Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Значення ба-цзи. Ба-цзи - це древній і точний метод аналізу долі.

Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Значення ба-цзи

Значення ба-цзи

Ба-цзи – це древній і точний метод аналізу долі. Це наука про вивчення космічних факторів: часу і простору, а також людей, їх поведінки і подій, що впливають на їхнє життя з дня народження.

Розшифровка карт ба-цзи є відносно новою для західного світу справою. Згодом, техніка ба-цзи, швидше за все, буде прийнята на Заході і отримає визнання, як в останні роки його отримали голковколювання, китайська медицина і фен-шуй. Насправді, китайська медицина, фен-шуй і ба-цзи ведуть своє походження від І-цзин, вони також тісно пов'язані з теорією П'яти елементів, наукою про взаємозв'язок елементів металу, дерева, води, вогню і землі.

Буквальне значення: «ба-цзи» – «Вісім символів»

Ця система також відома як: «Чотири стовпи». Вісім символів - це п'ять елементів, що представляють час в іньських і янських формах. Карта ба-цзи будується за датою народження людини, де рік, місяць, день і годину переводяться в Чотири стовпи. Значення Стовпів ба-цзи зашифровано в чотирьох парах китайських ієрогліфів, Небесних стовбурах і Земних гілках. Чотири пари знаків в результаті і отримали назву «Ба-цзи» - вісім символів. Значення небесних стовбурів в ба-цзи часто співвідноситься з природними явищами, з якими вони асоціюються. Наприклад, Дерево ян асоціюється з потужним міцним деревом, звідси беруться і якості людини, народженої в день Дерева ян.

Ба-цзи дозволяє розшифрувати життєвий шлях людини

Через розрахунок сумісності моментів часу і мінливого магнітного поля. Все на землі має своє власне магнітне поле, і кожен набір восьми символів (ба-цзи) являє собою певне магнітне поле. Воно підпадає під вплив різних сил, що виникають в різний час, які приносять «вдалі» або «невдалі» результати в життя. Наприклад, коли в певний рік, місяць, день і годину, народжується дитина, її життєвий шлях «записується» за рахунок енергії магнітного поля, що створюється в той самий момент дев'ятьма планетами нашої Сонячної системи. Отже, магнітна енергія або сила буде змінюватися разом з рухом дев'яти планет, таким чином, створюючи нові магнітні поля, відповідно, з новим часом і розташуванням. Це нове джерело енергії буде надавати «позитивний» або «негативний» ефект на життєвий шлях цієї дитини, створюючи те, що відомо як «доля».

Розуміння власних ба-цзи може допомогти нам зосередитися на багатьох важливих аспектах життя

Таких як сім'я, стосунки, здоров'я, багатство, кар'єра, визнання, навчання, бізнес, партнерство і інших. На основі аналізу структури карти ба-цзи, Сутичок, Злиття, Комбінацій, значення зірок ба-цзи, тимчасових аспектів циклічних впливів і взаємин цих восьми символів, ми можемо багато чого довідатися про свою природу і наших циклах удачі на нашому життєвому шляху. Крім цього, вивчаючи ба-цзи, ми приходимо до розуміння важливості досягнення балансу і рівноваги п'яти елементів в нашому житті.

У ба-цзи мова не йде про ворожіння

Ми говоримо про розширення можливостей кожної людини. Про таких факторах, як удача, часто неприборкана, вловити яку буває не настільки легко. Завдяки кращому усвідомленню наших сильних і слабких сторін, попередньою розуміння перешкод або проблем, які можуть прийти в певний період часу, система ба-цзи здатна дати людям можливість взяти на себе відповідальність за свою долю, щоб бути активними в подоланні життєвих викликів, ефективно реалізуючи свій життєвий потенціал.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024