Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Яка енергія Вашої квартири? Феншуй дає безліч порад для створення енергії щастя в домі

Статті по Фен-шуй: Фен шуй квартири

Яка енергія Вашої квартири?

Яка енергія Вашої квартири?

Фен шуй вчить нас, що все, що нас оточує – це енергія, і ми знаходимося в постійному обміні енергією з усім і вся. Тому, в феншуй дуже важливо, щоб будинок або квартира, в якій Ви живете, мали щасливу і здорову енергію.

Феншуй дає безліч порад для створення енергії щастя в будинку, але всі вони засновані на тому, що, якщо Ви живете в будинку зі здоровою і щасливою енергією феншуй, Ваша власна енергія автоматично налаштовується на здоров'я і щастя!

Ви коли-небудь помічали, як щасливі люди змінюють енергетику кімнати, в яку вони потрапляють? І як Ви самі стаєте щасливішими і більш оптимістичні, коли перебуваєте в колі щасливих людей?

Це відбувається, тому що Ви безперервно обмінюєтеся енергією з усім, що Вас оточує – з людьми, тваринами, будівлями, рослинами і т. д.

Таким чином Ви самі можете допомогти собі, використовуючи науку феншуй, щоб створити собі невичерпне джерело щастя - Ваш власний будинок.

Обмін енергією в квартирі. Чим більше Ви знаєте про анатомію Вашого простору, тобто про феншуй, тим легше Вам буде "створити" здорові відносини з Вашим будинком. Здорова атмосфера в будинку неодмінно благотворно відіб'ється на всіх сферах Вашого життя: особисті відносини, кар'єра, відносини з дітьми.

Якщо Ви тільки починаєте освоювати феншуй, зверніть увагу на дві головні відправні точки:

1. Ставтеся до свого дому так, як Ви б ставилися до людини: задавайте питання, прислухайтеся, звертайте увагу.

Поспостерігайте за своїм будинком, які місця Вам не подобаються, де у власній квартирі Вам не комфортно перебувати і так далі. Так же само, як біль в одній з частин тіла блокує потік енергії в усьому тілі, те ж саме відбувається з феншуй Вашого будинку. Так як кожна частина Вашого будинку пов'язана з певним аспектом у Вашому житті (наприклад, Східна зона пов'язана з Вашим здоров'ям і сімейним життям), слабка енергія в певній феншуй зоні Вашого будинку буде блокувати енергію тієї або іншої життєвої сфери.

2. У якому б стані не був Ваш будинок / Ваша квартира, прийміть його без будь-яких емоцій і спробуйте зрозуміти саму суть, так би мовити "душу" Вашого житла.

Ставтеся до змін, як до роботи або проекту, який Вам потрібно зробити. Складіть план дій, що конкретно Вам потрібно зробити, щоб, наприклад, ванна кімната виглядала красивою. Як правило, ми відразу опускаємо руки, мовляв грошей на ремонт немає і так далі. Феншуй - це все-таки не наука про те, куди вкласти гроші. Створити затишок і комфортну для себе зону можна і з мінімальними матеріальними витратами. Можливо, Вам варто почитати основи феншуй, щоб зрозуміти, що  мається на увазі.

Весь негатив, який Ви накопичили за ці роки – біль, образи, печаль – це енергетичне сміття, яке заважає Вам бути щасливим. Не позбавляйте самі себе щастя і створюйте навколо себе новий здоровий феншуй простір!
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024