фен шуй дому, Карта долі Ба Цзи консультація (гороскоп)
Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Яка користь Фен шуй для людини?

Яка користь Фен шуй для людини?

Про таке поняття як "фен шуй (фен шуй будинку, китайський гороскоп і т.д)" люди на пострадянському просторі почули в 90-х роках минулого століття. Тоді така інформація здавалася не зрозумілою і екзотичною, але цікавою. А в наш час напевно кожен чув про фен шуй або китайський гороскопі. Але не обов'язково всі цікавилися ним або вивчали. Правда є і такі, хто багато прочитав статей і книг в інтернеті або навіть замовляв консультацію по фен шуй будинку або свій гороскоп.

Варто відзначити, що ставлення до вчення феншуй в нашій країні і Китаї (Гонконг, Малайзія) різниться. Це можливо тому, що у нас набагато менше хороших консультантів. А якщо консультуватися у не дуже гарного фахівця, то такої ж якості отримаємо і консультацію, і рекомендації.

Китайським вченням фен-шуй вже більше 3 тисячоліть. Витоки йдуть ще з тих часів, коли Китай був розділений на окремі царства, які воювали між собою. При дворі імператорів завжди були люди, які займалися фен шуй і практиками передбачень. І ці знання не були широко доступні звичайним людям. Хоча і звичайні люди використовували народні вірування щодо розташування свого житла.

Знання по фен шуй і картам долі ба цзи дійшли до нашого часу завдяки китайській писемності (вона мало змінилася за кілька тисяч років). Також ці знання передавалися від покоління до покоління і активно використовувалися. Це є показанням цінності таких знань і їх практичне використання для блага людини. Якби вони були марними, то про них уже давно б забули, як і про багато інших непотрібних або застарілих знаннях. Адже те, що дає людині матеріальну або не матеріальну вигоду, буде цінуватися в усіх народів і в усі часи.

Майже до 20 століття Китай в більшій своїй частині був закритою країною і, відповідно, знання про китайську метафізику (фен шуй, ба цзи, практики передбачень, вибір дат і т.д.) були мало доступні решті світу. А вже в 20 столітті (друга половина), не в останню чергу завдяки китайським мігрантам, вони почали поширюватися по всьому світу.

Але як і всюди, бажання поживитися на популярній у людей темі, притягує в цю область знань не дуже чесних людей. Вони в своїх книгах починають спрощувати знання класичного фен шуй, щоб ті були зрозумілі для масового читача, додають елементи психології. У підсумку, люди почали думати, що фен шуй – це просто – поставив якусь статуетку в певному секторі будинку і сиди чекай багатства. В результаті у людей від таких консультантів, вчителів і книг з'явилося тільки розчарування. І хоча вони не використовували класичний фен шуй, але недовіра поширилося і на істинне знання – адже назва однакова. Але є й інші знання по фен шуй, якими потрібно користуватися для поліпшення життя людини.

Користь знань по Феншуй

Якщо розглядати древнє китайське вчення, то виділяють 3 частини впливу на людину:

  1. Небесна удача – це китайський гороскоп Ба цзи (карти долі). Вони будуються на основі дати і місця народження людини і визначають життєвий шлях людини, сильні і слабкі сторони, її потенціал, успішність, здоров'я і т.д., а також 10-річні цикли удачі.
  2. Земна удача – це саме і є фен шуй.
  3. Людська удача – це дії самої людини.
Для того щоб отримати максимальну удачу потрібно задіяти всі 3 рівня.

Для другого рівня – Земної удачі, можна виділити кілька основних етапів, які принесуть максимальний результат. Це:

1. Місце розташування будинку (офісу, магазину тощо) щодо природних і рукотворних об'єктів (гора, дорога, річка, водойма, парк, інші будинки, мости, лікарня, школа, кладовище, поліцейський відділок і т.д.). Від цього параметра буде залежати яка енергія буде приходити і яка її кількість. Хороша енергія Ци приходить в будинок – людська удача збільшується. Погана – зменшується.

2. Напрямок вхідних дверей. Від цього параметра буде залежати сприятливість по фен шуй в конкретний рік для даного будинку. А також це буде впливати на загальне співвідношення сприятливих і не сприятливих років для входу в циклі (наприклад, сприятливих років може бути менше половини, рівна кількість або більше половини. Зрозуміло, що краще жити в тих будинках, де це співвідношення більше).
В цей же пункт можна віднести розподіл секторів всередині будинку (квартири). Тут принцип простий: в хороших секторах розміщуємо ліжко, робочий стіл, місце, де проводимо багато часу, там же зберігаємо гроші і т.д. А в поганих секторах потрібно менше перебувати, можна зберігати ліки (щоб вони не потрібні були) і т.д.

3. У цьому пункті зібрані ті методи фен шуй, які є вже допоміжними після перших двох (спочатку потрібно завжди першими виконувати перші 2 пункти). Сюди можна віднести: форма будинку, форма квартири, розташування ванної кімнати і туалету, інтер'єр по фен шуй, талісмани (з їх безлічі я б порекомендував кілька – дзвіночок, музика вітру, кристали), картини і т.д.

Фен шуй – це енергії Природи і вони будуть діяти на людину незалежно від того, чи вірить вона в це чи ні.

Більше інформації про Фен шуй будинку і Карти долі Ба цзи Ви можете прочитати на сайті 24-FengShui.com

Піділіться сторінкою "Яка користь Фен шуй для людини?"

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті

Поділіться стрінкою з друзями "Яка користь Фен шуй для людини?"


Задати питання по карті долі Ба цзи, гороскопу на рік, Фен шуй дому і квартири.

Увага! Свої питання краще писати в месенжер Facebook

Категорія питання *
Рік
Місяць
День
Час
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2020