Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Значення ба-цзи (4 стовпи долі). Ба-цзи - це древній і точний метод аналізу долі.

Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Значення ба-цзи (4 стовпи долі)

Значення ба-цзи (4 стовпи долі)

Ба-цзи – це древній і точний метод аналізу долі. Це наука про вивчення космічних факторів: часу і простору, а також людей, їх поведінки і подій, що впливають на їхнє життя з дня народження.

Розшифровка карт долі ба-цзи є відносно новою для західного світу справою. Згодом, техніка ба-цзи або 4 стовпа долі і удачі, швидше за все, буде прийнята на Заході і отримає визнання, як в останні роки його отримали голковколювання, китайська медицина і фен-шуй. Насправді, китайська медицина, фен-шуй і ба-цзи ведуть своє походження від І-цзин, вони також тісно пов'язані з теорією П'яти елементів, наукою про взаємозв'язок елементів металу, дерева, води, вогню і землі.

Буквальне значення: «ба-цзи» – «Вісім символів», ця система також відома як: «Чотири стовпи долі». Вісім символів – це п'ять елементів, що представляють час в іньських і янських формах. Карта долі ба-цзи будується за датою народження людини, де рік, місяць, день і година переводяться в Чотири стовпи. Значення Стовпів ба-цзи зашифровано в чотирьох парах китайських ієрогліфів, Небесних стовбурах і Земних гілках. Чотири пари знаків в результаті і отримали назву «Ба-цзи» - вісім символів. Значення небесних стовбурів в ба-цзи часто співвідноситься з природними явищами, з якими вони асоціюються. Наприклад, Дерево ян асоціюється з потужним міцним деревом, звідси беруться і якості людини, народженої в день Дерева ян.


Ба цзи дозволяє розшифрувати життєвий шлях людини через розрахунок сумісності моментів часу і мінливого магнітного поля. Все на землі має своє власне магнітне поле, і кожен набір восьми символів (ба-цзи) являє собою певне магнітне поле. Воно підпадає під вплив різних сил, що виникають в різний час, які приносять «вдалі» або «невдалі» результати в життя. Наприклад, коли в певний рік, місяць, день і годину, народжується дитина, її життєвий шлях «записується» за рахунок енергії магнітного поля, що створюється в той самий момент дев'ятьма планетами нашої Сонячної системи. Отже, магнітна енергія або сила буде змінюватися разом з рухом дев'яти планет, таким чином, створюючи нові магнітні поля, відповідно, з новим часом і розташуванням. Це нове джерело енергії буде надавати «позитивний» або «негативний» ефект на життєвий шлях цієї дитини, створюючи те, що відомо як «доля».

Розуміння власних карт ба-цзи може допомогти нам зосередитися на багатьох важливих аспектах життя, таких як сім'я, стосунки, здоров'я, багатство, кар'єра, визнання, навчання, бізнес, партнерство і інших. На основі аналізу структури карти ба-цзи, Сутичок, Злиття, Комбінацій, значення зірок ба-цзи, тимчасових аспектів циклічних впливів і взаємин цих восьми символів, ми можемо багато чого довідатися про свою природу і наших циклах удачі на нашому життєвому шляху. Крім цього, вивчаючи ба-цзи, ми приходимо до розуміння важливості досягнення балансу і рівноваги п'яти елементів в нашому житті.

У ба-цзи мова не йде про ворожіння - ми говоримо про розширення можливостей кожної людини. Про такі фактори, як удача, часто неприборкана, вловити яку буває не настільки легко. Завдяки кращому усвідомленню наших сильних і слабких сторін, попереднього розуміння перешкод або проблем, які можуть прийти в певний період часу, система ба-цзи здатна дати людям можливість взяти на себе відповідальність за свою долю, щоб бути активними в подоланні життєвих викликів, ефективно реалізуючи свій життєвий потенціал.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024