Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Якою має бути спальня по фен-шуй? Правила для оформлення спальні по фен шуй

Статті по Фен-шуй: Спальня по фен-шуй

Якою має бути спальня по фен-шуй?

Якою має бути спальня по фен-шуй?

Тримайте телевізори, комп'ютери та інші відволікаючі від сну фактори подалі від вашої спальні. В ідеалі, потрібно винести комп'ютерний або письмовий стіл і телевізор з вашої спальні взагалі, тоді вона дійсно стане місцем, де можна відпочити і розслабитися. Тим не менш, ми всі обмежені в просторі, тому якщо у вашій спальні є телевізор або письмовий стіл, помістіть їх якнайдалі від свого ліжка, щоб вони не впливали на енергетику спального місця. Якщо можете, задрапіруйте легким покривалом або ковдрою телевізор або стіл з комп'ютером, можете навіть заховати їх в складану шафу, що також створить більше місця в спальні.

Уникайте розташування дзеркал прямо напроти вашого ліжка, також як і дзеркальних дверей шаф.

Якщо ви не можете позбутися від вбудованих дзеркал, то задрапіруйте їх тканиною. Якщо вони залишаться відкриті на ніч, це порушить ваш сон. В цілому, потрібно уникати дзеркал в спальні зовсім, особливо якщо ви ділите її з вашим партнером. Вважається, що дзеркала можуть відкрити можливості для прояву невірності. Дзеркала також енергетично надто активні для такого спокійного простору, як спальня.

Утримайтеся від розміщення ліжка прямо під балкою. Балка може викликати почуття пригніченості, яке призведе до порушень сну. Якщо у вас немає інших варіантів, задрапіруйте балку тканиною або повісьте 2 бамбукових флейти, мундштуками вниз. Це допоможе заблокувати небажані енергії, спрямовані на ліжко. Сенс всього цього в тому, щоб не відчувати загрозу уві сні.

Картини над ліжком в спальні фен-шуй

Уникайте розташовувати в спальні фонтани і водні об'єкти. Не вішайте картини із зображенням води, особливо не рекомендується вішати такі картини над ліжком. У фен-шуй вважається неправильним ставити в спальні акваріум. Картини з водою і водні об'єкти можуть принести фінансові втрати або навіть грабіж. Тримайте акваріум або водні картини із зображенням морів і річок подалі від спальні, щоб отримати найкращий фен-шуй.

Квіти в спальні по фен-шуй

Кімнатні квіти в спальні також несприятливі. Рослини мають занадто сильну енергію ян, яка створює занадто багато активності, що не сприяє сну. Якщо у вас немає іншого місця для кімнатних квітів, постарайтеся зробити так, щоб, вони виявилися поза полем вашого зору коли ви розташовуєтеся на ліжку.

Уникайте створення безладу, куп розкиданих речей і захаращення простору навколо вашого ліжка. Також, розташування ліжка по фен-шуй вимагає не приставляти його одним боком до стіни. Енергія ци в цьому випадку не може циркулювати, що означає можливі порушення вашого інтимного життя. Якщо ваше ліжко знаходиться поруч з одним боком до стіни, тоді один з партнерів виявиться "притиснутим до стінки", опинившись в буквальному сенсі "загнаним в кут" у відносинах.

Позбавтеся від телевізора. Телебачення створює нездорове магнітне поле, яке може порушити ваш сон, а також напружити відносини з вашим партнером або принести в спальню третього. Якщо вам доводиться тримати телевізор в спальні, намагайтеся, коли ви його не дивитесь накривати його покривалом. Ще краще, на час коли він вимкнений, закривати телевізор в шафі або на полиці.

Віднесіть свої книги в інше місце. Ви можете зберігати кілька книг в спальні, якщо читаєте перед сном, але велика кількість книг принесе вам відчуття пригніченості книжковими полицями. Спальня – це місце для відпочинку і релаксації, і якщо в ній буде дуже багато книг, це буде схоже на місце для роботи. Занадто багато книг в просторі вашого відпочинку також буде придушувати.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024