Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Як використовувати музику вітру по феншуй? Музика вітру фен шуй являє собою вертикальні трубочки

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Як використовувати музику вітру по феншуй?

Як використовувати музику вітру по феншуй?

Витончені композиції з трубочками і дзвіночками в китайській традиції є не просто декоративним елементом, але і очищувачем простору.

Головне питання, що виникає, якщо вам припала до смаку музика вітру фен шуй: де вішати цю прикрасу, щоб організувати правильне пересування енергії в будинку? Китайські дзвіночки фахівці феншуй рекомендують розміщувати там, де вони зможуть дійсно дзвеніти, піддаючись коливанню повітря.

Різновиди музики вітру по фен шуй

Музика вітру фен шуй являє собою вертикальні трубочки, підвішені на основу разом з маятником. Язичок цієї конструкції вдаряє по трубках, і талісман видає красиву переливчасту мелодію. Головне, що правильна прикраса обов'язково має складатися з порожнистих трубочок, оскільки інакше хорошого звуку не вийде, а енергія Ци не зможе рухатися.

Матеріал

Згідно з фен шуй музика вітру може бути зроблена з різних природних або штучних матеріалів, які будуть відповідати певним секторам квартири і зможуть реалізувати різні бажання домочадців.

Металеві прикраси виготовляють на базі міді, латуні, алюмінію, нержавіючої сталі. Дорогий талісман також може бути створений з срібла. Така музика вітру в феншуй ідеальна для розміщення на Заході, Півночі і Північному Заході приміщень для підвищення позитивних потоків енергії.

Дерев'яні і бамбукові трубочки гарні на південній стороні будинку, а також на Південному Сході та Сході. Подібний талісман допомагає додати в квартиру затишку і скоротити кількість сімейних сварок.

Якщо музика вітру зроблена зі скла, глини та порцеляни, вона може розміщуватися на північному сході і південному заході. Керамічні прикраси також мають здатність залучати другу половинку, розширювати коло друзів і допомагати в завойовуванні визнання.

Число трубочок у музиці вітру

Магічна музика фен шуй безпосередньо залежить від кількості трубочок або дзвіночків в конструкції талісмана. Китайці вважають, що самий хороший звук виходить з 7 і 9 труб.

Але трапляються й інші популярні варіанти:

 • 5 стрижнів уособлюють стихію Землі, залучають позитивну хвилю Ци і забезпечують процвітання на 5 основних сторонах світу по сітці Багуа.
 • 6 трубочок потрібні для створення гексограмми Цянь. Це символ з вчення І-Цзін, який притягує удачу Неба і несе в собі енергію стихії Металу.
 • 8 дзвіночків ототожнюються з добробутом і процвітанням. Такою музикою вітру можна навіть лікуватися.

Зверніть увагу, що 6 і 7 трубочок частіше зустрічаються в музиці вітру, що відповідає елементу Металу. Стрижні в кількості 3 і 4 штук поєднуються з бамбуком, тому відображають Дерево. Керамічні прикраси з 5 і 8 дзвіночками зазвичай символізують Землю.

Ярусність

Дорога і масштабна музика вітру по феншуй може складатися з декількох ярусів, коли дзвіночки і трубочки збираються разом.

 • Якщо ярусів 5, можна говорити про управління відразу усіма стихіями. Згадування про Воду, Метал, Дерево, Вогонь і Землю також привертає позитивну енергію і знищує негатив.
 • Прикраса з 7 ярусів пов'язана з головними скарбами буддизму. Такий талісман дозволяє накопичити всі основні блага, в тому числі, удачу, гроші, кар'єрний успіх.
 • Музика вітру з 9 ярусів асоціюється зі стабільністю. Вона не тільки скорочує число невдач, а й привносить життєву повноту, силу і шляхетність.

Окремі типи талісмана по фен шуй

Вітряна музика феншуй незвичайно різноманітна. За довгу історію розвитку цього талісмана в китайській традиції збереглися деякі особливі конструкції, які мають сильний ефект.

