Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Основні кольори для залучення грошей по фен-шуй. Залучення грошей і удачі в бізнесі. Яка колірна гамма сприяє залученню грошей

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй для грошей

Яка колірна гамма сприяє залученню грошей

Яка колірна гамма сприяє залученню грошей

Рідкісна людина не ставить перед собою питання, як залучити багатство в свій будинок. На цей рахунок порад дається досить багато, і будь-який автор корисних рекомендацій впевнений, що йому знайома формула отримання великої кількості грошей. З цією метою нерідко пропонується оформлення простору, що оточує людину, з акцентом на зони достатку, статуетки багатства, грошові дерева, читання афірмацій, мантр і інші східні методи. Але не кожен замислюється про те, який колір притягує гроші, чи підходить колірний спектр навколишнього оточення для їх залучення.

Як колір впливає на достаток

З метою досягнення якомога кращого результату непогано для залучення грошей поєднати поради фен-шуй і нумерології, що пропонує спосіб визначення індивідуального кольору. Щоб знайти свій колір, потрібно скласти число народження без урахування року і місяця. Наприклад, якщо дата народження 25, то складаються цифри 2 і 5. Потрібним числом буде 7. Складати нічого не потрібно, якщо дата народження складається з 1 цифри. Відповідності цифр і квітів наступні:

 • 1 - золотий, жовтогарячий, бронзовий;
 • 2 - білий, зелений, бірюзовий;
 • 3 - рожевий, фіолетовий, блакитний;
 • 4 - фіолетовий, насичений синій;
 • 5 - срібний, білий, золотий;
 • 6 - синій, блакитний, рожевий, зелений;
 • 7 - широкий спектр зеленого, лілового, рожевого, не виключені фіолетовий, білий;
 • 8 - синій, чорний, бірюзовий, зелений;
 • 9 - насичений червоний, рожевий;
 • 11 і 22 - універсальні числа народження, яким підходять всі кольори.

Основні кольори для залучення грошей по фен-шуй

Для залучення багатства важливо не тільки колірне оформлення інтер'єру будинку, але і речі, які людина щодня використовує в побуті.

Кольори в інтер'єрі

 1. Основною частиною будинку для забезпечення фінансового добробуту є південний схід, що відповідає за грошовий достаток всіх членів сім'ї. Тому оформлення кімнат, що знаходяться в цій частині будинку, слід приділити особливу увагу.
 2. Переважно використовувати декоративні елементи і предмети меблів з натуральних матеріалів. Енергію грошей непогано активізує коричневий колір і дерев'яні меблі. Велику силу має грошовий колір, що імітує дорогоцінні метали, наприклад золото і срібло.
 3. Дещо меншою енергетикою володіють чорний і білий, хоча прагнення господарів до багатства вони також можуть сприяти.
 4. Що стосується червоного кольору, то в інтер'єрі він повинен бути присутнім в невеликих кількостях і з умовою, що неподалік знаходиться ємність з водою або картина, де зображена будь-яка водойма. Недотримання цієї умови призведе до того, що гроші будуть прибувати і витрачатися в однаковому великому обсязі.
 5. Для декорування і аксесуарів підійде жовтий відтінок, помаранчевий, сріблястий, бежевий кольору.

Одяг

Щоб забезпечити собі стійке фінансове становище, слід приділяти увагу і одягу. Віддавати перевагу краще всього натуральним тканинам, ретельно підбирати фасон, щоб він підходив за віком і стилем. Кольорами забезпечених людей можна вважати: молочний, білий, блакитний, королівський синій, бежевий, бордовий, золотий, шоколадний, сталевий, сріблястий.

Наявність в гардеробі фіолетового кольору допоможе відшукати пропажу грошей або прийняти вірне рішення для того, щоб отримати необхідну суму. Цей колір володіє "поворотним ефектом", тому носити подібні речі варто тому, хто бажає щось повернути. Але він не підійде для тих, хто хоче докорінно змінити життя.

