Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Як використовують у фен-шуй символи удачі? По суті, всі навколишні нас об'єкти є символами, що впливають на людей несвідомо.

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Як використовують у фен-шуй символи удачі?

Як використовують у фен-шуй символи удачі?

Зв'язки китайських монет, статуетки божеств, трьохлапа жабп ... З цими символами китайської культури часто пов'язується весь фен-шуй. Звичайно, китайці дуже люблять їх застосовувати, але ці та подібні до них дрібнички можуть принести нам лише 10-15% користі в порівнянні з методами класичного фен-шуй. Але і десять відсотків чимало, якщо це коштує нам трохи праці ... Давайте розберемося, як використовують у фен-шуй символи удачі.

Які бувають символи?

По суті, всі навколишні нас об'єкти є символами, що впливають на людей несвідомо. Адже всі ми одні і ті ж предмети сприймаємо приблизно однаково. Так, вид кладовища навіває на нас смуток, навіть якщо ми не думаємо про нього спеціально. А квітуча рослина, навпаки, приносить нам радість, так як асоціюється у нас з життям, зростанням, розвитком.

Розрізняють загальнолюдські, національні, культурні чи релігійні, сімейні і особисті символи.

Загальнолюдські символи

Можна також назвати архетипними, вони діють на нас через колективне несвідоме. Більшість з них виникло ще в найдавніші часи, коли люди не були розділені мовними, культурними або національними бар'єрами. Так, червона межа, що розділяє щось, що відокремлює одне від іншого, є загальним для всіх символом кордону або заборони, косий хрест - символом заборони, а будь-які графічні зображення, спрямовані вгору і вправо, будуть асоціюватися у нас з підйомом і розвитком. Також, П'ять елементів фен-шуй можна віднести до архетипових символів, оскільки вони представляють собою п'ять основних геометричних форм і п'ять кольорів.

Більш сучасними загальнолюдськими символами є, наприклад, труна як символ смерті, валіза як символ подорожі, ліки як символ хвороби, вікно як символ відкритості, символом любові в фен-шуй, та й взагалі для будь-якої людини буде пара чогось, дві свічки, два серця, два голуба ...

Національні, культурні чи релігійні символи

Це символи, прийняті в тій чи іншій нації, культуру або релігії. Для тих, хто хоч трохи знайомий з християнством, хрест є символом страждання. Що може бути символом багатства у фен-шуй? Символ грошей для китайців - це якраз зв'язки круглих китайських монет з квадратним отвором і ієрогліфами, тоді як для багатьох наших громадян це грошова купюра або стодоларова банкнота.

Сімейні символи

Це ті речі, які пов'язані з якимись сімейними історіями, традиціями, звичками. Наприклад, сімейний альбом як символ надійності, плюшевий ведмедик як символ дитинства.

Поряд з загальними символами кожен з нас має свої особисті символи, які пов'язують з якимось періодом свого життя, з тією чи іншою подією. Так у нас з'являються різні талісмани - дрібнички, які є для нас символом удачі.

Як символи на нас впливають?

Вище вже говорилося, що символи впливають на нас через наше несвідоме, яке буквально сплетено з різних образів, символів, архетипів. Тому кожен раз, коли ми навіть краєм ока звертаємо увагу на якийсь об'єкт або його зображення, то, не думаючи, вловлюємо той сенс, який він в собі несе, і мимоволі слідуємо йому. І ми можемо довгий час думати і говорити, що прагнемо до чогось хорошого в житті, але якщо живемо при цьому серед такого оточення, яке суперечить нашим цілям, то нам буде дуже складно їх досягти. Так, якщо ми хочемо створити сім'ю, але у нас є тільки вузьке одномісне ліжко і всього один стілець, то ми навряд чи залучимо до себе партнера, тому що наше несвідоме прагне до того, що підтримує обстановку нашого будинку.

Є також інші пояснення того, чому працюють символи. Адже в фен-шуй завжди можна знайти кілька тлумачень одного і того ж принципу, завдяки чому кожен, залежно від складу свого розуму, вибирає найбільш підходяще для себе пояснення.

Наприклад, можна сказати, що символізм речей проявляється за рахунок «інформаційного поля» кожної з них. Воно створюється завдяки тому, що безліч людей думають про той чи інший предмет і користуються ним однаково. Саме ця інформація, яка закладена в речі самими ж людьми, і веде нас в тому чи іншому напрямку, коли ми з нею стикаємося.

Існує також так зване енергетичне пояснення роботи символів. Будь-яка річ створює навколо себе ци, і якщо вона красива, приємна оку, то ми отримуємо від неї Шен-ци, а якщо некрасива і неприємна - то Ша-ци. Цей взаємозв'язок дуже широко використовують китайці в своєму повсякденному житті. Сучасні китайські плакати завжди зображують щось прекрасне - водоспади, квітучі пагорби, апетитні фрукти. У них ніколи не зустрінеш нічого агресивного і що викликає неприємні асоціації, на відміну від багатьох наших або американських постерів.