 • Спів птахів – це рок-музика вітру з 8 стерженьками. Необхідна вона для професійного зростання і залучення авторитетних покровителів. Активація талісмана відбувається на північному заході будинку за допомогою китайських ієрогліфів, що означають удачу.
 • Кілька трубочок і один дзвіночок допомагають імітувати дзвін. Таку музику вітру можна вішати в центрі кімнати прямо на люстру. Прикраса допомагає піднімати сприятливі потоки енергії і поширювати їх по квартирі, даруючи щастя.
 • Музика вітру з прикрасою з пір'я здатна стати особистим психологічним талісманом. Розмістити таку річ слід в дверному отворі, на лоджії, біля віконця. По феншуй цей предмет позбавляє від похмурих думок, депресії, стресу. Для легких і безтурботних снів музика вітру нерідко вішається і в спальні.
 • Талісман, прикрашений скляними різнобарвними сердечками і зірками, це не тільки романтичний елемент декору. Подібна музика вітру притягує в спальню людини удачу і робить її почуття більш ніжними.

Розмір

Всупереч існуючим думкам фен шуй досить лояльно ставиться до масштабів талісмана. Головне, щоб загальні пропорції були гармонійними: у великому секторі маленьке прикраса може просто загубитися і не впоратися з великою кількістю негативної енергії.

Найкраще виходити з розрахунку, що для традиційного вікна підходить музика вітру приблизно в 15-20 см завдовжки.

Кольорова гамма

Підбір палітри в музиці вітру має прямий зв'язок з характеристиками кожного сектора в квартирі, який відрізняється не тільки елементом стихії, а й своїми відтінками. Грамотний підхід до даного питання дозволить за допомогою даного талісмана нейтралізувати навіть поганий вплив сусідніх з будинком будівель.

За теорією феншуй музика вітру має колірний тон ще й в залежності від матеріалу, з якого зроблена прикраса. Наприклад, металеві трубочки в ідеалі повинні бути золотими або срібними.

Користь музики вітру по феншуй

Музика вітру має значення по фен шуй дуже багатопланове. Конкретна сфера впливу талісмана визначається його місцем розташування та особистими цілями власника.

 • В першу чергу, прикраса коректує рух потоку енергії Ци. З її допомогою також відновлюють баланс між п'ятьма елементами стихій в будинку.
 • Захисна функція музики вітру проявляється в розсіюванні хвиль негативної енергії Ша-Ци. Такі потоки особливо активні в вузьких коридорах і просторах між вікнами і дверима. Прикраса здатна перетворити отруйну енергію в сприятливі хвилі.
 • Корисна музика вітру і в тих ділянках будинку, де енергія просто застоюється через відсутність потоків вітру. У такому випадку потрібно регулярно зачіпати ярличок талісмана для мелодійних звуків.
 • Музику вітру можна вішати і поза квартирою. Це робиться для захисту домашнього вогнища від вуличних об'єктів з негативною енергією: стовпів, ліній електропередачі.
 • У музики вітру також є значення фен шуй, пов'язане з посиленням і активізацією окремих секторів в квартирі. Необхідно підбирати аксесуар з урахуванням його матеріалів, і тоді окремий напрямок в будинку буде стабільним.
 • За допомогою даного талісмана також можна захищатися від поганих Летючих зірок по феншую - Жовтої п'ятірки і Чорної двійки. Ці елементи управляються Землею, тому проти них можна виставляти металеву музику вітру.

Зверніть увагу, що класичний феншуй використовує для захисту китайські дзвіночки з 5 стрижнями.

Де вішати музику вітру по феншую

Чарівна музика по фен шуй не може розноситися по всьому будинку відразу: у талісмана має бути власне місце. Визначити точку для підвішування конструкції можна з урахуванням поточних проблем в квартирі і сім'ї.

