Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Як розставити меблі по фен-шуй. Коли ми облаштовуємо свій житловий простір, найголовніше, що необхідно пам'ятати - обстановка повинна радувати, бути затишною

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Як розставити меблі по фен-шуй

Як розставити меблі по фен-шуй

Коли ми облаштовуємо свій житловий простір, найголовніше, що необхідно пам'ятати - обстановка повинна радувати, бути затишною. Це означає, що при правильній розстановці меблів по фен-шуй необхідно стежити за тим, щоб меблі гармонійно вписувалася в інтер'єр, не загороджули проходи, не сковували ваші рухи і не "нападала" на вас своїми гострими кутами.

Так, щоб правильно розставити меблі в спальні по фен-шуй, звертайте увагу, щоб тумбочка не була вище самого ліжка, інакше під час сну вона буде блокувати енергетичні потоки, тим самим позбавляючи вас сил і повноцінного відпочинку. Ідеальна спальня повинна бути обставлена ​​по-мінімуму і розташовуватися в самій віддаленій частині будинку або квартири. Узголів'я ліжка необхідно розгорнути в правильному напрямку, якщо хочете добре спати і набиратися сил під час сну.

Що стосується дитячої кімнати, то вона обов'язково повинна перебувати окремо - не поєднувати її ні з батьківською спальнею, ні з вітальні, ні з будь-якою іншою кімнатою. Якщо у вас невелика житлоплоща і мати окремі кімнати просто фізично неможливо, ви можете скористатися перегородками, ширмами або масивними меблями (наприклад, шафа), щоб розділити простір на "кімнати". Справа в тому, що дітям дуже необхідний особистий простір, і було б дуже недобре його позбавляти. Коли діти зовсім маленькі, вони ще якось можуть жити з батьками в одній кімнаті, але для підлітків це абсолютно неприпустимо. тому, якщо не хочете істерик і скандалів в сім'ї, подбайте про окрему кімнату для ваших спадкоємців.

Обстановка в дитячій вкрай проста: це може бути ліжко (якщо у вас кілька дітей, краще, щоб у кожного було своє ліжко), робочий стіл (щоб дитина могла комфортно займатися, робити уроки), шафа для одягу та інших речей і ігровий простір. Привчайте дитину до порядку з малих років, нехай вона самостійно прибирає свої іграшки після гри, зберігає свої речі в спеціально відведених для цього місцях, адже важливою запорукою гарного фен-шуй в будинку є не тільки меблева обстановка, але і порядок. Щоб ци в будинку рухалася плавно і гармонійно, необхідно робити прибирання і стежити за чистотою.

Вітальня призначена для відпочинку, зустрічі гостей і сімейних посиденьок. У цій кімнаті можна і потрібно поставити великий зручний диван, на якому із задоволенням зможе розміститися вся сім'я. Вітальню можна прикрасити картинами з соняшниками, тюльпанами, або прекрасним морським пейзажем. Для цієї кімнати підійдуть яскраві, динамічні зображення і панно - таким чином пробуджуючи в вас енергію і радість. За правилами хорошого фен-шуй вітальню краще розташувати в центрі житла, зробити її просторою і добре освітленою. У центрі будинку завжди акумулюється найбільша кількість ци, яка потім розходиться по всьому простору. Тому позитивна і світла обстановка в вітальні настільки важлива.

Кухня - це місце, де виробляється майже половина споживаної нам ци (на кухні ми готуємо їжу), тому це приміщення має бути особливо затишним і приємним. Якщо у вас є зайві кошти, вкладіть їх у нову кухню: змініть кахель, плиту, вікна (якщо у вас на даний момент старий ремонт кухні). Кухня - це особливе місце. У нашій традиції прийнято посиденьки на кухні і душевні розмови за кухонним столом. Коли до нас приходять в гості, ми найчастіше ведемо їх на кухню, тим самим демонструючи "обличчя" нашого будинку. Кухню можна сміливо оформляти в яскраві кольори: червоний, помаранчевий, салатовий, жовтий, а також всілякі їх комбінації зроблять ваше перебування на кухні приємним і плідним. По-перше, в новій і яскравій кухні набагато краще готувати, а по-друге, їжа буде засвоюватися краще, і настрій покращиться. В ідеалі, звичайно, крім кухні мати ще й їдальню, але якщо такої можливості немає, то кухня може послужити і тим, і іншим - в цьому немає нічого страшного.

Що стосується санвузла, його можна розташувати в самій несприятливій зоні будинку або квартири - ми все одно проводимо там дуже мало часу. Оформити санвузол можна в блакитні тони, відтінки зеленого, бежевого, з елементами чорного або коричневого.

На думку китайських майстрів фен-шуй, ідеальним варіантом житла буде таке, де всі кімнати розділені і мають свою окрему функцію. Але так як далеко не у всіх з нас є можливість жити в своєму власному окремому будинку, нам доводиться працювати з тим, що є. Прислухаючись до головних порад по фен-шуй і виконуючи основні рекомендації, ви цілком можете створити хороший фен-шуй вашого житлового простору, тим більше, що існує багато якісного матеріалу вам на допомогу.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024