Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Значення чисел по фен-шуй. У стародавньому Китаї вважалося, що світом правлять зірки, планети і числа. Ні одна важлива подія не відбувалася без звернення до нумерології.

Статті по Фен-шуй: Номери в фен-шуй

Значення чисел по фен-шуй

Значення чисел по фен-шуй

У стародавньому Китаї вважалося, що світом правлять зірки, планети і числа. Ні одна важлива подія не відбувалася без звернення до нумерології. Так, за спеціальним календарем обчислювалися найбільш сприятливі дні для збору врожаю, весілля, будівництва будинку. Ця традиція існує і зараз. Основним у китайців є число дванадцять: 12 місяців, 12 тварин в гороскопі, 12-річні річні цикли. Дюжину використовували не тільки в календарі, а й при підрахунках в повсякденному житті. Пізніше, поряд з Дванадцятковою системою, стали користуватися десятковим циклом підрахунків для визначення року, місяця, дня. Числа наділялися магічними властивостями, несли в собі певний сенс, і кожному числу відповідала стихія і планета. Парні числа вважаються жіночими, знаходяться під заступництвом Місяця і символізують силу темряви, а непарні вважаються чоловічими, управляються Сонцем і несуть в собі індивідуальну силу світла. Так, числами 1 і 2 управляє Юпітер і елемент Дерево, 3 і 4 - Марс і Вогонь, 5 і 6 перебувають в середині і ними керує Сатурн і Земля, 7 і 8 - Венера і Метал, 9 і 10 - Меркурій і Вода. Розглянемо більш докладно кожне з чисел.

Числа по фен-шуй, значення

  • 1 - «честь, виграш» - це число творить, даоси називали його великою першоосновою, першопричина всього сущого, початок, що керує людиною.
  • 2 - «легкість» - символ взаємодоповнення і з'єднання, боротьби протилежностей, це може бути інь і янь, поєднання жіночого та чоловічого начала, Сонце і Місяць, світло і темрява і т.п.
  • 3 - «зростання» - подібно одиниці, символізує початок і творчий розвиток. Культ трійки найбільш шанований в Китаї, де поважають три початки - Небо, Землю і Людину, три світила - Сонце, Зірки і Місяць, три заповітних бажання - довголіття, благополуччя, багато дітей, а також три релігії - конфуціанство, даосизм, буддизм.
  • 4 - «смерть» - вважається несприятливим числом, але має і позитивне значення: чотири сезони, чотири напрями світу, чотири чесноти (дотримання пристойності, справедливе поводження, помірність, почуття сорому), чотири міфічних тварин: єдиноріг, фенікс, панголин, дракон.
  • 5 - «ніщо» - символ творчого начала, призводить все до зміни, розвитку, руху. Виділяють п'ять основних планет - Меркурій, Венера, Марс, Юпітер, Сатурн, і п'ять головних елементів - вода, метал, вогонь, дерево, земля.
  • 6 - «багатство» - дає стабільність і впевненість, символізує 6 пристрастей: радість, гнів, печаль, задоволення, любов, ненависть.
  • 7 - «напевно» - одне з основних астрологічних чисел, існує сім планетних циклів, сім днів.
  • 8 - «процвітання» - символ досконалості, удачі.
  • 9 - «довголіття» - символ померлих, очищених душею і які потрапили на Небеса.

На відміну від європейського варіанту, в китайській нумерології числа не складаються і мають своє окреме значення.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024