Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Захист будинку в фен-шуй від негативних впливів. У сучасних містах ідеальних по фен-шуй місць бути не може. Однак, це не означає, що фен-шуй потрібно залишити і не будувати своє життя відповідно до нього.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Захист будинку в фен-шуй від негативних впливів

Захист будинку в фен-шуй від негативних впливів

У сучасних містах ідеальних по фен-шуй місць бути не може. Однак, це не означає, що фен-шуй потрібно залишити і не будувати своє життя відповідно до нього.

Навіть на 20% облаштоване по фен-шуй житло краще, ніж нічого. До того ж, існує фен-шуй захист від негативних впливів, в тому числі і від сучасних об'єктів з негативною енергетикою (ЛЕП, високі незграбні будівлі і т.п.).

Захист будинку по фен-щуй починається з вивчення навколишніх його об'єктів. Наприклад, це можуть бути будівлі з гострими кутами, вістря яких спрямоване на будинок. Також поганий вплив надають лікарні, які знаходяться неподалік, і тим більше морги. Для захисту від них можна використовувати спеціальне дзеркало Багуа або навіть просте, злегка увігнуте дзеркало. Потрібно розташувати його так, щоб негативні об'єкти відбивалися в ньому. Так негативна енергія Ша буде відображатися дзеркалом назад, і не потрапить в Ваш будинок. Якщо ж це будівля, в якій можуть перебувати люди, поставити дзеркало потрібно таким чином, щоб відображена енергія йшла вгору і не змогла їм нашкодити. Дзеркало повинно триматися в чистоті, адже брудна поверхня перестане виконувати свої функції. Також захистом послужать будь-які огорожі на шляху енергії: глухий паркан, буйна висока рослинність, розлогі крони дерев.

Одинокий стовп також несе негативну енергію. По фен-шуй захист від негативу, що виходить від нього, здійснюється за допомогою позитивних талісманів: кристалів, музики вітру. Музику вітру слід повісити в отворі дверей або вікна, з яких видно негативний об'єкт. Як кристали слід використовувати кришталеві кульки. Розташувати їх потрібно також в прямій видимості об'єкта і недалеко від джерела світла. "Сонячні зайчики", що відбиваються від його граней і стануть бар'єром для енергії Ша. Тільки такий талісман необхідно «чистити» хоча б раз на тиждень, адже він має властивість накопичувати енергію (в даному випадку негативну, що виходить від стовпа). Потрібно на деякий час помістити кульки в воду.

Ці ж засоби і талісмани можуть використовуватися і в інших випадках, розташовувати їх так само слід між будинком і джерелом енергії Ша. Також позитивними талісманами-захисниками Вашого будинку можуть стати: пара собачок Фу або білих левів, міфічна істота Піяо, Драконова черепаха.

Для захисту від високовольтної лінії електропередачі найкраще послужить бар'єр з високих дерев. Розлогі крони будуть розсіювати негатив, що виходить від них.

Ще одна важлива річ, про яку багато хто забуває: негативна енергія може потрапити в будинок з людьми. Тому, якщо Ви виходите з роботи (або з іншого місця) в поганому настрої, стурбовані, розсерджені, роздратовані - ні в якому разі не несіть ці емоції в свій будинок! Усім предметам властиво накопичувати енергію, і цей негатив осяде на ваших стінах. Прогуляйтеся, подивіться на воду або палаючий вогонь. Повертайтеся додому тільки коли заспокоїтеся, і на зміну негативу прийдуть позитивні емоції. Також не можна в своєму будинку скандалити і сваритися. Якщо виключити ці негативні моменти зовсім не вийде, варто попрацювати і звести їх до мінімуму. Вчення фен-шуй дуже педантично ставиться до непотребу, так не варто допускати його в свої будинок і в плані емоцій.

Фен-шуй застосовується людьми не одне століття, ґрунтується на законах природи і величезному людському досвіді. Не раз вчення вже довело свою ефективність, рекомендуємо і Вам переконатися в його користь на власному досвіді.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024