Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Допустимі місця в квартирі для зберігання заощаджень. У чому можна зберігати гроші, крім гаманця. Як зберігати гроші по фен-шуй?

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй для грошей

Як зберігати гроші по фен-шуй

Як зберігати гроші по фен-шуй

Заробити гроші в сучасних реаліях є справою непростою. Утримати ж або збільшити капітал ще складніше. Китайське вчення фен-шуй зберегло до наших днів чимало секретів, які можуть допомогти поліпшити матеріальний стан людини. Щоб гроші примножувалися, їх потрібно зберігати в правильних місцях.

Крім того, якщо правильно активізувати сектор багатства в будинку, можна притягнути енергію грошей, що допоможе надовго забути про фінансові негаразди.

Допустимі місця в квартирі для зберігання заощаджень по фен шуй

Найбільш підходящим місцем, де акумулюється енергетика, яке сприяє збільшенню капіталу, є робочий кабінет, вітальня або їдальня. Зберігати гроші вдома по фен-шуй можна і на кухні.

У цих приміщеннях людина проводить більшу кількість часу, в них завжди багато енергії, яка відбивається на всіх сферах життя. Так, наприклад, у вітальню заходять гості, які приносять подарунки. Тут же зустрічається сім'я, ділиться своїми радощами і перемогами. Всі ці позитивні потоки енергії вбирають гроші, які зберігаються в непримітному місці, які тут же починають притягувати нові купюри.

Можна поліпшити фінансове становище, якщо кілька банкнот однакового номіналу заховати в світлій, просторій прихожій, в якій завжди підтримується чистота і порядок.

Велику увагу слід приділити збереженню грошей в гаманці. Цей аксесуар повинен відповідати ряду вимог:

 • мати такий розмір, щоб в нього містилися розгорнуті купюри;
 • гаманець повинен бути зроблений з натуральних матеріалів, переважно шкіри або замші червоних, жовтих або зелених відтінків (такой читайте який Ваш індивідуальний колір гаманця);
 • не слід зберігати в гаманці старі чеки, квитки і інші непотрібні речі;
 • вид у портмоне не повинен бути помітним, яскравим, оскільки увагу інших людей до цього аксесуара може відштовхнути грошову енергію;
 • не потрібно зберігати в гаманці фотографії родичів і коханих;
 • всередині гаманця повинен бути порядок: монети, як і пластикові карти, слід тримати окремо від купюр;
 • не можна, щоб в гаманці зовсім не було грошей: там завжди повинно залишатися хоча б кілька монет;
 • потрібно покласти всередину портмоне талісман для залучення багатства, наприклад, китайський амулет.

У чому можна зберігати гроші, крім гаманця

У фен-шуй велику роль відіграє предмет, в який кладуть відкладені гроші. Гаманець потрібен для щоденних витрат, для накопичених фінансів слід використовувати щось інше. Для цих цілей підійде скарбничка, при цьому вона повинна бути не тільки красивою, але і обов'язково великою і місткою, щоб в ній залишалося місце для нових купюр.

Можна використовувати скриньку або коробочку, обтягнуту зсередини червоною тканиною, наприклад, оксамитом або атласом. Кришку скриньки, інструменту накопичення слід прикрасити китайськими ієрогліфами, що позначають поняття «удача» або «багатство».

Можна зберігати гроші, розклавши їх по конвертах, які також обов'язково повинні бути червоними. Вони продаються в спеціалізованих магазинах. На кожному конверті написано відповідний ієрогліф. Так, наприклад, в конверт з назвою «Справедливість» кладуть гроші, які були взяті в борг.

Складати заощадження слід таким чином, щоб великі банкноти знаходилися наверху, залучаючи інші купюри такого ж номіналу.

Раз на місяць в ніч перед молодиком слід зібрати всі гроші, наявні в будинку, капнути на них маслом розмарину або кориці і заховати під подушку. Вранці, не встаючи з ліжка, гроші перераховують 3, 5 або 9 разів, заряджаючи їх енергією, після чого купюри знову кладуть в тайник або гаманець. Витрачені кошти неодмінно повернуться до свого власника збільшеними.

Активізація зони багатства в квартирі допоможе отримати гроші

Правильно накопичувати гроші по фен-шуй слід починати з активізації зони, яка відповідає за матеріальне благополуччя. Згідно з китайським вченням, цей сектор розташовується в південно-східній частині будинку.

