Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Зал (вітальня) по фен-шуй. Ця кімната служить основним місцем для прийому гостей і спілкування домочадців.

Статті по Фен-шуй: Вітальня (зал) по фен шуй

Зал (вітальня) по фен-шуй

Зал (вітальня) по фен-шуй

Вчення фен-шуй дуже широке. Воно розповідає про користь і шкоду навколишніх ландшафтів, вчить, як правильно облаштувати своє житло зовні і зсередини.

Розглянемо як відповідно до фен-шуй облаштувати зал або вітальню.

Ця кімната служить основним місцем для прийому гостей і спілкування домочадців. Гармонії і спокійному приємному спілкуванню і проведенню часу в кімнаті сприяє присутня в ній позитивна енергія. Тому зал не повинен бути перевантажений зайвими речами, які заважають вільному протіканню енергії, і добре освітлюватися. Якщо є можливість, повісьте в залі кришталеву люстру, яка посилить приплив позитивної енергії, адже є сукупністю кристалів. Тільки розташовуйте люстру таким чином, щоб вона не нависала над людьми, краще повісити її над столом. Центр кімнати краще залишити вільним, винятком може стати тільки низький журнальний стіл.

Нависаючі карнизи, балки, полички не повинні розташовуватися над людьми, ці предмети краще взагалі прибрати з вітальні, вони несуть несприятливу енергію і створюють відчуття дискомфорту.

При виборі меблів для залу варто віддати перевагу круглому столу і м'яким меблям: диванам, кріслам, стільцям. Різких ліній і гострих кутів краще уникати, вони приносять несприятливу енергетику і сприяють появі хвороб, втоми, агресії і поганого настрою, особливо якщо спрямовані на розташованих в кімнаті людей. Часто буває, що меблі в залі спрямовані в бік телевізора. Це не зовсім правильно з техніки фен-шуй: при такому розташуванні люди орієнтовані на видовище, а не на бесіду, тому «не чують» один одного. Щоб цього не відбувалося, хоча б частину крісел або стільців поставити групами або один навпроти одного (можна розставити навколо столу). Не можна ставити крісла і стільці по кутах - це буде позбавляти сил тих, хто на них сидить. Також не варто розташовувати дивани та крісла спиною до входу - це позбавляє захищеності людей, хто сидить там і змушує їх триматися в постійній напрузі.

Колір для залу по фен-шуй краще вибрати з кольорів стихії Землі, а також світлих відтінків.

У цій кімнаті обов'язково потрібно постелити килим або палас – вважається, що м'яка підлога обіцяє рівну і легку дорогу життя мешканцям будинку.

Квіти в вітальні по фен-шуй не будуть зайвими, тільки не варто ставити в цю кімнату сукуленти: кактуси або юку. Рослини, розставлені по кутах вітальні, будуть благотворно впливати на здоров'я людей, які там, а кучерявими рослинами можна знизити негативний вплив від небажаних для залу речей (наприклад, від книжкової шафи).

Обов'язково повісити в залі картини по фен-шуй. Правильно підібрані зображення будуть примножувати добрі заряди і благотворно впливати на людей, що знаходяться в кімнаті. Мотив на картинах обов'язково повинен бути позитивним і нести спокій і умиротворення. Також добре розташувати в кімнаті спільні фотографії членів сім'ї, що відобразили найбільш радісні і щасливі моменти життя.

Допускається повісити в залі дзеркала. Вони повинні мати круглу або овальну форму. Дзеркала не можна розташовувати навпроти вікна, дверей або навпроти одне одного. Таке розташування породжує негативну енергетику і відображає позитивну Ци.

Чистота і порядок є невід'ємним правилом правильного фен-шуй. Тому регулярно проводьте вологе прибирання і ревізію речей – від непотрібних слід регулярно позбавлятися, відкриваючи шлях для нового.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024