Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Ян Метал – елемент особистості в ба-цзи. Характеристика особистості Ян Метал, позитивні і негативні сторони

Ян Метал – елемент особистості в ба-цзи

Ян Метал – елемент особистості в ба-цзи

Твердість, цілеспрямованість, надійність, дисциплінованість, рішучість, реалістичність, витривалість, зібраність, справедливість, чесність, відповідальність, стриманість, акуратність, схильність до порядку, логічність, далекоглядність, незалежність, відокремленість, непохитність, скритність, замкнутість, закритість, амбітність, зарозумілість, жорсткість, критиканство, не прощають, снобізм, агресивність, цинізм, самотність, печаль, смуток, туга.

Янський Метал – матеріал для виготовлення зброї. Людина має схожі властивості – жорсткість, гострота, рішучість і впертість. Це природжений лідер. Володіючи вражаючою енергією, він сміливо штурмує неприступні вершини і ніколи не озирається назад. У своїй стрімкості він не помічає дрібниць, фокусуючи завжди свій погляд на глобальні цілі.

Так само, як і важкий Метал Ян, він витривалий і твердий. Така людина володіє незламною волею, і вражаючою прямолінійністю.

Метал Ян – поборник справедливості. "Справедливо" або "несправедливо" – ось поняття, якими він оперує в своєму житті. Він, не соромлячись, рубає «правду-матку» прямо в очі, зовсім не переживаючи про сказане і можливі наслідки. У роботі він вимогливий, як до себе, так і до інших, і часто займає високі керівні пости.

У свою адресу Янський Метал не сприймає навіть найменшої критики, хоча без тіні сумнівів критикує інших. У ньому нерідко відсутня делікатність, що часто закінчується образами і нерозумінням з боку людей.

Незважаючи на свою колючість і холодність, така людина дуже віддана і надійна. Вона завжди пам'ятає добро, зроблене в її адресу, і готова розірвати на шматки всіх, хто образить її друзів. Однак, коли вона зла, краще тимчасово випасти з поля її зору, бо кожен, хто попадеться їй на очі, ризикує бути знищеним поглядом і гострим язиком. В особистих відносинах ця людина теж напружена і зовсім не м'яка. Це можна або прийняти, або піти з її дороги, бо підлаштувати її під себе неможливо.

Меч створений для того, щоб боротися і перемагати в битвах. Тому їх внутрішня оцінка підвищується коли вони виграють. Якщо ж вони програють, то їх самооцінка неодмінно падає, і вони можуть втратити віру в себе. Вони завжди намагаються бути краще ніж інші, якщо не в усьому, то хоча б в деяких аспектах.

Метал Ян дуже допитливий і займається саморозвитком. Активно подорожує, цікавиться новинками високих технологій і політикою. Любить справляти враження своєю інтелектуальною підкованістю і ловити зацікавлені погляди. Завжди підтягнутий, доглянутий, у всьому прагне до ідеалу, цінує свій будинок і порядок у ньому. Однак від його постійної звички «тримати себе в руках» і зовнішнього лиску віє холодом і якоюсь відчуженістю.

Людина янського Металу має внутрішній стрижень, незвичайну внутрішню силу, яку не завжди можна розгледіти при першій зустрічі. Тільки поспілкувавшись якийсь час, стає зрозуміло, що цю людину важко «зламати», змусити відступити від своїх принципів, звернути зі свого шляху. А свій шлях ця людина позначає досить рано, в тому віці, коли її однолітки навіть не замислюються про своє майбутнє, не кажучи вже про те, щоб поставити собі якісь конкретні, досить амбітні, цілі і завдання.

Янський Метал часто вже в ранньому дитинстві знає, чим він буде займатися, яким буде його соціальний і матеріальний статус. І дуже жорстко і навіть агресивно Янський Метал йде до своїх цілей, не особливо переймаючись тим, що по шляху може наламати чимало дров в гонитві за своєю удачею. Однак варто зауважити, що, незалежно від оточення і виховання, яке йому випадає по долі, Янський Метал, найчастіше, має високі моральні принципи, при просуванні до своїх цілей він діє найчастіше справедливо і чесно.

Він любить тримати дистанцію і не любить, коли хтось втручається в його справи і, особливо, в особисте життя. Сам Янський Метал рідко кого впускає в межі свого внутрішнього світу і вважає за краще вирішувати всі свої справи самостійно, не розповідаючи оточуючим свої справи і не просячи на чиюсь допомогу. Янський метал не буде плакатися в жилетку і скаржитися на свою долю. Він живе головою, а не серцем, і тому часто створюється враження, що люди Металу холодні і черстві. І це дійсно так.

Відмінною рисою людей цього типу є любов до порядку і до дисципліни. Рідкісний Метал буде терпіти безлад і хаос в будинку або на роботі, не дотримуватися режиму дня. Янський Метал завжди одягнений бездоганно і дуже любить строгість і акуратність в одязі.

Роботодавцям потрібно обов'язково шукати Янський Метал на посаду керівників і менеджерів, якщо вони хочуть, щоб співробітники вчасно приходили на роботу і не сиділи по пів-дня в соц. мережах. Янський Метал швидко наведе порядок там, де запанувала анархія і безлад.

Однак не всім буде легко працювати під керівництвом цього жорсткого начальника. Творчі і волелюбні особистості швидко почнуть шукати інше місце роботи, так як метал не гнучкий і не зрозуміє, що таке натхнення і творчий пошук, а буде вимагати, щоб рівно без чверті дев'ять всі були на роботі, незалежно від того, у скільки пішли з роботи вчора.

Янський Метал не переносить брехню, лестощі і фальш, він чесний і справедливий. Їм складно маніпулювати, грати на його почуттях. Хочеш завоювати прихильність янського Металу – будь прямим і чесним і не прикидайся. Тоді є шанс заручитися підтримкою цієї людини і вона завжди прийде на допомогу, якщо виникне така необхідність.

Янський Метал зазвичай не звертає увагу на ранги, соціальний і матеріальний статус, якщо потрібно відновити справедливість і покарати винних. Кращі військові, прокурори і судді – люди янського Металу. Але з янського Металу може вийти і холоднокровний гангстер при певних складових його карти Ба-цзи.

Янський Метал – майстер наживати собі ворогів і недоброзичливців, так як легко критикує інших і безпосередньо говорить те, що думає.

В особистому житті далеко не кожен уживається з типовим Янським Металом, який не зігрітий стихією Вогню. Занадто багато умовностей, вимог і обмежень, за якими живе Янський Метал сам і за якими починає змушувати жити оточуючих. Мало душевності і теплоти в серце цієї людини. Внутрішня заборона на сентименти і неможливість поділитися з іншими своїми переживаннями змушує його тримати свої емоції при собі і можуть привести до важких депресій і стресів, а також до самотності.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024