Оформляючи інтер'єр цієї частини житла, слід використовувати відтінки зеленого, фіолетового або золотистого. З матеріалу перевагу слід віддати дереву, встановивши тут різьблені меблі або ж оббивши стіни дерев'яними панелями.

Південно-східний сектор повинен мати хороше освітлення, завжди бути чистим. Цю частину кімнати слід регулярно провітрювати, тому що свіже повітря буде сприяти оновленню енергії.

Стати центром багатства південно-східній зоні допоможуть символи і талісмани, розміщені тут. Щоб активувати позитивну енергію, можна використовувати такі засоби:

 • встановити посудину з водою, акваріум або фонтан, тому що вода, яка рухається, прискорює грошовий потік;
 • використовувати предмети з срібла, оздоблені коштовним камінням;
 • повісити на стіну полотно, на якому зображено море, озеро, вітрильник, корабель або могутнє дерево;
 • поставити амулет у вигляді трьохлапої жаби, в роті якій знаходиться декілька монет;
 • прикрасити напрямок статуетками щура, черепахи або сови;
 • розмістити в зоні горщик з грошовим деревом (товстянка), прикрасивши його листочки або гілки монетами;
 • прикрасити кут статуеткою бога Хотея, який, по китайському повір'ю, виконує будь-які бажання, в т.ч. і мрії про багатство.

Зона добробуту повинна викликати у людини позитивні емоції і віру в те, що гроші будуть її постійним супутником протягом довгого часу.

Які дії можуть нашкодити вашому успіху

Вирішуючи питання про те, де краще слід зберігати грошові накопичення, слід відмовитися від схованок у ванній або туалеті. Не можна ховати гроші в місці, яке розташоване навпроти дверей, тому що це може привести до того, що грошовий потік буде швидко залишати квартиру.

Не рекомендується залишати заощадження в спальні, тому що це зона відпочинку і лінощів. Заховані там накопичення матимуть слабку енергію, якої не вистачить на те, щоб примножити наявний капітал.

Хоча в фен-шуй є один ритуал, який проводиться безпосередньо за участю ліжка. В день отримання прибутку ввечері гроші кладуть під матрац і залишають їх там до ранку. Це стає символом того, що людина готова до отримання багатства, адже тільки впевнені й щасливі люди можуть собі дозволити спати на грошах.

Заморозить енергію багатства холодильник, тому ховати там гроші не рекомендується. Не варто класти їх і в місця, що знаходяться поруч з цим побутовим приладом. Відро для сміття поширює негативну енергію, тому гроші, заховані неподалік від нього, швидко підуть з дому, нічого не принісши натомість.

До краху, банкрутства, постійного безгрошів'я може привести зберігання заощаджень біля каміна. Це обумовлено тим, що вогонь має сильну енергетику, яка знищить легкі потоки багатства.

Старі, зношені, поламані речі або предмети, які давно не використовуються, слід не тільки прибрати з південно-східної частини, але викинути з квартири зовсім. Удача і багатство приходять в той будинок, де багато місця, чистоти, позитивної енергії. Тільки в таких умовах можна ефективно відкладати гроші. Зламані прилади оточує негативна аура, яка з'їдає всі позитивні енергетичні потоки.

Антикварним речам, незважаючи на їх вартість або старовину, теж не місце в південно-східній зоні. Такі предмети зберігають енергетику попередніх господарів (іноді кількох), що негативно відбивається на чистоті атмосфери у всьому приміщенні.

Якщо в секторі багатства встановлені квіти в горщиках, то слід обов'язково стежити за тим, щоб вони були политі, обрізані, очищені від сухого листя. Мляві, хирляві рослини будуть послаблювати енергію грошового потоку, не даючи їй примножити наявні заощадження.

Депозити в банку – один із способів заробити

Для того щоб отримати прибуток, можна скористатися послугами банків. Програми з одноразовими виплатами допоможуть зберегти вже наявний капітал і збільшити його. Енергія приросту позитивно позначиться на енергетичних потоках, які оточують людину і відповідають за його матеріальний добробут.

Гроші люблять порядок, тому завжди слід знати статті доходів і витрат сімейного бюджету. Для цього можна завести домашню бухгалтерію, яка буде відображати поточний стан справ, витрати на майбутнє і потенційні джерела поповнення заощаджень.

Вкладіть гроші в справу – вони повинні циркулювати

Не слід складати гроші, зберігаючи їх на чорний день або ще гірше – на похорон. Фен-шуй передбачає постійний рух енергії, тому на заощадження можна відкрити власну справу, яка буде приносити користь оточуючим людям і примножувати наявний капітал.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024