Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Як залучити удачу по фен-шуй? Для залучення в життя удачі та інших благ потрібно активізувати приплив позитивної енергії, і мінімізувати наявність негативної.

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Як залучити удачу по фен-шуй?

Як залучити удачу по фен-шуй?

Удача – штука примхлива, не хоче довго перебувати на місці і постійно вислизає. Але без неї якось сумно, ось і намагаються люди споконвіку залучити її до себе і утримати довше. І яких тільки способів для цього не придумують. Однак не всі вони ефективні, скоріше навпаки. 

Вчення фен-шуй базується на русі двох різних енергій: позитивної Ци і негативною Ша. Та енергія, вплив якої в даний момент переважує, і зумовлює, що ж з Вами станеться.

Тому для залучення в життя удачі та інших благ (фінансового благополуччя, взаємної любові, здоров'я) потрібно активізувати приплив позитивної енергії, і мінімізувати наявність негативної. Цьому і вчить старокитайське вчення.

Як же залучити удачу по фен-шуй? Зазвичай це роблять за допомогою різних талісманів, зображень і символів, адже по фен-шуй кожен малюнок або статуетка несуть в собі сенс і наділені енергією - позитивною або негативною - а також здатністю цю енергію примножувати. Тому прикрашати свій будинок потрібно грамотно і зі змістом. Тоді крім стилю і затишку в Ваш будинок увійдуть і інші благодійники, всі починання будуть успішними, а Ви - щасливі.

Але все ж більше значення мають такі моменти: доля людини, місце проживання (який фен шуй оточує будинок), сприятливість входу по фен шуй, сприятливі сектори по фен шуй в домі і квартирі.

Залучаємо удачу і гроші по фен-шуй за допомогою наступних атрибутів:

Елементи стихії Води. По фен-шуй саме ця стихія відповідає за удачу і фінансове благополуччя. Добре буде придбати кімнатний фонтанчик або акваріум - жива енергія Води притягує позитивну енергію найсильніше. Якщо така ідея Вам не до душі, можна обійтися і зображеннями водної гладі. Тільки зображення повинні бути саме спокійної води, бурхливі річки, водоспади і шторми не підійдуть, ефект буде швидше зворотний - вони змиють всі Ваші накопичення.

Квіти і рослини. Гроші в будинок найкраще привертає товстянка - «грошове дерево». А удачу привернуть різні яскраві квіти - жива енергетика і яскравий колір - найкраще поєднання для бурхливого потоку позитивної енергії. Розташовувати рослини можна поруч з елементами стихії Води - так їх якості взаємно збільшаться.

Кристали. Кристали по фен-шуй - потужний магніт для позитивної енергії. Розташовувати їх потрібно в тому місці, куди Ви хочете залучити більше енергії для активізації фен-шуй (наприклад, поруч з «грошовим деревом» щоб посилити енергію багатства). «Працювати» кристали починають, коли сонячне світло потрапляє на їх межі, і вони починають переливатися - це слід врахувати при їх розміщенні.

По фен-шуй вважається, що все нове може прийти тільки на зміну старому. Тому не забувайте викидати старі речі, якими не користуєтеся (і особливо зламані!), Регулярно проводити прибирання свого будинку. Пил, бруд і мотлох притягує в будинок і Ваше життя негативну енергію Ша, а позбувшись від усього цього Ви відкриєте простір для припливу позитивної енергії Ци.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024