Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Дізнайтеся безкоштовно яку професію обрати для дитини. Як обирати майбутню професію для дітей по натальнвй карті народження? Вибір професії безкоштовно

Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Як вибрати професію дитині? Професія по натальній карті для дітей. Безкоштовно

Вибір професії для дитини – це спільні зусилля дітей і батьків, спрямовані на вибір такої майбутньої професії для дитини, яка повинна відповідати певним критеріям. Можна виділити найбільш важливі з них: 1) професія повинна бути бажаною для дитини; 2) для її отримання має бути достатньо знань, умінь і навичок; 3) затребуваність на ринку праці; 4) можливість самореалізації в професії; 5) вона повинна забезпечувати людину фінансово.

Всіх хороших батьків хвилює питання майбутнього їхніх дітей. І це становить цілий комплекс питань: здоров'я, особисте життя, самореалізація, фінансова незалежність і, звичайно ж, трудова діяльність за хорошою професією. Адже робота займає більшу частину нашого життя і впливає не тільки на фінансову складову, але і на психологічний комфорт, значимість для суспільства і соціалізацію. Тому батькам потрібно приділити серйозну увагу тому, щоб їх діти отримали кращу професію, яка їм підходить. Можна сказати, що від правильно обраної професії і сфери діяльності залежить майбутнє не тільки самої людини, але і її рідних. Ідеальна професія повинна приносити фінансове благополуччя, задоволення та самореалізацію, а також бути корисною для суспільства.

Як же правильно вибрати майбутню професію для дітей? Розглянемо основні моменти в цій статті.

Зміст сторінки:

 1. Важливість правильного вибору професії, діяльності та роботи.
 2. Популярні рекомендації для батьків і дітей для визначення з професійною діяльністю.
 3. Основні традиційні методи і способи для вибору кращої професії для дитини.
 4. Оригінальний і точний спосіб вибрати правильний напрямок діяльності для дітей по натальній карті (гороскопу).
 5. Дізнайтеся безкоштовно відповідні професії для дитини по карті долі для самореалізації та фінансової удачі.

"Професія спочатку повинна бути актом любові. І ніяк не шлюбом за розрахунком."
Харукі Муракамі (1949) японський письменник, перекладач

Важливість правильного вибору професії, діяльності та роботи

правильний вибір професії для дітей і дорослих

Якщо Ви читаєте цю сторінку, то Ви, швидше за все, є батьками і намагаєтеся дізнатися про кращі професії для своїх дітей. Або, можливо, хочете вибрати, що краще дитині вивчати поглиблено для її майбутньої професійної діяльності та роботи.

Вам думаю не потрібно розповідати про важливість правильно обраної професії. А ось з дітьми Вам потрібно провести бесіду і, бажано, з конкретними прикладами. Варто донести дітям, що в дорослому житті у більшості людей робота займає від 30 до 50% часу. Від правильно обраної професії буде залежати не тільки фінансовий комфорт, але і психологічний. Що буде з людиною, якщо вона кожен день буде виконувати ті дії, які їй не подобаються? А якщо людині її діяльність подобається, то вона буде від цього отримувати не тільки гроші, але і задоволення.

Також можете поділитися з дітьми інформацією як Ви самі вибирали майбутню професію. Що вплинуло на цей вибір? Чи вдалий був вибір або довелося переучуватися?

Погодьтеся, що краще відразу вибрати правильний вектор руху, ніж потім його міняти. Краще відразу визначитися з професією або групою близьких професій, ніж потім витрачати час на отримання нової професії. Так, людина за своє життя може змінити декілька професій, але краще буде, коли вони близькі до першого базового навчання. Наприклад, якщо людина має інженерну освіту, то після невеликого навчання вона зможе працювати і в суміжних областях або інженером в іншій області. А якщо людина 5 років витратила щоб отримати диплом вчителя, а потім зрозуміла, що це не її, то доведеться знову витратити час для отримання нової спеціальності.

Які є популярні рекомендації для батьків і дітей щодо вибору професії?

