Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Як залучити в будинок багатство по фен шуй: 10 порад. Чому гроші люблять чистоту, як за допомогою червоного кольору нейтралізувати негатив Ци

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй для грошей

Як залучити в будинок багатство по фен шуй: 10 порад

Як залучити в будинок багатство по фен шуй: 10 порад

Чому гроші люблять чистоту, як за допомогою червоного кольору нейтралізувати негатив Ци і чим загрожує зламаний кран - разом з експертом по феншуй розкриваємо основні секрети залучення багатства в будинок.

На Сході впевнені, що правильна розстановка меблів, уважне ставлення до розташування аксесуарів і прагнення до залучення і накопичення позитивної енергії позитивно впливає не тільки на життя, але і на матеріальний стан.

1. Чим красивіше шлях – тим ближче гроші

Хочете створити сприятливі умови для припливу грошей? Почніть з зовнішнього вигляду вашого будинку: подивіться, чи зазначений на ньому адресу, номер, чи не потрібен ремонт будівлі, наскільки приємно заходити в ваш під'їзд, чи добре він освітлений. Змініть все, що в ваших силах - зараз є спеціальні додатки, в яких можна залишити заявки на розгляд комунальним службам міста або звернутися в ОСББ.

Критично огляньте вхід в вашу квартиру: може бути, потрібно помити двері і повісити на неї номер? Купіть новий килимок, повісьте декоративний вінок на західний манер - не те що для грошей,а вам самим стане приємніше приходити додому!

2. Вгору по сходах, що ведуть вниз

Навіть якщо у вашому будинку є ліфт, не варто ігнорувати сходовий простір. Якщо напроти ваших дверей сходи відразу спускається вниз, намалюйте уздовж верхньої сходинки широку червону смужку: вважається, що червоний колір загальмовує Ци і перешкоджає витоку енергії з вашого будинку.

3. Пастка для енергії

Внутрішнє планування також дуже важливе для залучення і збереження добробуту. Якщо при вході в квартиру, погляд впирається в вікно або балконні двері - велика ймовірність, що енергія не затримається в вашому домі. Виправити ситуацію можна за допомогою ширми і будь-яких інших декораторських прийомів, які будуть перекривати цю наскрізну траєкторію.

4. Делікатне питання

Дуже часто навпроти вхідних дверей розташовується дзеркало або двері в санвузол. При такому розташуванні вся енергія, яка приходить в будинок, відразу відштовхується дзеркалом або йде в туалет - не дуже райдужна перспектива, чи не так? Дзеркало можна просто перевісити, а ось з санвузлом - складніше. Якщо перепланування неможливе, спробуйте зробити їх максимально «невидимими». Наприклад, пофарбуйте двері туалету в колір стін і стежте, щоб вони завжди були закриті.

5. Святе місце порожнім не буває

Наступний крок – розчистити місце для приходу нових можливостей. Проведіть генеральне прибирання, звільніть шафи і позбудьтеся від енергетичного мотлоху. Вимийте всі вікна - це допоможе знайти рішення давнього питання або поглянути на ситуацію з іншого боку. Частіше провітрюйте приміщення, оновлюючи енергію в будинку.

6. Недосконалість геть!

Полагодьте в будинку всі несправності, особливо потікаючий кран і труби. Не дарма кажуть, що гроші як вода - витікають з дому. Вода - один з наших основних і життєво необхідних ресурсів, тому ставитися до неї потрібно дбайливо.

7. На чолі столу

Для домашнього офісу підберіть найбільш сприятливе місце - справи підуть набагато швидше. Додайте робочий стіл по діагоналі від входу: нехай за спиною буде стіна або шафа, а перед очима - вікна або двері в кімнату. Підтримуйте чистоту і порядок на робочому столі і в документах. Проведіть ревізію в комп'ютері - видаліть непотрібну інформацію і організуйте зберігання файлів в папках за темами.

8. Кути багатства

Зверніть увагу на предмети меблів, які стоять в кутках, розташованих по діагоналі від входу. Вони символічно називаються «кутами багатства» - там накопичується найбільше енергії.

В сприятливих секторах бажано зберігати гроші і цінні речі. Дані сектори визначаються поділом внутрішнього простору будинку на 24 сектори. А сприятливість сектору визначається в залежності від року.

9. Сон під захистом

Приділіть увагу розташуванню меблів в спальні - переконайтеся, що з ліжка видно вхідні двері. Під час сну ми поповнюємо свій запас енергії і потребуємо спокійної, захищеної атмосфері. Перевірте ще раз свою спальню, наскільки вона відповідає принципам феншуй.

10. Щаслива арифметика

Числа 8 і 9 зараз найсприятливіші. Вважається, що їх активне використання підсилює енергію успіху. Сміливо використовуйте їх скрізь, де вважаєте за необхідне - при виборі номера телефону, машини, в електронній пошті, в логотипі або назві фірми.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024