Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Ян Вода – елемент особистості в ба-цзи. Характеристика особистості Ян Вода, позитивні і негативні сторони

Ян Вода – елемент особистості в ба-цзи

Ян Вода – елемент особистості в ба-цзи

Цілеспрямованість, наполегливість, енергійність, стрімкість, сила волі, самодисципліна, почуття обов'язку, соціальна активність, харизматичність, рішучість, переконливість, волелюбність, комунікабельність, товариськість, дипломатія, гнучкість, пристосовність, не боїться труднощів, інтуїтивність, екстрасенсорні здібності, мудрість, мінливість, піддається навіюванню, імпульсивність, норовливість, авторитарність, люблять домінувати, напористисть, тиск, маніпулювання, брехня, корисливість, безпринципність, агресивність, деспотизм.

Вода Ян – це великі річки, моря, океани. Людина стихії Янська Вода наділена імпульсивністю і нескінченною енергією. Їй все по плечу, вона ні перед чим не зупиняється. Вона не сидить на місці, завжди в русі і сповнена ідей.

Ці люди схожі на потоки води, які течуть в одному напрямку, обходять потужні предмети, але ніколи не повертають назад. Така нестримна активність вражає, здається, що ця людина заряджена якимись космічними батарейками. Отримує насолоду від своєї активності, все схоплює на льоту і часто приймає рішення блискавично, не переймаючись роздумами.

Особистість Янської Води дуже комунікабельна і позитивна, тому завжди в центрі уваги. Як прекрасний організатор вміє зацікавлювати людей і захопити їх за собою. Як правило, вибирає професії, пов'язані з громадською чи політичною діяльністю.

Як і всепроникна Вода Ян, така людина вміє відмінно пристосовуватися і майстерно обходить всі життєві перешкоди. Вона може легко пристосовуватися до будь-якої ситуації. Якщо у потоку води на шляху виявилася нездоланна перешкода, людина янської води не буде лізти на рожен, а обійде, якщо потрібно розіб'ється на дрібні струмочки, а потім знову побіжить в потужному потоці.

Янська Вода – природжений дипломат. Вона завжди знайде найвигідніший варіант вирішення проблеми, що виникла і не змінить намічених цілей. А велика енергетична наповненість захльостує, тому часом вона допускає необережність по відношенню до тих, хто опинився в цей момент поруч. У своїй напористості вона іноді не помічає думки і бажання інших людей. Може переступити через тих, хто заважає або не відповідає рішенню того завдання, яке вона виконує. Абсолютний оптиміст. Для неї не існує безвихідних ситуацій, ставиться до проблем легко і не впадає в депресію, коли щось не виходить.

Будучи цікавою за своєю природою, ця людина з інтересом вбирає в себе безліч різнопланової інформації. Внаслідок цього, всебічно розвинена і добре начитана. Володіє відмінними лінгвістичними здібностями, і нерідко знає кілька іноземних мов. Вода Ян цінує свободу у всіх проявах і не сприймає обмежень. Обожнює свою стихію і швидкість, тому на морі її не лякає шторм, а в гаражі часто можна зустріти спортивний мотоцикл.

У любові так само рвучко і нестримно. Її стомлює розмірена побутова рутина, тому таку людину треба завжди дивувати і підтримувати інтерес новими ідеями і несподіваними сюрпризами. В особах протилежної статі цінує інтелект, темпераментність і красу. Її принцип простий – прийшов, побачив, переміг.

Людину цього типу особистості зазвичай асоціюють з водою морів і океанів. Це сильна, потужна вода, яка прагне вийти з берегів і яку може зупинити тільки сильна Земля – ​​земля материків і гір.

Все інше або руйнується, або піддається корозії, або згасає, втрачає свою силу, якщо Янська Вода досить сильна і підтримана спорідненими стихіями. Краще не стояти на шляху у такої Води. Вона завжди йде напролом, незважаючи на перешкоди.

Як і всі інші типи особистості, Янська Вода може проявляти свої кращі або ж гірші якості.

Завидна наполегливість, рішучість і цілеспрямованість допомагають Янській Воді досягти надзвичайних висот у кар'єрі та бізнесі, домогтися поставлених цілей практично у всіх сферах людського життя. Типова Янська Вода, як правило, до середини життя досягає певного соціального рівня, матеріального достатку. Вона не любить витати в хмарах, мріяти і будувати плани. Вона бере і робить, вибираючи найкоротші шляхи для досягнення своїх цілей і завдань.