 • Варто зрозуміти, що Ви і Ваші діти різні. Вони живуть в іншу епоху. Тому не варто на них "повністю копіювати" своє життя або уявлення про життя.
 • Але також не варто проявляти другу крайність – пустити все на самоплив і нехай самі вибирають. Багатьох потрібно контролювати і підштовхувати. Тому варто проявити кооперацію для досягнення кращого результату. Адже мета одна – гарне майбутнє для своїх дітей.
 • Краще зайнятися профорієнтацією раніше, ніж пізніше. В цьому випадку можна виділити кілька потрібних напрямків і дивитися до якого з них дитина більше тягнеться. А також передбачувана майбутня професія буде визначати, що поглиблено вивчати, які додаткові заняття та гуртки відвідувати.
 • Проводити спостереження за дітьми щодо їх уподобань, інтересів, здібностей та умінь. Наприклад, якщо дитині більше подобається виконувати завдання поодинці і спілкування знаходиться на середньому рівні, то Ви ж не буде їй рекомендувати професії, які передбачають публічність і комунікацію.
 • Батькам варто вивчити аналітичні матеріали по затребуваності професій, а також які професії будуть потрібні в майбутньому. Напевно немає великого сенсу отримувати професію по якій конкуренція десяток чоловік на 1 робоче місце. Але це не означає, що такі професії взагалі не потрібно розглядати. Якщо дитина проявляє хороші знання в цій темі і сильно бажає працювати в цій сфері, то чому б і ні. Головне, розуміти, що можуть виникнути труднощі з отриманням роботи і доведеться старатися більше для отримання бажаної вакансії.
 • Дитина може змінювати свої переваги щодо професій, гуртків, додаткових занять. І це нормально. Часто буває, що потрібно щось спробувати, перш ніж зрозуміти подобається це чи ні. Тому тут також потрібно проявляти гнучкість і не змушувати дитину через силу. Але варто також з'ясувати причини такого небажання. Адже причиною може бути наставник або колектив.
 • Корисно запитати у дитини про що вона мріє. Як вона представляє свою роботу і робочий день. Адже є люди, яким не подобається працювати на когось і постійно перебувати на робочому місці. В еру інтернету з'явилося багато спеціальностей для фріланс і віддаленої роботи. До слова, вони ще й добре оплачуються.
 • Оцініть реальність отримання освіти за обраною професією. Які можуть виникнути труднощі і чи можна їх вирішити.
 • Зверніть увагу на навчальні заклади, де на перших курсах можна міняти спеціальність, якщо зроблено помилковий вибір професії.

Основні традиційні методи і способи для вибору кращої професії для дитини.

як вибрати професію дитині

На практиці найчастіше використовуються традиційні способи вибору напрямку майбутньої професійної діяльності для дітей. І звичайно ж їх потрібно використовувати. Хоча є й інші методи, про які буде написано нижче. Найкращим варіантом буде використання комплексного підходу. Розглянемо основні способи для визначення майбутньої професії.

А що каже першоджерело?

Перш ніж проводити тестування і звертатися в консалтинговий центр, щоб допомогти визначитися з найкращим вибором підходящої професії для дитини, потрібно у неї самої поцікавитися цим питанням. Було б дивним вибирати професію для дитини без її участі і думки.

Тому на найпершому етапі використовуємо бесіду і спостереження. Нехай дитина озвучить її побажання в професіях. Неважливо скільки їх буде. Далі потрібно дати дитині більше інформації про ці професії, вказуючи як на їх плюси, так і мінуси. А також своїм батьківським поглядом подивіться чи достатньо у дитини якостей і задатків для обраної професії. Чи можна потрібні задатки розвинути або це буде важко змінити?

Також рекомендують не тільки дати текстову і візуальну інформацію про професії, а й постаратися показати її на практиці або щоб дитина сама це спробувала. Благо, що в наш час є багато "міст професій", де дітей можуть ознайомити з різними видами діяльності.

Тестування та консультації з профорієнтації.

Для дітей старшого віку і випускників, буде корисним пройти тестування щодо вибору професії. У підсумку можна дізнатися до яких типів професій більше схильна дитина, які якості потрібно розвивати і т.д. Але все ж не варто повністю покладатися на таке тестування, особливо безкоштовні онлайн тести в інтернеті.

Також існують спеціалізовані консалтингові компанії, які професійно займаються консультуванням щодо правильного вибору професії як для дітей, так і для дорослих. Там працюють багато фахівців, які використовують напрацьовані методики для вибору професійної орієнтації. Але за такі послуги, в більшості випадків, доведеться заплатити. Прочитайте відгуки про такі центри, щоб зрозуміти чи потрібно це використовувати і чи дасть це кращий результат, ніж інші способи.

6 типів професій в традиційній класифікації.

Цей розподіл ґрунтується на типах взаємодії в процесі роботи.

 • Тип взаємодії – Людина. Такі професії варто вибирати людям, які люблять спілкуватися, взаємодіяти з людьми, не відчувають труднощів при контакті з людьми, присутня природна потреба в спілкуванні.
 • Тип взаємодії – Природа (жива або нежива). Таким людям подобається взаємодіяти з природою взагалі. Їм цікавий світ рослин, турбота про тварин. Але професії за даним напрямком зажадають знань не тільки з природознавства.
 • Тип взаємодії – Техніка. Тут також все зрозуміло. У людини добре виходить взаємодіяти з технікою, інструментами.
 • Тип взаємодії – Знакова система. Такій людині подобається взаємодіяти зі знаками, інформацією, кресленнями, цифрами, таблицями.
 • Тип взаємодії – Художній образ. Таких дітей можна виділити по творчим здібностям. Сюди можна віднести вміння малювати, танцювати, співати та інше.
 • Тип взаємодії – Самореалізація. Для таких людей важливою метою життя є реалізувати себе в чомусь, показати себе, досягти високих результатів. Прикладами цього типу можуть бути: політичні діячі, спортсмени та інші.
Варто зазначити, що важко провести чітку грань між типами професій. Одна і та ж професія може мати взаємодію з різними типами. Але навіть якщо дитина відноситься до двох типів, то це вже допоможе звузити коло пошуку.

