Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Журавель в фен-шуй. Птахи в фен-шуй завжди вважаються хорошими символами і шануються в давньому китайському вченні

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Журавель в фен-шуй

Журавель в фен-шуй

Птахи в фен-шуй завжди вважаються хорошими символами і шануються в давньому китайському вченні, як талісмани щасливого життя, довголіття, любові і багатства. Представляючи собою свободу, безмежні можливості і прагненні до досягнення нескорених вершин, птахи в фен-шуй - наші вірні супутники на шляху до щасливого життя.

Журавель в фен-шуй – це птах, що символізує гармонію в сімейних відносинах, щасливий шлюб і міцний любовний союз.

Людям вже з глибокої давнини були знайомі дивовижні властивості журавлів, як символів зародження нового життя, гармонії в партнерстві і здорового потомства. Батьківщиною журавлів вважається Америка, звідки журавлі вже потім перекочували в Азію, Африку і Австралію. У Китаї журавель – один з улюблених птахів, якого не втомлюються змальовувати на своїх полотнах кращі китайські художники.

Журавель – сам по собі дуже благородний і граціозний птах, всім своїм виглядом уособлюючи мир, спокій, неспішність життя, гармонію буття. Як символ стародавнього китайського мистецтва, журавель в фен-шуй надає своїм власникам мудрість і сприяє поліпшенню здоров'я, яке веде до довголіття. Статуетка або зображення у вигляді пари журавлів в фен-шуй – уособлення щастя в сімейному житті, удачі в справах і гармонії у відносинах між домочадцями. Також значення журавлів в фен-шуй – це високе положення в суспільстві, повага в колі спілкування, соціальний статус і великі можливості.

Вибираючи картину з журавлями по фен-шуй, постарайтеся звернути увагу на ту, де зображена зграя журавлів – таке зображення додасть вам і всій вашій родині багато життєвої сили і приверне добру удачу в будинок. Картина з журавлями по фен-шуй також виявиться більш ніж корисна на роботі – принесе удачу в справах, важливих проектах, в тому числі пов'язаних із заробітком.

Де розміщувати статуетки і картини з журавлями по фен-шуй:

  • Для просування по кар'єрних сходах, розташуйте журавлів в північному секторі – якраз північний напрямок відповідає за сфери людського життя, які пов'язані з роботою і кар'єрою.
  • Для того, щоб журавлі по фен-шуй сприяли гармонії в сімейних справах і відносинах між подружжям, їх слід розташувати в зоні любові і шлюбу – в напрямку південного заходу.
  • Мудрість і знання ці граціозні птахи, журавлі, допоможуть вам знайти, будучи розташованими в секторі мудрості і освіти – в напрямку північного сходу.
  • Повісивши картину з журавлями по фен-шуй або розмістивши відповідні статуетки в центрі будинку або офісу, ви тим самим активізуєте енергетичні потоки, що відповідають за здоров'я – таким чином, журавлі будуть сприяти підтримці вашого організму і імунітету в гарному стані, і відведе непотрібні недуги і нездужання .

Як тільки не зображують журавлів: це і графічні малюнки, і робота тушшю, і пастеллю, і маслом, і вишивка - така сила-силенна різноманітних способів зберегти цих дивовижних довгоногих птахів, вісників любові і довголіття.

Як ви бачите, журавлі по фен-шуй – прекрасний, благородний, світлий символ, наявність якого в будинку просто-таки обов'язково!

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024