Люди цього типу особистості не бояться труднощів, не люблять довго думати і готуватися до майбутніх справ. Це люди дії.

Але найчастіше вони діють імпульсивно. Ось тут-то якраз Людина-Океан і може наробити багато помилок. Буває так, що, бачачи перед собою якусь мету, Янська Вода забуває про те, що поруч з нею люди, які також будують якісь плани, мають якісь свої бажання, що є якісь правила і норми. Янська Вода може забути про це на час і не вибирати засобів для досягнення своїх цілей.

Вода з особливими комбінаціями в карті Ба-цзи може піти на обман, тиснути і маніпулювати, будувати пастки і ображати тих, хто знаходиться поруч. Особливо сильна Вода може бути дуже агресивною і деспотичною. Якщо від неї хтось або щось залежить, вона може цим користуватися, примушуючи оточуючих діяти так, як потрібно їй, виконувати її забаганки.

На щастя, такі крайні прояви негативних властивостей характеру притаманні не будь-якій Янській Воді. Море буває ласкавим і спокійним, може зцілювати і давати їжу. І Янська Вода може бути дуже чутливою і гнучкою, дуже добре відчувати оточуючих людей, бути відмінним помічником, соратником.

Взагалі, люди Води дуже інтуїтивні. Багато людей Водних типів особистостей помічають в собі навіть екстрасенсорні здібності. Для того, щоб щось знати, їм зовсім необов'язково для цього вчитися, переробляти море інформації. Відповіді на багато питань, як правило, приходять до них з надр підсвідомості. Багатьом Людям-океанами краще взагалі відключати свою логіку, так як, як відомо, найвірніші підказки приходять до нас саме з підсвідомості. У Янської Води, якщо порівняти її з іншими типами особистості, грань між логікою і підсвідомим дуже хитка, і їй потрібно обов'язково користуватися цим природним даром.

Напевно, завдяки цьому дару, багато людей, що відносяться до цього типу особистості, славляться мудрецями і хорошими порадниками, дуже розумними людьми. І до них є сенс звертатися за порадою. Як в природі Вода завжди знайде місце, де можна просочитися і знайти собі дорогу, так і в житті ці люди знаходять найкоротші шляхи і виходи зі складних і заплутаних ситуацій.

Янська Вода часто домінує в колективі, в сім'ї.

Всі іньські знаки, як правило, підпорядковані типовою Янською Водою. Ніхто не хоче їй протистояти. І не тому, що побоюються її напору. Янська Вода дуже комунікабельна і товариська, іноді навіть занадто, до нав'язливості і безцеремонністю. А також може бути переконлива, якщо це потрібно. Вона відмінний парламентер і дипломат. Головне, щоб вона вчасно зрозуміла, що їй пора зупинитися. Інакше її почнуть уникати ті, у кого не вистачає духу сказати, що час для спілкування вийшов.

Це дуже волелюбний і норовливий партнер. В особистому житті Янська Вода, як правило, бере на себе функції управління, незалежно від того, чоловік це чи жінка.

Багатьох жінок така система взаємин не робить щасливими дружинами, так як чоловік-підкаблучник їх не влаштовує, а стати йому главою сім'ї Янська жінка-Вода не дає, просто тому що не вміє. Таким жінкам потрібно уважніше підходити до вибору нареченого, оскільки шансів на благополучне заміжжя у цього типу особистості менше, ніж у всіх інших. Чоловіки Янської Води, як правило, знаходять щастя в бізнесі, роботі і домінують там.

Вважається, що у Янської Води в карті Ба-цзи має бути присутня Янська Земля. Тоді вона стає більш поступливою і терпимою в особистому житті, не такою норовливою ​​і непередбачуваною.

Якщо ж Вода дуже сильна і не має опори, то вона стає дуже руйнівною не тільки для оточуючих, але і для себе.

Людині-Океану, якщо Вода в карті сильна, потрібно постаратися символічно посилювати стихію Землі в своєму оточенні, вибираючи вид діяльності, стиль життя, предмети інтер'єру і т.д. для того, щоб допомогти собі сформувати русло і текти в певному напрямку, не розбазарювати свої сили, щоб творити, а не руйнувати. Бажано жити в спокійних невеликих містечках сільського типу, в приватних будинках з гарним фен шуй, уникати великих мегаполісів, верхніх поверхів багатоповерхівок, сфери діяльності, пов'язаної з пересуванням і комунікаціями.

Слабкій Янській Воді, навпаки, потрібно все це привнести в своє життя, щоб домогтися високого соціального і матеріального рівня як можна швидше.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024