Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Яка користь Фен шуй для людини? Вплив фен шуй дому на людину, її фінанси та здоров'я. Принципи вибору дому по фен шуй

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Яка користь Фен шуй для людини?

Яка користь Фен шуй для людини?

Про таке поняття як "фен шуй (фен шуй будинку, китайський гороскоп і т.д)" люди на пострадянському просторі почули в 90-х роках минулого століття. Тоді така інформація здавалася не зрозумілою і екзотичною, але цікавою. А в наш час напевно кожен чув про фен шуй або китайський гороскопі. Але не обов'язково всі цікавилися ним або вивчали. Правда є і такі, хто багато прочитав статей і книг в інтернеті або навіть замовляв консультацію по фен шуй будинку або свій гороскоп.

Варто відзначити, що ставлення до вчення феншуй в нашій країні і Китаї (Гонконг, Малайзія) різниться. Це можливо тому, що у нас набагато менше хороших консультантів. А якщо консультуватися у не дуже гарного фахівця, то такої ж якості отримаємо і консультацію, і рекомендації.

Китайським вченням фен-шуй вже більше 3 тисячоліть. Витоки йдуть ще з тих часів, коли Китай був розділений на окремі царства, які воювали між собою. При дворі імператорів завжди були люди, які займалися фен шуй і практиками передбачень. І ці знання не були широко доступні звичайним людям. Хоча і звичайні люди використовували народні вірування щодо розташування свого житла.

Знання по фен шуй і картам долі ба цзи дійшли до нашого часу завдяки китайській писемності (вона мало змінилася за кілька тисяч років). Також ці знання передавалися від покоління до покоління і активно використовувалися. Це є показанням цінності таких знань і їх практичне використання для блага людини. Якби вони були марними, то про них уже давно б забули, як і про багато інших непотрібних або застарілих знаннях. Адже те, що дає людині матеріальну або не матеріальну вигоду, буде цінуватися в усіх народів і в усі часи.

Майже до 20 століття Китай в більшій своїй частині був закритою країною і, відповідно, знання про китайську метафізику (фен шуй, ба цзи, практики передбачень, вибір дат і т.д.) були мало доступні решті світу. А вже в 20 столітті (друга половина), не в останню чергу завдяки китайським мігрантам, вони почали поширюватися по всьому світу.

Але як і всюди, бажання поживитися на популярній у людей темі, притягує в цю область знань не дуже чесних людей. Вони в своїх книгах починають спрощувати знання класичного фен шуй, щоб ті були зрозумілі для масового читача, додають елементи психології. У підсумку, люди почали думати, що фен шуй – це просто – поставив якусь статуетку в певному секторі будинку і сиди чекай багатства. В результаті у людей від таких консультантів, вчителів і книг з'явилося тільки розчарування. І хоча вони не використовували класичний фен шуй, але недовіра поширилося і на істинне знання – адже назва однакова. Але є й інші знання по фен шуй, якими потрібно користуватися для поліпшення життя людини.

Користь знань по Феншуй

Якщо розглядати древнє китайське вчення, то виділяють 3 частини впливу на людину:

  1. Небесна удача – це китайський гороскоп Ба цзи (карти долі). Вони будуються на основі дати і місця народження людини і визначають життєвий шлях людини, сильні і слабкі сторони, її потенціал, успішність, здоров'я і т.д., а також 10-річні цикли удачі.
  2. Земна удача – це саме і є фен шуй.
  3. Людська удача – це дії самої людини.
Для того щоб отримати максимальну удачу потрібно задіяти всі 3 рівня.

Для другого рівня – Земної удачі, можна виділити кілька основних етапів, які принесуть максимальний результат. Це:

1. Місце розташування будинку (офісу, магазину тощо) щодо природних і рукотворних об'єктів (гора, дорога, річка, водойма, парк, інші будинки, мости, лікарня, школа, кладовище, поліцейський відділок і т.д.). Від цього параметра буде залежати яка енергія буде приходити і яка її кількість. Хороша енергія Ци приходить в будинок – людська удача збільшується. Погана – зменшується.

2. Напрямок вхідних дверей. Від цього параметра буде залежати сприятливість по фен шуй в конкретний рік для даного будинку. А також це буде впливати на загальне співвідношення сприятливих і не сприятливих років для входу в циклі (наприклад, сприятливих років може бути менше половини, рівна кількість або більше половини. Зрозуміло, що краще жити в тих будинках, де це співвідношення більше).
В цей же пункт можна віднести розподіл секторів всередині будинку (квартири). Тут принцип простий: в хороших секторах розміщуємо ліжко, робочий стіл, місце, де проводимо багато часу, там же зберігаємо гроші і т.д. А в поганих секторах потрібно менше перебувати, можна зберігати ліки (щоб вони не потрібні були) і т.д.

3. У цьому пункті зібрані ті методи фен шуй, які є вже допоміжними після перших двох (спочатку потрібно завжди першими виконувати перші 2 пункти). Сюди можна віднести: форма будинку, форма квартири, розташування ванної кімнати і туалету, інтер'єр по фен шуй, талісмани (з їх безлічі я б порекомендував кілька – дзвіночок, музика вітру, кристали), картини і т.д.

Фен шуй – це енергії Природи і вони будуть діяти на людину незалежно від того, чи вірить вона в це чи ні.

Більше інформації про Фен шуй будинку і Карти долі Ба цзи Ви можете прочитати на сайті 24-FengShui.com

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024