Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Ян Дерево – елемент особистості в ба-цзи. Характеристика особистості Ян Дерево, позитивні і негативні сторони

Ян Дерево – елемент особистості в ба-цзи

Ян Дерево – елемент особистості в ба-цзи

альтруїст, гуманіст, доброзичливий, справедливий, товариський, чарівний, жалісливий, великодушний, хороший співрозмовник, цілеспрямований, принциповий, емоційний, активний, діяльний, швидкий, націлений на результат, спонтанний, креативний, цікавий, інтуїтивний
розсіяний, недисциплінований , агресивний, нервовий, неспокійний, дратівливий, ревнивий, недовірливий.

Людину, особистість якої представлена ​​знаком Дерева Ян, можна охарактеризувати, як натуру вперту і принципову. Подібно великому могутньому стовбуру вона зовсім не гнучка, і зламати її практично неможливо.

Не бажаючи пристосовуватися до обставин, така людина не сприймає компромісів і буде до кінця вірна своїм переконанням. Внутрішньо страждаючи від несподіваних життєвих змін і падінь, вона ніколи не прогнеться під ситуацію і до останнього відстоює свої принципи. Така людина не буде шукати можливості пом'якшити свої слова, щоб інші пішли їй назустріч.

Вона як і дерево, росте все життя, причому не обов'язково в прямому сенсі – вона розвивається розумово, духовно, із задоволенням навчаючись і дізнаючись нове.

Аналогічно дереву, що дає тінь, ця людина доброзичлива і повна співчуття. Володіючи вражаючою чуйністю, здатна справедливо оцінити ситуацію і надати гідну підтримку і допомогу нужденним. Роблячи акцент на високих моральних цінностях, вона ставить чесність на перший план, не піддаючись спокусам.

Як і Дерево Ян, міцно охоплює корінням землю, ця людина має надійний і стійкий характер. Вона розумна, впевнена в цілях, прямолінійна і не боїться труднощів. Недолік швидкості реакції заповнюється високою завзятістю, і настає день, коли такій людині підкоряються всі вершини.

Подібно янському дереву її становлення відбувається повільно, але зате характеризується високою організованістю і величезною терплячістю до людей. В роботі така людина допитлива, професійна і володіє неабиякими керівними здібностями. Зайва впертість і амбітність перешкоджають швидкому сходженню з людьми, хоча життєрадісності такої людини можна тільки позаздрити. Вона чітко розуміє, чого хоче досягти і рішуче просувається назустріч своїм мріям.

Залежно від сили цього елемента в карті і сезону народження, це може бути, наприклад, могутній дуб з могутнім корінням і стовбуром або молода струнка берізка з пишною кроною, квітуча пишним цвітом яблуня або ж яблуня, яка в'яне і скинула своє листя, віддала всі свої сили на те, щоб народити соковиті плоди.

Точно також і в житті, людина янського Дерева протягом свого життя, в залежності від стовпів удачі, які приходять, може бути прекрасною в своєму цвітінні, бути корисною, даючи плоди і прохолоду, або, скинувши листя, буде сумно чекати свого часу, щоб знову набрати силу і міць, і знову стати гарною і корисною.

Як правило, наявність в будь-якій карті Ба-цзи цієї стихії дає терпіння і витримку. Людина здатна довго терпіти позбавлення і знегоди, але ніколи не втрачає надії і віри на майбутній успіх. І, дійсно, коли приходить сприятливий період, люди цього типу дуже швидко «ростуть» і піднімаються вгору. Вони з неймовірною швидкістю досягають успіху, і в цьому вони поступаються хіба що людям Вогненної стихії. Але, на відміну від Вогню, який може спалахнути і швидко згаснути, це трудяги, які націлені на довгострокову перспективу і конкретний, видимий результат. І, хоч вони і не люблять планувати і часто діють спонтанно і навіть нелогічно, люди янського Дерева здатні довгий час утримувати свою удачу і отримувати хороші результати від своєї діяльності.

Людям Дерев'яної стихії часто приписують альтруїзм і добродіяння. Це жалісливі люди, готові допомагати слабким і нужденним і роблять вони це зазвичай з великим задоволенням і безкорисливістю.

Дуже часто серед цих людей зустрічаються ті, хто живе для інших, а не для себе. І тому з них виходять хороші цілителі та лікарі, а також вчителі.

У природі Дерево породжує плоди, щоб віддати їх іншим. Тут можна провести пряму лінію від природної стихії до людини. Люди Дерева точно також віддають те, чим володіють: знання, сили, енергію, тим самим даючи «їжу» іншим для відновлення, розвитку та зростання. Тому немає нічого дивного в тому, що кращі вчителі і лікарі належать саме до Дерев'яної стихії.

Люди янського Дерева – новатори і генератори ідей. Вони не люблять топтатися на місці і робити все «по-старому», традиційними і загальноприйнятими способами. Багато з них наділені творчими здібностями, і якщо вони їх не реалізують у творчій діяльності, то обов'язково переносять свої здібності в своє звичайне життя, діяльність. Люблять оригінальні, незвичайні речі. У роботі не переносять рутину і зроблять все можливе, щоб хоч якось урізноманітнити процес.

І вдома, і на роботі люди цього типу прагнуть до ролі керівника. І у них це непогано виходить, якщо поруч є людина, схильна до порядку, дисципліни і планування. Така людина їм потрібна, тому що вони абсолютно не люблять і не вміють планувати і багато рішень приймають спонтанно і несподівано навіть для самих себе.

Плюс в тому, що вони живуть не логікою, а інтуїцією, а інтуїція, як відомо, дуже потужна сила, якщо нею навчитися правильно користуватися. Тому навіть найбільш нелогічні рішення бувають єдино вірними, хоч і здаються на перший погляд абсолютно безперспективними.

Але особливо «дерев'яним» особистостям варто побоюватися своїх емоційних поривів. У певному емоційному стані люди цього типу можуть зробити вчинки, які можуть відкласти відбиток на все подальше життя. Емоції часто правлять людьми янського Дерева. На перевагу співчутливості і гуманності, люди цього типу можуть бути дратівливими і нетерпимими до оточуючих. Незадоволеність може переростати в гнів і навіть лють.

Ревнивий характер і недовірливість, яка властива багатьом представникам цього типу особистості, можуть робити життя партнера нестерпним в певні періоди їхнього співіснування. Але тут партнеру головне перечекати небезпечний період, тому що вибухонебезпечність проходить.

Типовим представникам стихії янського Дерева варто побоюватися коли приходить в часі янський Метал (в стовпі удачі, році і навіть місяці). Це час, коли обставини бувають настільки жорсткими, що багато, навіть найстійкіші і міцні люди цього типу особистості бувають зламані і втрачають віру в себе. А зламане Дерево дуже довго відновлюється і набирає колишню міць.

На щастя, навіть у найскладніші часи люди Дерева оточені союзниками і доброзичливцями, і це допомагає їм пережити складний момент і не впасти духом, чекаючи слушного періоду.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024