Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Який гаманець притягує гроші по фен-шуй? Може бути має значення розмір або колір гаманця? Що таке необхідно зробити зі своїм мішечком для грошей, щоб грошики в ньому не переводилися?

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй для грошей

Який гаманець притягує гроші по фен-шуй?

Який гаманець притягує гроші по фен-шуй?

Тема грошей, мабуть, – найбільш животрепетна і поширена в усі часи. Що б не відбувалося в світі, як би не мінялися люди, гроші люблять всі і завжди. Заради наживи деякі йдуть на злочини, поступки перед совістю і навіть ризикують свободою, аби розбагатіти. Чому людину так розбурхує тема багатства? Що таке гроші з точки зору енергії і моралі? Чого варті грошей? Ці питання тривожать людство не одне покоління, з самого моменту появи грошей. Практично кожна людина на питання, чого вона хоче досягти в житті, відповість "заробити багато грошей". Гроші - це повага, соціальний статус, можливість отримувати те, що хочеш, радіти життю. Чи так це насправді? По-моєму, тут пояснення двояке: і так, і ні. Якщо гроші приносять радість вам і оточуючим, якщо ви заробляєте їх з легкістю і витрачаєте на щось корисне, роблячи при цьому побажання примноження багатства з метою принести більше радості, вкластися в корисний бізнес – тоді енергія грошей буде позитивною і милостивою.

Якщо ж ви одержимі наживою, не бачите перед носом нічого, крім купюр, якщо у всьому і у всіх ви бачите тільки привід заробити зайвий рубль, причому з не дуже хорошими намірами, - в такому разі гроші будуть наділені негативною енергією. Такі гроші стануть тягарем, не підуть на користь, будуть викликати огиду. Коли так відбувається, ми говоримо "гроші псують людину". Насправді це не так. Псують людину не гроші, а її відношення до них. Сприймайте гроші не як мету життя, а як інструмент, як засіб, що дозволяє вільно і корисно функціонувати в житті, подорожувати і розвиватися, наприклад. Ставтеся до грошей легко, поважайте їх. Не витрачайте направо і наліво, але і не скупіться, проявляйте мудрість у витратах. Пам'ятайте, що гроші - це енергія, на яку необхідно налаштуватися певним чином, постійно підтримуючи.

Наше ставлення до грошей якраз визначає їх наявність в нашому гаманці і на банківському рахунку.

Напевно, багатьох цікавить питання, який гаманець притягує гроші по фен-шуй. Може бути має значення розмір або колір гаманця? Що таке необхідно зробити зі своїм "мішечком для грошей", щоб грошики в ньому не переводилися? Краще всього мати гаманець індивідуального кольору, який сприятливий саме для Вас. Також гаманець повинен бути більш-менш новий (не обшарпало до дірок), і в ньому повинен бути порядок. Позбавтеся від непотрібних чеків, візиток і папірців, що завалялися в вашому гаманці - вони там ні до чого і тільки сковують енергію. У гаманці потрібно зберігати тільки гроші і нічого більше.

Більш детально про форму, матеріал, розрахувати індивідуальний колір гаманця, а також правила поводження з ним Ви можете на сторінці "Гаманець по фен шуй. Колір гаманця для грошей".

Взагалі, слід завжди тримати в умі, що те, на чому ми концентруємося, завжди примножується і стає більше. Тому думайте про те, що у вас в гаманці достатньо грошей на все, що вам потрібно. А ще проявляйте щедрість: чим більше ми віддаємо (дотримуючись мудрість, звичайно), тим більше отримуємо на всіх рівнях - так працює Всесвіт!

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024