. Практика, яка налічує понад 4500 (а за деякими джерелами понад 6000 років), ефективна вже за визначенням.

Феншуй не пов'язаний з релігією, обрядами або позитивною психологією. Це певна технологія плюс мистецтво. У професійному фен-шуй важливий ландшафт, зовнішнє оточення будинку, людські потреби, точні компасні вимірювання і фактор часу, так як характеристики енергій в природі змінюються щороку, місяць і навіть годину.

Китайці – прагматики і матеріалісти яких пошукати. Тому якби фен-шуй не мав теоретичної бази, не давав би результатів, не сприяв би соціальному успіху і матеріальному благополуччю, то ця практика не протрималася б так довго.

І це не означає, що фен-шуй можна застосовувати тільки в Китаї і тільки для китайців. Вчення фен-шуй грунтується на універсальних законах природи і принципи організації гармонійного простору, тому вплив цих енергій виявляється на всіх однаково незалежно від раси і місця проживання. Вам не потрібно вірити у фен-шуй, слідувати китайськими традиціями або ритуалам, міняти свої звички, щоб фен-шуй працював на Вас, Вашу удачу і благополуччя.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024