Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Ян Вогонь – елемент особистості в ба-цзи. Характеристика особистості Ян Вогонь, позитивні і негативні сторони

Ян Вогонь – елемент особистості в ба-цзи

Ян Вогонь – елемент особистості в ба-цзи

імпульсивний, справедливий, активний, динамічний, домінуючий, оптимістичний, легкий у спілкуванні, щедрий, допитливий, пристрасний, зухвалий, гордий, незалежний, вимогливий, егоцентричний, цікавий, настирливий, безцеремонний, нетерплячий, свавільний, самовпевнений, ревнивий, марнославний.

Особистість людини, асоційована з Янським Вогнем, можна порівняти з сонцем, теплом і нестримною енергією. Вона легка у спілкуванні, зовсім не злопам'ятна і впевнено йде по життю, освітлюючи своїм ентузіазмом все навколо. Така людина допитлива, начитана і відкрита до всього нового, володіючи неабияким розумом. Вона не зберігає образи і звикла говорити все прямо, вирішуючи проблеми відразу на місці. Подібно сонцю, вона зігріває своєю великодушною і добротою.

Однак Вогонь Ян, що сидить всередині неї, здатний бути надмірно жарким, і в своєму прагненні допомогти надміру людина може застати інших зненацька. Її імпульсивність і запальність часом призводять до зайвого перебільшення ситуації і нестриманості у висловлюваннях.

Зате, коли вона має якесь захоплення, то може віддаватися справі нестримно і з максимальною віддачею. У своєму бажанні бути безперервно в центрі уваги вона схожа на сонце, навколо якого кружляють всі планети. Будучи душею компанії, така людина своєю комунікабельністю і позитивністю завжди залишає тільки приємні враження. Незважаючи на свою нетерпимість і швидкість рухів, вона чітко знає, навіщо і для чого живе, тому йде вперед прямо і не затримується на дрібницях.

Невиправний оптиміст і шукач правди. У любові, завдяки янському вогню, який спалює зсередини, вона пристрасна і ревнива. Його абсолютна щедрість і великодушність здатні підкорити навіть найбільш неприступну жінку, а безкорисливість і романтизм роблять з такої людини справжнього джентельмена. Разом з тим такій людині властиве почуття справедливості, тому вона категорично не сприймає брехню і високо цінує в людях відвертість. Під цим знаком народилося дуже багато відомих політичних діячів.

Сонце завжди встає на сході і сідає на заході. Воно світить рівним світлом і всіх зігріває своїм теплом. Йому нема чого боятися конкуренції, так як воно одне єдине і тільки хмари можуть закрити його і перешкодити віддавати своє світло і тепло.

Точно також і люди цього типу. Вони оптимістичні й позитивні. Вони легко можуть віддавати свій світ іншим, нічого не вимагаючи натомість, крім вдячності і подяки. Серед них багато меценатів і благодійників і кращий спосіб отримати від них щось – це щира подяка і захоплення ними і їхніми вчинками.

Вони відкриті, прямолінійні, іноді навіть занадто. Своєю прямолінійністю можуть образити і навіть знищити. Адже всім відомо, що іноді Сонце може дарувати життя і зігрівати, іноді – спалити своїми жаркими променями. У спекотне літо всі прагнуть сховатися в тіні або викупатися в прохолодній воді.

Точно також і в житті. Занадто багато спілкування з людиною цього типу може напружувати. Від Сонця потрібно періодично відпочивати і ховатися, закриваючи штори і вкладаючись спати.

Незважаючи на зовнішній спокій, ці люди часто роздираються внутрішніми пристрастями і протиріччями і періодично можуть проявити своє невдоволення, безпосередньо висловлюючи те, що наболіло і що їх не влаштовує.

Люди цього типу не люблять оточувати себе великою кількістю людей і не прагнуть до активного спілкування. Вони люблять побути на самоті і дуже рідко беруть участь в інтригах і змовах. Як правило, чесні і великодушні, але при цьому досить егоцентричні.

Багато з них зверхньо поглядає на інших, вважаючи себе центром Всесвіту і сприймаючи інших, як підлеглих. Даруючи тепло і світло, вони можуть вимагати повного підпорядкування і покори. Будь-яка спроба непокори тих, хто від них хоч трохи залежить, буде розцінена, як зрада.

Сам же Янський Вогонь насилу переносить, коли ним командують. Йому краще ні від кого не залежати ні вдома, ні на роботі.

Взагалі, це природжені лідери. Як правило, люди янського Вогню від народження наділені харизмою, а також здатністю управляти людьми і вибирати професії пов'язані з енергією. І тому, якщо з них не виходять видатні діячі, то вони обмежуються лідерством в сім'ї або в невеликому робочому колективі.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024