Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Залучення грошового успіху за допомогою фен шуй. Які талісмани багатства? Фінансовий успіх по карті долі бацзи

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй для грошей

Залучення грошового успіху за допомогою фен шуй

Залучення грошового успіху за допомогою фен шуй

Чи має багатство, гроші вплив на щастя людини? Навряд чи роль грошей у житті людини настільки велика, але і недооцінювати їх значення було б протиприродно. Гроші роблять людину вільною, достатня їх кількість дозволить вам робити те, чого ви не могли зробити без них.

У феншуй існує дуже багато засобів залучення багатства і достатку. Ймовірно, це питання частіше звичайного хвилювало не тільки сучасних китайців, але і їх далеких предків. Китайці вважають своїм обов'язком зробити все можливе, щоб добитися процвітання для свого роду, адже багатство, добробут сім'ї - це привід для гордості і основа майбутнього щасливого життя нащадків. Для багатьох людей багатство - це синонім достатку і процвітання сім'ї.

Не всякий погодиться з подібною точкою зору. Багато хто вірить в те, що щастя - це бажання і рішучість бути щасливим: можна жити в злиднях і бути щасливим. Однак відчуєте ви себе щасливим, коли у вас не буде грошей для медичної допомоги хворій дитині або ви будете не в змозі виплатити кредит за будинок і позбудетеся даху над головою?

Отже, в грошах щастя – питання спірне. Якщо володіння ними зробить вас щасливими, то обов'язково активізуйте зону багатства свого будинку, квартири або робочого місця. Для цього залучіть сюди більшу кількість ци. Можна посилити освітлення або повісити кристал, зеркало. Але найчастіше гроші в фен шуй "приманюють" за допомогою предметів і зображень, які символізують гроші.

Перш ніж "приманювати" гроші таким способом, потрібно знати яка фінансова ситуація у людини по карті долі і чи сприятливий вхід в будинок, квартиру, офіс. Якщо в цих питаннях є проблеми, то різними талісманами мало що можна зробити.

Грошова символіка в даному випадку виступає в ролі німої сентенції (сентенція - це моральне правило, вислів у формі не допускається заперечення вироку, коротко виражений погляд), тобто є нагадуванням про важливе етичне правило, якого ви намагаєтеся дотримуватися у своєму житті, діяльності.

Кожен раз, коли ваш погляд падає, наприклад, на "грошове" дерево, акваріум, в якому плавають вісім золотих і одна чорна рибка, або на вазочку з монетками, ви будете згадувати про те, заради чого працюєте, заради чого організували бізнес. 

Що ж в Азії вважається символом грошей по фен шуй?

Будь-яка жива рослина з круглими листочками символізує багатство, прибуток. Таку рослину бажано купувати і приносити в будинок вже дорослою, добре доглядати за нею, щоб листя не в'янули, не жовтіли і не опадали, і розвиток її не зупинявся. Зростання рослини - символ збільшення добробуту, опадає листя - символ втрати грошей, фінансових невдач. Вирощений вами саджанець - символ фінансового відродження після банкрутства.

Предмети круглої форми, зроблені з металу або пофарбовані в золотистий або сріблястий колір, привертають грошову удачу. Круглу вазочку з кількома монетами можна поставити в сектор багатства вашого робочого столу, вона завжди буде на виду і зайвий раз нагадає про необхідність піклуватися про добробут сім'ї, відверне від егоїстичних планів.

Китайські монети. Монети китайці використовують як амулети, що допомагають привернути в будинок гроші, достаток і достаток. Їх вішають на червоній стрічці або шовковому шнурі на стіні в зоні багатства спальні або кабінету, біля дитячого ліжечка (побажання новонародженому багатого життя). Якщо ви не хочете, щоб хто-небудь викрив вас в користолюбстві, користі, розпитував зайвий раз про те, в чому сенс і яке призначення цих монет, то розмістіть їх там, де вони будуть непомітні сторонньому погляду. Наприклад, покладіть їх під кашпо, в якому стоїть горщик з "грошовим" деревом (поєднання цих двох символів особливо ефективно: ваш добробут буде збільшуватися в міру того, як дерево додасть у зростанні).

Дехто загортає кілька монеток в червону тканину або папір і кладе в секторі багатства, але подалі від чужих очей, наприклад в ящик робочого столу або тумбочки тумби, під телевізор, на дно шкатулки з коштовностями.

Ви залучите ци до зони багатства, якщо станете зберігати там гроші або коштовності, будь-які знаки достатку. Це може бути колекція живопису, грошових знаків або старовинних монет (така колекція сама по собі становить неабияку цінність, а також притягує гроші в ваш будинок), позолочений або срібний сервіз, золота (срібна) медаль, отримана за успішне закінчення школи або за перемогу в спортивних змаганнях, картина або вишивка, де зображено дев`ять рибок і т.п.

Область багатства їдальні або кухні прикрасьте вазою з «золотими» фруктами - апельсинами або мандаринами. Це теж символ грошей, адже ці фрукти не тільки мають круглу форму, але і золотисто-помаранчевий колір - типово "грошовий".

Честолюбній людині, яка бажає мати багато грошей, фен-шуй надає масу можливостей (крім уже перерахованих), що підсилюють належний сектор багуа. Водний потік із спокійною течією асоціюється у фен-шуй з грошима. Вода володіє цілющою силою, вона живить землю, робить її родючою, без неї загине все живе на землі.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024