Як оцінити символ?

Щоб зрозуміти, як впливає на нас той чи інший символ, його необхідно проаналізувати за трьома рівнями.

  • Загальна оцінка. Спочатку можна подумати про те, що означає той чи інший предмет в загальнолюдському плані або в нашій культурі. Ми все-таки не китайці і тому одні і ті ж речі можуть означати для нас щось різне. Так, символ любові і шлюбу для китайців - пара мандаринових качок, тоді як для нас це, скоріше, пара білих голубів.
  • Смислова оцінка. Після первинного аналізу предмета варто з'ясувати його зміст, відштовхуючись від тих функцій, які він виконує. Наприклад, якщо це машина або її зображення, то її зміст в русі, саме його вона і буде символізувати.
  • Особиста оцінка. Найсильніше символи впливають на нас індивідуально, тому кожну річ потрібно перевіряти на предмет особистих асоціацій з нею. Так, той же автомобіль може бути символом мрії, якщо людина довгий час не може, але хоче його придбати. А для когось це може стати символом престижу або нещастя, якщо він пережив автокатастрофу.

Щоб визначити свій особистий символ, наприклад, якоїсь мети або бажаного стану, подумайте чи скажіть вголос те, до чого ви прагнете. Перший образ, який прийде вам в голову і є ваш символ грошей фен-шуй. Так, вашим особистим символом багатства може бути зовсім не велика купюра, а банківська картка, або зображення злитків золота. І саме той предмет, який ви визначите для себе таким чином, вам і потрібно помістити на чільне місце в будинку, якщо ви прагнете до достатку, а зовсім не зв'язку китайських монет або зображення євро. Причому, не забувайте періодично міняти картинку нехай і одного і того ж предмета-символу, щоб досягти максимального ефекту. До того ж, можна поставити поруч з собою грошовий фонтан, поєднавши в ньому і символ багатства фен-шуй, і активизатор енергії.

Таким же чином ви можете пройтися по будь-яким іншим своїм життєвим цілям, визначивши для себе особисті символи їх досягнення. Але паралельно необхідно також проаналізувати ту обстановку, яка вже існує в вашому домі, щоб різні символи не прийшли в протиріччя між собою. Адже якщо ви оточите себе парами сердечок, свічок і романтичними фотографіями щасливого подружжя, але не поміняєте свої меблі, то вам доведеться чекати вирішення своєї проблеми дуже довго.

В цілому можна сказати, що все, що асоціюється у нас зі смертю, хворобами, самотністю, дисгармонією, сумом, буде впливати на наше життя негативно. А позитивними символами будуть ті речі, які ми пов'язуємо з життям, здоров'ям, достатком, успіхом, щастям, гармонією і любов'ю. Так, негативними символами є похмурі темні картини і фотографії, особливо з агресивною тематикою, зламані речі, розбитий посуд, скло або дзеркала, павутина, невикористовувані речі, незакінчений ремонт квартири, зброя, гостронаправлені об'єкти. А позитивні символи, це, наприклад - квіти, зелені рослини, кошик з фруктами, зображення красивого пейзажу, фотографія веселих людей, здорових тварин, сонця, річки або моря.

Зміна негативних символів

Якщо навколо нас є багато негативних символів, то поступово це призведе нас до поганих наслідків. Адже нам доведеться постійно витрачати дуже багато енергії на протистояння шкідливому впливу. В результаті такого постійного стресу нам буде складніше концентруватися, працювати, взаємодіяти з іншими людьми і наше здоров'я теж може похитнутися. Тому якщо в своєму оточенні ви виявили явні негативні символи, постарайтеся якомога швидше їх позбутися або змінити їх зміст. Найпростіший варіант - хоча б якось задекорувати їх на час, щоб ваші очі за них не чіплялися, наприклад, у випадку з незакінченим ремонтом.

Але крім явних символів поряд з нами можуть бути присутніми приховані символи. Наприклад, малюнок наших шпалер або оббивки меблів, що представляє собою лінії, спрямовані вниз вліво, решітки на вікнах або на дверях в вигляді косих хрестів або форма наших віконних рам. Їх теж необхідно по можливості замінити або приховати. Але якщо хрест, подібний цвинтарного, укладений в рамі нашого вікна і його не закрити фіранкою, то в центрі вікна, на саме перехрестя можна повісити кільце або коло, яке буде послаблювати дію символу на рівні елементів. Коло являє собою Метал, а хрест - це Дерево. Метал же контролює Дерево.

Таким чином, символом може стати все, що завгодно, навіть напис на паркані, побудованому навппроти ваших вікон - «Життя вдалося!» Або «Все погано!». Важливо зрозуміти, як саме ми до цього ставимося, і по можливості поміняти негативні символи на позитивні, змінивши тим самим своє життя.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024