Оригінальний і точний спосіб вибрати професію для дітей по натальній карті.

професія по натальной карті для дитини

Так, за допомогою астрології і натальної карти народження дитини можна дізнатися відповідний тип професій для максимальної самореалізації та фінансового успіху. Небагатьом спадає на думку пошуку підходящої професії за своїм гороскопом. Але такі знання відразу можуть направити людину на правильний шлях. Подивимося на статистику запитів в пошукових системах: професія за датою народження - 3500 запитів в місяць; професії по гороскопу - 1200; професія по натальній карті - 920 та інші. Кількість запитів звичайно не найбільша, але все ж шукають.

Інформація по натальній карті людини.

Не всі знайомі з термінами "натальна карта", "карта долі і життя", "карта долі ба цзи". Тому дамо коротке пояснення. По-перше, це не має ніякого відношення до карт в розумінні пересічної людини. Тут сенс слова "карта" можна враховувати в плані інформації та можливості в ній орієнтуватися. А слово "натальна" означає, пов'язана з моментом народження.

Тобто, коли людина народжується, то в цей момент на неї діють унікальні на цей момент енергії і розташування планет. Все це "записується" в натальну карту людини, яка визначає її долю і життєвий шлях. Для розшифровки натальної карти долі використовуються практики передбачення. Найбільш популярні з них – це західна і китайська астрологія. Тут саме розглядається карта долі за допомогою китайської астрології ба цзи.

Для складання натальної карти і її графічного відображення, потрібно дізнатися у людини її дату народження з часом народження. Далі на основі китайського календаря і правил, будується карта долі. Вона являє собою набір з 8 китайських ієрогліфів, які позначають енергії. Як вона виглядає можна подивитися на малюнку вище.

Далі потрібно її розшифрувати – це буде гороскоп дитини або дорослого. У підсумку маємо інформацію не тільки по початковій долі людини і її потенціалу, а й можемо подивитися її життєвий шлях. У тому числі в натальній карті є вказівки який тип професій більше підходить людині, як у неї буде по життю з роботою і т.д.

Як вибирається фах по натальній карті?

Є 5 енергій: Дерево, Вогонь, Земля, Метал, Вода. Кожна така енергія має своїх характеристики. Ось за таким же принципом і професії діляться на 5 типів. Далі потрібно визначити по натальній карті який тип професій підходить цій людині.

Варто відзначити, що якщо в карті долі є злиття елементів, то може змінюватися елемент професії. У такому випадку людина зможе вибирати з двох або трьох видів професій, які їй будуть підходити. Згадайте, адже є люди, яким вдається домогтися успіху в кількох різних професіях. Це саме той випадок. Але таким людям буває важче визначитися з бажаною професією. І одне, і інше, і третє хочеться спробувати.

Зазвичай при визначенні хорошої професії за датою народження для дитини вказуються характеристики типу професій і приклади кількох професій. Це тому, що перерахувати всі професії не реально, так як їх існують тисячі. А знаючи, за яким критерієм їх відбирати, вже можна самостійно аналізувати професію, яка цікавить.

Дізнайтеся безкоштовно відповідні професії для дитини по карті долі.

Акція #1. Дізнатися професію для дитини по натальній карті і даті народження.

 1. Зробити репост цієї або іншої сторінки в соціальній мережі, блозі тощо. (Скопіюйте URL адресу даної сторінки і поділіться з друзями.)
 2. Статус: безкоштовно.
 3. Вік: від 0 до 17 років (включно).
 4. Діти: безкоштовну консультацію можна отримати тільки для 1 своєї дитини.
 5. Тема безкоштовної консультації: професія для дитини за датою її народження, яка підходить для самореалізації та успіху.
 6. Вказати (бажано): схильності, таланти, спроможності. Чим дитині подобається займатися? Ким вона хоче стати? Що ви думаєте з приводу вибору майбутньої професії для дитини.
 7. Термін дії: на постійній основі.

Для безкоштовного розрахунку професії по гороскопу для дитини потрібно:

Перейти на сторінку акції, ознайомитися з правилами, задати питання. Детальніше дивіться на сайті https://astrovital.net/ua/pravylnyy-vybir-profesiyi-dlya-ditey-za-dopomogoyu-goroskopu_p9-i1002.html

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024