Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Значення числа гуа 9 в фен-шуй. Це число наділяє людей суперечливим характером.

Значення числа гуа 9 в фен-шуй

Значення числа гуа 9 в фен-шуй

Число гуа 9 відноситься до східної групи. Стихія – Вогонь. Кольори групи: всі відтінки червоного і зеленого. Триграма: Лі. Енергія ян – дві суцільні лінії – пом'якшується внутрішньою інь.

ЗМІСТ

 • особливості особистості
 • вдалі напрями
 • невдалі напрямки
 • перевіряємо сумісність

Особливості особистості

Це число наділяє людей суперечливим характером. Вони можуть здаватися вкрай життєрадісними, стійкими, які вміють показати свій характер. Часом їм властиві крайнощі: запальність, вимогливість, мінливість настрою. Але насправді ці люди дуже м'які, їх легко вмовити поміняти точку зору.

У дитинстві і юності часто багато фантазують, мріють про пригоди і подорожі. Якщо в житті їм не вистачає яскравих фарб і уваги, вони придумують собі інше життя, яке насичують вигаданими епізодами. Тому батькам «дев'яток» треба бути уважніше до їхніх бажань.

Дорослі представники часто володіють харизматичним характером, який привертає до них оточуючих.

Вони мають від природи хороший смак, почуття гумору і шарм. Люблячі комфорт, люди оточують себе хорошими речами. Але часто вони ризикують залишитися без грошей, так як живуть невідповідно до своїх достатків.

«Дев'ятки» ніколи не стоять осторонь. Вони прагнуть опинитися в центрі уваги, швидко запалюються якою-небудь ідеєю, але їх ентузіазму вистачає ненадовго. Дев'ятки швидко заражають своїми планами інших, але можуть кинути справу на півдороги.

Вони легко навчаються, залишаючи далеко позаду себе інших. У них хороша пам'ять, але невміння концентруватися, доводити справу до кінця заважає їм у навчанні та роботі.

Люди з числом дев'ять не поспішають вникнути в суть того, що відбувається. Вони легко завойовують славу і визнання. А ось придбати авторитет їм часто не вдається.

Суперечливий характер «дев'яток» позначається на їх невмінні збирати і збільшувати доходи. Фортуна до них благоволить, до них часто пливуть легкі гроші, але вони і легко з ними розлучаються.

Вдалі напрями

Для «дев'яток» сприятливими будуть:

 • південь;
 • схід;
 • південний схід;
 • північ.

Південь захищає від неприємностей. Його треба активізувати заміжнім або одруженим «дев'яткам», які прагнуть до гармонії в сімейному житті. Слід приділити увагу цьому напрямку, якщо особисте життя не складається або його треба поліпшити. В цьому напрямку розміщують спальню або спальне ложе. Якщо це неможливо, то узголів'я ліжка має дивитися на південь. Це сприяє активації авторитету і популярності.

Схід – сектор фінансового процвітання, який одночасно допомагає просуватися в професійному плані. Тут розміщують талісмани, які допомагають в роботі. Вони не повинні стояти на видному місці, найкраще їх приховати. Наприклад, покласти грошовий амулет в сейф або папку з поточними планами. Головне, не перенасичувати сектор Сім'ї (схід) безліччю символів фінансового процвітання. Єдиний талісман набагато доречніше.

Південний схід – сектор Здоров'я. Якщо люди з числом гуа дев'ять схильні до захворювань нервової і травної системи, то тут розміщують талісмани Вогню і Металу. У секторі краще розташувати місце відпочинку, використовуючи дерево і рослини, які будуть підживлювати енергетику. Цю зону краще не насичувати талісманами здоров'я. Напрямок допомагає впоратися з будь-якими негараздами зі здоров'ям, якщо розмістити тут спальню або спати в напрямку на південний схід. Вважається вдалим напрямок для кухні, їдальні, вхідних дверей.

Північ – сектор Любові і гармонії. Його активізують, якщо людина потребує кардинальних змін свого життя. Тут розміщують спальню або подружнє ліжко в разі, якщо сім'я прагне обзавестися потомством. Сектор Любові повинен бути позбавлений від символів Вогню. Свічки, фігурку фенікса краще прибрати з цієї зони.

Невдалі напрямки

 • північний схід;
 • південний захід;
 • захід;
 • північний захід.

Північний схід часто стає джерелом усіляких неприємностей. Саме в цьому напрямку люди з гуа 9 ризикують отримати побутові травми, тут виникають сімейні чвари, звідси нездорова атмосфера розповзається по всьому будинку. Північний схід загальмовує отримання нових знань для «дев'яток». Тут не можна розміщувати кабінет, куточок для школяра або студента. Це не місце для релаксації і зони Відпочинку. Найкраще, щоб тут була розташована комора або туалет. У цій зоні не зберігають старі речі, гострі предмети.

Південний захід. Тут не влаштовують спальню і подружнє ложе. Не можна зберігати в цьому секторі одяг, особливо нижній. Узголів'я ліжка також не може бути в цьому напрямку. На південному заході може бути хол або підсобні приміщення.

Захід. У західній зоні не розміщують свій кабінет для роботи або місце, де «дев'ятки» зайняті улюбленою справою, наприклад, читанням, в'язанням, шиттям. Це не місце, де можна займатися спортом або ставити спортивне приладдя.

Свідоцтва особистих досягнень: грамоти, нагороди, медалі, вироби, рукотворні талісмани – також треба прибрати з цієї зони.

Північний Захід. Це найбільш несприятливий напрямок. Тут ні в якому разі не повинен розташовуватися сектор Помічників. Це загрожує банкрутством і крахом усіх життєвих цілей. В цьому напрямку не повинні перебувати вхідні двері, спальня, дитяча. Тут не треба розміщувати талісмани, так як це може призвести до небажаних наслідків.

Перевіряємо сумісність

Найкраще «дев'ятки» відчувають себе з «четвірками». Це ідеальний союз двох люблячих людей, які з півслова розуміють один одного. «Четвірка» згладжує або уникає конфліктних ситуацій і вміє направити енергію своєї половинки в потрібне русло.

«Одиниця» також добре вміє знаходити спільну мову з «дев'яткою». Ці пари часто одружуються в молодому віці, вони допомагають один одному рости в духовному і професійному плані.

З «трійками» представникам з числом дев'ять гарантовано фінансове благополуччя. Це багаторічні надійні союзи, в яких народжуються сильні нащадки. Благополуччя тут залежить від взаємодії всіх членів сім'ї.

А ось з числами гуа 5; 6; 7; 8; 9 доведеться «дев'яткам» нелегко. Незважаючи на величезне бажання, чоловіки цього числа одружуються неохоче. У шлюбі тривалий час немає розуміння. Бажання побудувати гармонійний союз у «дев'яток» часто відсутній, вони хочуть, щоб ініціативу підхопила інша половина.

Для жінок союз може виявитися невдалим. З цими числами у них спалахують конфлікти, любов то затухає, то повертається знову.

Отже, мати гуа 9 не так погано. Якщо не нехтувати порадами фен-шуй про сумісність, то життя буде добре налагоджена, а відносини стануть міцними і щасливими.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024