Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Ян Земля – елемент особистості в ба-цзи. Характеристика особистості Ян Земля, позитивні і негативні сторони

Ян Земля – елемент особистості в ба-цзи

Ян Земля – елемент особистості в ба-цзи

Надійність, стабільність, вдумливість, об'єктивність, спокій, турбота, дружелюбність, шанобливість, ввічливість, обережність, повільність, грунтовність, твердість, цілеспрямованість, наполегливість, завзятість, упертість, консерватизм, практичність, власники, складність в спілкуванні, негнучкість, сексуальність, ревнощі, замкнутість, самокопання, самовдоволення, жадібність, прагматичність, підозрілість, недовіра.

Земля Ян – це гори і величезні камені. Відмінною рисою людини, характер якої асоціюється з янською землею, є, перш за все, її грунтовність і солідність. Подібно важким валунах вона грубувата і незграбна. Спокій, врівноваженість, надійність, стабільність – ось те, що приходить в голову при спілкуванні з типовою Янською Землею.

Її незграбність і ведмежа неповороткість часто простежується і в зовнішніх рисах. Важка на підйом, вона заперечує зміни, довго пристосовується до змін і не терпить суєти. Приймаючи будь-яке рішення, ця людина довго думає, оцінюючи всі варіанти – в результаті її неквапливість часто призводить до недоотримання потенційних можливостей по карті долі.

Дуже консервативна, тому, одного разу склавши про щось особисту думку, не змінить їй навіть під дулом пістолета. Абсолютна негнучкість і часом невиправдана впертість заважають такій людині йти на компроміси і поступки. Земля Ян може бути прекрасним і відповідальним виконавцем, вирішуючи чітко поставлені перед нею завдання. Однак не варто вимагати від неї прояву ініціативи, це буде порожньою і невиправданою тратою часу.

Також, як і Земля Ян багата ресурсами, сутність цієї людини наповнена багатьма гідностями. До їх числа можна сміливо віднести дружелюбність і відданість. Заслуживши довіру людини, чия особистість представлена ​​янською землею, можна бути впевненим, що вона буде вірною вам до кінця і не зрадить у важкій життєвій ситуації.

Незважаючи на свою достатню незграбність і грубуватість, вона, разом з тим, надзвичайно сентиментальна. У своєму житті ЯнськаЗемля віддається мріям, які здатні викликати в неї не випробувані в реальності емоції. Ця людина дуже шаноблива і ввічлива. Однак за зовнішньою ввічливістю приховується сильна воля і егоцентричність. При бажанні досягає, нехай повільно і неквапливо, поставлених цілей, тим самим заслуговуючи довіру і повагу близьких людей. Зациклення на поточних проблемах і невміння розслаблятися часом призводять до необгрунтованих спалахів дратівливості і нетерпимості.

Янська Земля не любить суєти, не любить зайвих рухів, її важко зрушити з місця. Це домосіди, які не люблять ризику і пригод. Як правило, Людина-Гора не любить проявляти ініціативу, не любить бути в центрі уваги, не фонтанує ідеями і новими планами. Однак у них досить цікавих задумок і здібностей, які, як правило, дрімають до пори до часу. В цьому відношенні людей цього типу можна порівняти з вулканом або горою, в якій приховані алмази або корисні копалини.

Життя Людини-Гори, як правило, протікає спокійно і розмірено, але в певні моменти життя виникає необхідність кардинальних змін. Причому, як правило, сама Янська Земля рідко стає ініціатором, зазвичай обставини змушують їх щось змінювати у своєму житті. У критичних ситуаціях відкриваються несподівані таланти і здібності, здатність керувати, приймати правильні рішення.

Люди цього типу особистості дуже терплячі і їх важко вивести з себе. Але якщо вже вони досягли точки кипіння і прийняли якесь рішення, то краще не намагатися їх переконувати – це марно.

Це дуже методичні та господарські люди. Вони люблять якість і до всього в житті підходять розумно, «з толком, розстановкою». Мабуть, це найбільш відповідальні і практичні типи особистості, в порівнянні з усіма іншими.

Але тут криється зворотний бік високих вимог до якості. Через дрібниці і довгі підготовки вони втрачають можливості, так як їх легко можуть обійти ті, хто не так педантичний і вимогливий.

Янською Землею важко маніпулювати. Найчастіше це консерватори, і щоб змінити свої погляди і установки, має відбутися щось дійсно екстраординарне.

На Янську Землю можна спертися, звернутися за допомогою у важку хвилину. Це надійні друзі і відповідальні працівники, які не підведуть. Вони мають здатність примиряти ворогуючі сторони і влізти в шкуру іншого. Тому до них часто звертаються за допомогою. Але турбота про інших і бажання прийти всім на допомогу може перерости в ревнощі і бажання безроздільно володіти будь-ким.

Дуже «важка» Земля складна в спілкуванні і може обтяжувати своїм бажанням допомогти. Практичність може перерости в скупість, методичність – в негнучкість, сідування ідеалам і нормам моралі – в занудство, довге обдумування позбавляє шансів і можливостей.

Але ці люди завжди користуються повагою і попитом у протилежної статі, так як прагнуть до надійного тилу, затишного будинку, стабільних відносин, гідного заробітку. Надійність, мабуть, їх головна гідність.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024