Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Зачаття і карма по карті долі бацзи. А чи віриш ти в те, що зачаття може залежати від твоєї карми і карми майбутньої дитини?

Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Зачаття і карма по карті долі бацзи

Зачаття і карма по карті долі бацзи

А чи віриш ти в те, що зачаття може залежати від твоєї карми і карми майбутньої дитини? Тільки не думай, що інтерес до карми ознака недалекого розуму. Карма це НЕ покарання за гріх, злий рок або нещаслива доля. Карма це НЕ те, що не можна змінити. Карма це, що ми маємо за душею. Шукай причини того, що відбувається не в минулому житті, а в цій, навіть точніше в поточному моменті. Все своє ношу з собою, незалежно з якого життя прийшло. Все твоє. Правильно розпорядись ним. Сенс карми не страждати, а припинити страждання. Аналізуй все, що з тобою відбувається. Чи є в твоєму житті ситуації, які повторюються день у день, як з героєм фільму «День бабака»?

Відпрацьовувати карму - це вчитися шукати причини проблем, що виникають в житті і вирішувати їх. Розібралася, причина вирішена, а ситуація виникає знову. Значить, не повністю змінила своє ставлення до чогось або когось. Наприклад, кожен місяць ти підлаштовуєш своє життя під "овуляцію" і день Х, коли можна буде зробити тест. Ти ведеш себе так, як ніби вже вагітна. Настає той день, коли ти тест робиш, і всі надії рушаться - знову проблеми з зачаттям. Тобі нічого не треба, ти сумуєш. Але ж цю ситуацію ти створила і створюєш з місяця в місяць сама. Так, складно розслабитися, складно відпустити. Але, подумай, що може - це саме те, чого тебе хоче навчити життя. Умій забути, вмій відключитися. Не секрет, що звільнення від "зациклення" прямим шляхом призводить до досягнення мети.

У роботі над кармою найважливіше - уникати негативних думок і емоцій, відмовитися від вчинків, що приносять в твоє життя або життя інших людей негатив. Вчися пробачати людей за їх нерозуміння, а в першу чергу прости себе. Якщо ти себе таку не любиш, то чому тебе повинна любити твоя майбутня дитина? Хіба вона хоче собі матір, яка щодня звинувачує себе в чомусь. Навіть, якщо тобі щось не подобається в собі, спробуй для різноманітності не змінювати себе, а прийняти такою, яка ти є. Скажи собі: "Я люблю себе навіть, коли роблю і думаю не так, як треба. Тому що - це частина мене і ця частина унікальна!".

Намагайся попрацювати над своїм характером. Спробуй приймати незвичні рішення, дозволь собі невластиву для тебе поведінку, незвичні для тебе думки, нетипові для тебе емоції. Роби все так, як не звикла робити. Природно, що все це має робитися на благо тобі і оточуючим.

Все це робота з власною кармою. Відпрацювання власної карми змінює на краще і карму майбутньої дитини. У міру відпрацювання карми буде змінюватися і менструальний цикл, і момент овуляції, а значить, і можливість зачаття зміститься на більш сприятливий момент.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024