Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Значення числа гуа 2 і характеристики напрямків. Число гуа у кожного своє, розраховується виходячи з року народження

Значення числа гуа 2 і характеристики напрямків

Значення числа гуа 2 і характеристики напрямків

Згідно фен-шуй число гуа відображає енергетику людини. Саме в ньому криються відповіді на головні питання: чому в одній сфері все виходить, а в інший нічого не складається, яким чином можна домогтися поліпшення ситуації і т. п.? Число гуа у кожного своє, розраховується виходячи з року народження.

ЗМІСТ

 1. Особливості особистості
 2. Характеристики напрямків числа гуа 2
 3. Поєднання чисел гуа: перевіряємо сумісність
 4. Триграма особистості
 • Число гуа 2 відноситься до західної групи.
 • Стихія: Земля.
 • Кольори: жовтий, зелений, коричневий.

Особливості особистості

Люди, у яких число гуа дорівнює 2, як правило, не схильні до швидких дій. Зате вміють накопичувати творчу енергію і підживлювати нею оточуючих. Вони не вчинять великих відкриттів, але здатні надихнути на це кого-небудь іншого.

Серед основних якостей представників можна виділити наступні:

 • спокій;
 • м'якість;
 • сприйнятливість;
 • спостережливість;
 • надійність;
 • старанність;
 • консервативність;
 • відданість.

Ті, у кого гуа дорівнює 2, володіють величезною самовіддачею. Вони постійно піклуються про близьких, охоче йдуть на компроміси, підтримують в будинку тепло і затишок. Але вони залежні від інших, їм потрібно тверда рука, яка буде підштовхувати в потрібному напрямку. Дуже нерішучі люди, схильні сумніватися в усьому. І, перш за все, у власних силах.

Оскільки самовіддача – їх друге «я», їм необхідно навчитися повноцінно відпочивати, найкраще на природі.

Мають непогане здоров'я, проте потребують дотримання режиму харчування і фізичні вправи. Люблять солодке, тому ризикують швидко розтовстіти, якщо не будуть стежити за собою.

Характеристики напрямків числа гуа 2

Для числа гуа, рівного 2, сприятливими напрямками є наступні:

 • Південний захід. Відповідає за особистісний ріст, любов і шлюбний союз, тому з пошуком другої половинки у людей, чиїм числом гуа є 2, як правило, проблем не виникає.
 • Північний схід. Ця зона відповідає за матеріальний добробут, а у людей, що володіють числом гуа 2, збігається з зоною знань. Звідси можна зробити висновок, що для даної категорії людей матеріальні блага завжди будуть лише на другому місці після інтелекту.
 • Північний Захід. Ця область відповідає за любов і взаємини. Тут найкраще місце для облаштування спальні.
 • Захід. Даний сектор несе відповідальність за здоров'я. Рекомендується влаштувати вітальню або їдальню, словом, місце, де вечорами могла б збиратися вся родина.

До несприятливих напрямків відносяться:

 • Схід. Цей сектор відповідає за негаразди і життєві складнощі. І так уже виходить, що люди з особистим 2 ділять його з сектором сім'ї. Тому їм часто доводиться йти на компроміси, щоб згладити намічені сварки або конфлікти між рідними. Найкраще буде розташувати тут ванну кімнату, щоб всю негативну енергію відразу ж змивали і несли потоки води.
 • Південний схід. Цей сектор обіцяє неприємності, і суміщений він з областю заробляння грошей. Ні в якому разі не можна робити в цьому місці кабінет! Конкуренція зростатиме щогодини, заздрість і злість по службі збільшуватися в геометричній прогресії. Спальню в цій зоні влаштовувати також не можна – замучать кошмари.
 • Південь. Це одночасно і сектор вбивць, і сектор успіху в житті. На цю зону людям з двійкою рекомендується звернути особливу увагу! Якщо пустити все на самоплив, життєвий успіх може просто розчинитися в темній енергії кримінальних справ. Найкраще влаштувати тут туалет, щоб весь негатив відразу ж змивався і перелітав потоками води якнайдалі.
 • Північ. Цей сектор одночасно уособлює собою і життєвий крах, і професійне зростання. Люди з числом гуа 2 повинні віддавати собі звіт, що їхня кар'єра – тендітна, немов весняний лід, і може розколотися в будь-яку хвилину, якщо не докладати належних зусиль для її збереження. Тут не рекомендується розташовувати місце для роботи або спальню. Найкраще даний сектор підходить для ванної кімнати.

Поєднання чисел гуа: перевіряємо сумісність

З якими людьми у гуа 2 можуть скластися прекрасні відносини, а від яких краще триматися подалі?

 • Ідеальні партнери – люди з числами 7 і 8. Як правило, у цих пар багато дітей, вони користуються повагою в суспільстві. Разом вони здатні домогтися багато чого.
 • 50/50 – відносини з тими, у кого гуа 5 і 6. Їх союз може бути міцним, але його будуть псувати часті сварки. Втім, якщо партнери вміють слухати один одного, вони про все домовляться.
 • Зовсім не підходять людям з двійкою партнери з числами 1; 3; 4 і 9. Відносини будуть непростими і недовговічними.

Триграма особистості

Люди, у яких число гуа дорівнює 2, відносяться до західної групи. Їх триграма – Кунь, утворена трьома переривчастими лініями інь.

Кунь, згідно з давньою легендою, дух, який живить собою все суще. Він володіє даром приводити образи і думки в дію, але при цьому вкрай слабкий і м'який. Кунь символізує собою близькі стосунки: матері і дитини, подружжя і т. д.

Кращий сезон для власників гуа 2 – зима. Починати нові справи слід в молодик.

Триграма Кунь, перш за все, пов'язана з південно-західним сектором. Особистостям, схильним до надмірної експресії, слід помістити в цю зону символи землі для врівноваження емоційності. Це може бути, наприклад, посуд з порцеляни або кераміки. Людям, які схильні до зайвої скритності, навпаки, слід активувати зону за допомогою символів вогню, наприклад, каміна, свічок або будь-яких предметів червоного кольору.

Незважаючи на природну м'якість і спокій, ті, у кого особистісне число – двійка, будуть щасливі і благополучні, якщо візьмуть до уваги вказівки фен-шуй щодо життєвих напрямів.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024