Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Якщо ви роздумуєте, яку картину повісити в передпокої навпроти вхідних дверей, зробіть вибір на користь яскравої, веселої, позитивної картини

Статті по Фен-шуй: Передпокій по фен шуй

Яку картину повісити в передпокої навпроти вхідних дверей?

Яку картину повісити в передпокої навпроти вхідних дверей?

Входячи в будинок або квартиру, ми вносимо разом з собою енергію ци, яка згодом розподіляється по всьому приміщенню і надалі визначає загальну енергетику житлового простору. Тому дуже важливо мати на увазі, що вхідні двері повинні бути розташовані зі сприятливого боку, входити в будинок найкраще з відкритого, світлого простору, щоб хороша енергія йшла за вами. Однак внутрішня обстановка в будинку, звичайно ж, не менш важлива, ніж зовнішнє оточення по фен-шуй. Якщо ви роздумуєте, яку картину повісити в передпокої навпроти вхідних дверей, зробіть вибір на користь яскравої, веселої, позитивної картини, здатної зарядити простір активною янською енергією. Передпокій – це приміщення з янською енергетикою, де постійно входять і виходять люди, метушаться, збираються, тому для цієї кімнати підходять яскраві тони і картини.

Найважливішим правилом по відношенню вхідних дверей є те, що навпроти них не можна розташовувати дзеркало. Якщо ви повісите дзеркало навпроти вхідних дверей, то створите собі масу проблем, як з мешканцями вашого будинку, так і з тими, що оточують. Є реальні випадки, коли дзеркало навпроти вхідних дверей служило причиною сварок, розколів в сім'ї, проблем зі здоров'ям і інших життєвих трагедій. Дзеркало має здатність запам'ятовувати і збільшувати все, що в ньому відбивається, тому добре, якщо в ньому відбивається щось красиве і приємне, наприклад красива картина або сад.

вхідні двері по фен шуй

Навпроти вхідних дверей в передпокої ви можете повісити, наприклад, картину із зображенням соняшників. Соняшники – дуже яскраві і радісні квіти, сонячні і теплі, вони мають бадьору енергію і підходять для кімнат з янською енергетикою. У будь-якому передпокої картина з соняшниками буде виглядати живо і цікаво, а навпроти вхідних дверей вона і зовсім створить відчуття свята і достатку.

Також напроти дверей в передпокої можна повісити картину із зображенням корабля, тільки в цьому випадку, корабель повинен бути намальований таким чином, як ніби він входить в будинок, а не виходить з нього, інакше це може привести до втрати фінансів.

Картина із зображенням гори навпроти вхідних дверей в передпокої не підійде, так як буде символічно створювати перешкоду для тих, хто живе в будинку. Входячи в будинок, ми не повинні наражатися на перешкоди і дратівливі чинники, простір повинен бути по можливості вільним і світлим.

Важливу роль для гармонійного потоку ци від передпокою в інші кімнати грає також підлога, тому зверніть увагу, щоб був обраний правильний колір і малюнок підлогового покриття.

На стіну навпроти вхідних дверей в передпокої можна повісити також якусь гарну аплікацію або композицію, зроблену власними руками. Це може бути букет квітів (можна штучних, але які мають гарний, живий вид), красиве китайське віяло або щось ще. Головне, щоб будь-яка композиція не містила в собі ніякої відбиваючої поверхні, подібно до дзеркала.

Деякі люди люблять прикрашати вітальні і передпокої рогами тварин (наприклад оленів). Це іноді дозволено, але все-таки навпроти вхідних дверей вішати роги не варто, це не дуже хороший фен-шуй.

Як вже говорилося вище, вхідні двері – це портал для ци, тому від розташування та напрямки дверей багато в чому залежить наше благополуччя і атмосфера в будинку.

Для створення гарного фен-шуй приміщення також подбайте про вибір відповідного кольору стін для ваших кімнат, так як колір створює не тільки настрій, але і певні енергетичні потоки, а також впливає на загальний стан людини, на її розумову і фізичну активність і працездатність.

Прагніть до гармонії в оформленні інтер'єру вашого будинку.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024