Червоний і коричневий відтінок є потужними грошовими кольорами в одязі, здатними привернути удачу не тільки в плані фінансів. Відтінки цього спектру вбережуть від невиправданих витрат. Жовтий колір, що залучає кошти, концентрує і жіночу енергію, допомагаючи досягати успіху жінкам у фінансовому плані. Дама, яка вдягається стильно і зі смаком, притягує до себе багатьох чоловіків, викликаючи у них захоплення.

Гаманець

Відмінним колірним рішенням гаманця для залучення грошей можна вважати будь-який відтінок спектра, що починається блідо-жовтим і закінчується темно-коричневим кольором. Категорично протипоказана для гаманців синя палітра, яка для грошей просто катастрофічна. Фінанси не будуть затримуватися у їх власника, ніби просочуючись крізь пальці. Незалежно від вибору, ніколи не можна залишати гаманець порожнім. Причому бажано, щоб купюри не були порвані, зігнуті або зім'яті, а лежали акуратно відповідно до номіналу.

Вибір кольору гаманця для залучення грошей (сріблястого, мідного, золотого) теж може бути вдалим варіантом для залучення багатства. Ще одним потужним генератором, який притягує багатство, є кольори Землі: коричневий, жовтий, чорний. Людям, чий дохід не відрізняється регулярними надходженнями, володіння таким гаманцем забезпечить фінансову стабільність.

Поради психологів

Психологи згодні з твердженням, що кольори мають на людину сильний вплив, пробуджуючи різні почуття, які впливають і на фінансову складову. Особливо це стосується червоного кольору. Тому фахівці радять тримати основну кількість грошей не в гаманці, а в червоному конверті, скриньці або грошовій коробочці, яка відповідає всім правилам фен-шуй. Непогано виготовити амулет або талісман для грошових потоків. Можна використовувати з цією метою велику купюру, зберігаючи її в окремому відсіку гаманця.

Щоб залучити гроші, слід змінити своє ставлення до них. Раніше багатьох з самого дитинства переконували, що духовне вище за матеріальне, що великі гроші добуваються тільки нечесним шляхом. І коли люди, вже подорослішавши, живуть цими переконаннями, їм досить важко вибратися з важкого становища. Щоб вийти з цього кола, потрібно почати поважати гроші, і тоді все зміниться.

Який запах приваблює гроші

Ароматизація нового гаманця також має значення, але запахи треба використовувати вміло. Непогано підходить для гаманців м'ятна олія, якою просочують підкладку або наносять трохи речовини на тильну сторону. Фінансовий стан допоможуть помножити, поміщені в одне з відділень чайні листочки або суха гілочка.

Залучення грошей і удачі в бізнесі

Існує ряд принципів для підприємців, які допоможуть у веденні бізнесу:

 1. Основну увагу слід приділяти грошам, перевіряючи і оплачуючи рахунки щоранку понеділка. Файли і електронну пошту переглядати рекомендується вже після цього.
 2. Бажано в кабінеті поставити декоративний фонтанчик. Енергія дзюрчання води буде сприяти розвитку бізнесу та знімати стрес. А якщо додати в сектор метал, то грошовий потік додатково посилиться.
 3. Можна створити образ успіху, обвернув кілька книг обкладинкою зі своїм ім'ям. Щоденне споглядання допоможе в реалізації задуманого.
 4. Використовувати фен-шуй корисно і в оформленні власного сайту. Добре взаємодіють один з одним кольори: синій, чорний, зелений; чорний, білий, синій; червоний, жовтий, ліловий.
 5. Керівник повинен бути максимально контактний: факс, міський та стільниковий телефони. Чим простіше зв'язок, тим більше продажів

Важливо, щоб робоче місце оточувала краса, тоді відповідний настрій дозволить працювати набагато креативніше. І не варто забувати про індивідуальний кольорі, що приваблює гроші.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024