Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Захист будинку в фен-шуй. Коли мова заходить про захист будинку від негативних впливів зовнішнього середовища, потрібно пам'ятати, що спочатку фен-шуй створювався для вибору сприятливого місця для будівництва житла.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Захист будинку в фен-шуй

Захист будинку в фен-шуй

Коли мова заходить про захист будинку від негативних впливів зовнішнього середовища, потрібно пам'ятати, що спочатку фен-шуй створювався для вибору сприятливого місця для будівництва житла. Тому в багатьох випадках єдиним стовідсотковим засобом захисту від Ша-ци різних об'єктів і структур, розташованих поблизу будівлі, може бути зміна місця проживання.

На жаль, в більшості випадків люди не можуть або не хочуть вдаватися до таких радикальних заходів. І навіть якщо хтось вирішить переїхати в інший будинок, ідеальне оточення в сучасних умовах знайти буде складно. В цьому випадку можна хоча б частково послабити вплив шкідливих факторів. Це можна зробити, використовуючи методи корекції, які захищають, а також символічні засоби гармонії фен-шуй. Якщо ж ситуацію неможливо виправити ніяк, краще взагалі перестати думати про неї, адже немає ніякого сенсу турбуватися про те, чого не можна змінити. Зрештою, до знайомства з фен-шуй ви якийсь час жили поруч з джерелом Ша-ци, яких так багато в нашому оточенні. Якщо тепер ви його виявили і виявилося, що з ним неможливо впоратися, краще не засмучуватися через це, а просто закрити на нього очі і жити далі, як і раніше. Але, звичайно, якщо ви можете змінити ситуацію, краще змініть її!

Отже, якщо переїзд в новий будинок з більш сприятливим навколишнім простором не представляється можливим або актуальним в даний час, краще, що можна зробити прямо сьогодні, - це видалити джерело негативної ци. Наприклад, прибрати сміття перед будинком, знести старий сарай на своїй ділянці, доробити ремонт у квартирі.

Далеко не завжди ми можемо щось зробити для виправлення ситуації, наприклад, сусідній двадцятиповерховий будинок, що давить на наш невеликий будиночок, нам ніяк не прибрати. Тоді слід хоча б закрити для себе вид на джерело Ша-ци. Наприклад, ми можемо побудувати навколо свого будинку паркан, посадити дерева, зробити живопліт перед входом або, якщо бачимо агресивні форми через вікна, повісити на них тюлеву фіранку. Тоді спрацює принцип «якщо ми цього не бачимо, воно для нас не існує».

Можна підняти поріг будинку сантиметрів на п'ять, що допоможе стримати нападаючу на вхід енергію. Можна змінити положення вхідних дверей, щоб вона відкривалася не прямо, а під кутом до об'єкта негативного впливу, або навіть перенести їх на інший бік будинку.

У будинках, що знаходяться поруч з лікарнями, моргами, похоронними бюро, кладовищами, рекомендується постійно, і вдень, і вночі, залишати увімкненою невелику енергозберігаючу лампочку, наприклад нічник, або вішати дзвіночок перед дверима. Ці засоби допоможуть відлякати від будинку духів, які, за китайським повір'ям, у безлічі товпляться поруч з цими закладами.

У будинках, які виходять на шумну дорогу можна поставити вікна з подвійним склінням і закрити вид на дорогу тюлем, а також посадити живопліт, що відгороджує будинок від дороги.

Людям, які живуть навпроти дуже великих будівель, феншуй рекомендує скористатися засобами корекції, наприклад дзеркалом багуа. Дзеркало, розташоване всередині кола з восьми (ба) триграм (гуа), вважається потужним символом, що захищає: то, що відбивається в ньому, символічно залишається в дзеркалі, триграми багуа не дозволяють відбитому вийти назад. Тому його розміщують там, де необхідно зменшити вплив шкідливої ​​енергії, спрямованої на будинок.

Зазвичай його ставлять на підвіконня або вішають над дверима або вікном дзеркальною стороною назовні у напрямку до нападаючих форм. У квартирі, як і в під'їзді, його використовувати не рекомендується, воно не повинно дивитися на людей. Крім того, дзеркало багуа, повішене для захисту від будівель, в яких живуть або працюють люди, розвертають трохи догори, в небо, щоб негативна енергія не відбивалася назад і не атакувала сусідів. Адже свідоме заподіяння шкоди іншим обернеться рано чи пізно проти нас самих.

Зазвичай дзеркала багуа поміщають зовні будинку, де з часом вони можуть покриватися пилом, втрачаючи захищаючі властивості. Щоб цього не відбувалося, скляну поверхню потрібно періодично протирати. Втім, дзеркало багуа можна повісити між двох віконних рам або в засклене віконечко над вхідними дверима будинку, і тоді воно буде менше забруднюватися.

Звичайне, тобто плоске дзеркало без триграм багуа навколо нього, символічно виробляє дві протилежних дії: притягує і відсилає назад те, що в ньому відбивається. Тому, наприклад, якщо нам хотілося б подвоїти щось хороше, будь то гарний вид за вікном, накритий стіл або виручку нашого магазину, ми можемо використовувати звичайне дзеркало. Таке плоске дзеркало потрібно розташувати поруч з тим, що потрібно «подвоїти», тобто навпроти столу або каси. Можна повісити його навпроти вікна, на протилежній стіні кімнати, щоб «притягнути» в кімнату красивий вид з вікна.

Є традиційні китайські засоби захисту від Ша-ци, такі як Піяо, Пікс, Цилінь (Кірін), що представляють собою фантастичних тварин. Так, Піяо і Пікс називають також «драконовими собаками», тому що в їх зовнішньому вигляді є риси собаки і дракона, і єдинорога, так як у кожної на голові є ріг. Вони призначені для духовного захисту від злих духів і людей, але добрим людям зазвичай шкоди не приносять. Тому якщо неподалік від будинку є кладовище, лікарня або поліцейська дільниця, на вікно можна поставити пару Піяо: самку, яка притискає лапою дитинча, і самця, що спирається лапою на кулю. Вони будуть не тільки відштовхувати негативну енергію цих закладів від будинку, але і перетворювати її в енергію багатства, так як вони лежать на монетах, до яких ці істоти дуже жадібні. Іноді їх розташовують перед входом в будинок, праворуч і ліворуч від нього, мордами назовні. Самка Піяо є захисницею внутрішнього простору, спокою і порядку в будинку, а самець символізує впливових помічників і зовнішній захист будинку.

У цилінь (Кирина) пара гіллястих рогів оленя, зелено-блакитна луската шкіра риби, тіло з ногами коня, голова дракона і хвіст ведмедя. У фен-шуй цилінь використовують для захисту від впливу зовнішніх негативних форм - гострих кутів будівель, прямих доріг, заводських труб, а також для охорони місць скупчення хорошої енергії. Зазвичай їх ставлять перед входом будинку або на підвіконні всередині квартири мордою в сторону джерела Ша-ци.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024