 • На північному заході кімнати, в зоні подорожей і помічників, відмінно буде виглядати металевий талісман з 6 дзвіночків. Він допоможе забезпечити стабільну зовнішню підтримку в житті.
 • У секторі любові, тобто на південно-західній стороні, ідеальним варіантом стане музика вітру з порцеляни або кераміки. Всього 2 трубочки здатні тут залучити нову любов або налагодити наявні відносини.
 • Північно-східна область будинку потребує керамічних талісмани з 8 стрижнями. З такою прикрасою сектор знань і мудрості буде активний і почне стимулювати самовдосконалення людини.
 • Дерев'яна музика вітру феншуй ідеальна в зоні багатства – на південному сході квартири. Дзвінкі 4 дзвіночка зможуть поліпшити фінансовий стан сім'ї в найкоротші терміни. Тут же можна розмістити музику вітру з монеток.
 • На заході розташовується зона творчості та дітей, тому для благополучного зачаття або реалізації креативних планів підійде металева прикраса з 7 стрижнів.
 • Південна частина квартири допоможе в сфері слави, якщо там розмістити талісман на основі дерева. Досить 9 дзвіночків для створення мелодії успіху.
 • Область кар'єри розташовується на півночі будинку, і тут корисна металева музика вітру. Вона може складатися з 6-7 трубочок, які привернуть нові можливості по реалізації себе в професії.
 • Східна сторона будинку, тобто сектор сім'ї, добре поєднується з дерев'яним талісманом з 3 трубочок. Вони поліпшать відносини не тільки між домочадцями, але і з оточенням.

Якщо ви не впевнені в тому, скільки дзвіночків має бути у музики вітру, запам'ятайте правило: традиційно число стрижнів тотожне номеру сектора квартири. Але є й винятки.

Якщо стрижнів 5 або 6, вони будуть ефективні між дверними отворами, а також в місцях з гострими кутами і балками. Можна вішати таку прикрасу і у ванній.

Конструкція з металу з 8 трубочками чудово діє в області сходів. Така музика вітру не дозволить квартирі залишитися без багатств.

Вибираючи місце для музики вітру по феншуй в будинку чи квартирі, намагайтеся враховувати висоту стель. Дзвіночки не повинні розташовуватися вище тих зон, де людина працює, спить або їсть. А якщо розмістити прикрасу прямо над дверима, то вся енергія, яка надходить в будинок, буде відразу ж очищатися.

Музика вітру по фен шуй своїми руками

Бамбукові конструкції в домашніх умовах можна замінювати трубочками з втулок, картонних туб і гільз. Ці елементи слід розрізати таким чином, щоб один кінець знаходився під невеликим кутом.

 • У прямій половині трубочок треба зробити два отвори для підвішування музики вітру. Стрижні обклеюють папером, а в деяких місцях скручують декоративним шнуром, який потім теж заклеюється. Це необхідно для імітації бамбукової текстури.
 • На наступній стадії трубки обробляють шпаклівкою і через 2 години протирають наждачкою для досягнення максимального глянцю. Потім слід розфарбувати музику вітру акриловими фарбами жовтих і коричневих тонів.
 • Після цього візьміть два кільця з різним діаметром для підвішування конструкції і обв'яжіть їх в стилі макраме. Шнури від кілець всуньте в дірочка на трубках і зберіть весь талісман.

Як зробити прикрасу з черепашок

Музика вітру фен шуй своїми руками може бути зроблена також і з черепашок. Підберіть їх відповідно до розміру і зовнішнього вигляду.

 • Просвердліть на кожній мушлі невелику дірку. Верхня частина талісмана робиться з великої та маленької раковин, які повинні мати великі шипи для підвішування трубочок. В іншому випадку ці елементи доведеться багаторазово просвердлювати.
 • Підібрані для підвісок черепашки нанизуються на волосінь і кріпляться за обох сторонах намистинами.
 • Потім волосіні кріпляться на великий раковині, а вільні краї протягується в отвір другий, маленькою верхньою черепашки.

Музика вітру з сухого листя своїми руками

Незвичайним варіантом талісмана є музика вітру з сухого листя.

 • Для початку візьміть дві палички і спорудіть хрестовину, перев'язавши їх нитками.
 • На щільну волосінь або нитку насадіть намистини і кленове листя, не забуваючи чергувати елементи для краси.
 • Зробіть таким способом 8 "дзвіночків". Потім ці нитки прив'язуються до дерев'яної хрестовини.
При належних зусиллях і величезному бажанні у людей завжди виходить оригінальна музика вітру фен шуй. Де вішати такий талісман вирішувати тільки самому власнику, тому прислухайтеся до своєї інтуїції і стежте за тим, як себе веде прикраса на новому місці.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024