Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Як розмістити акваріум по фен-шуй в квартирі? Акваріум в будь-якому випадку допомагає залучати в будинок сприятливу ци

Статті по Фен-шуй: Фен шуй правила

Як розмістити акваріум по фен-шуй в квартирі?

Як розмістити акваріум по фен-шуй в квартирі?

Люди тримають в будинку акваріуми, в основному, з естетичними цілями. Але перш ніж вирішити, чи варто купувати акваріум, ретельно обміркуйте, чи не порушить він розподіл ци у вашій оселі. У популярній літературі з проблем фен-шуй поширена думка, що акваріум в будь-якому випадку допомагає залучати в будинок сприятливу ци (особливо - акваріум з непарною кількістю рибок). Однак справа йде складніше, оскільки акваріум, що символізує стихію Води і силу ян, далеко не завжди гармонує з енергетикою власника і з загальним інтер'єром приміщення. Також важливо, де поставити акваріум по фен-шуй, не в кожній кімнаті він буде корисний.

Щоб краще зрозуміти, як розмістити акваріум по фен-шуй в квартирі, необхідно засвоїти основну інформацію, пов'язану з п'ятьма елементами фен-шуй. Китайські майстри фен-шуй прагнуть поліпшити стан ци за допомогою вивчення п'яти елементів. Взаємодія сил інь і ян проявляється у вигляді п'яти варіантів ци: Дерева, Землі, Вогню, Води і Металу. Подібно силам інь, ян і ци, п'ять елементів не є фізичними речовинами: це, скоріше, субстанції, що описують всі властивості предметів Всесвіту.

Людську ци також можна розділити на п'ять типів - Дерево, Землю, Метал, Воду і Вогонь. Кожна людина містить в собі всі п'ять елементів в різній пропорції; в ідеалі всі елементи повинні розподілятися в людині порівну. Визначити зміст кожного елемента в загальній енергетиці людини можна, знаючи систему «Ба-цзи» - Чотирьох Стовпів Долі.

В цілому, якщо в людині переважає елемент Вогню, то тримати акваріум будинку по фен-шуй їй небажано, оскільки Вода акваріума і Вогонь самої людини знаходяться у ворожих відносинах, слідуючи один за одним в циклі руйнування (Вода знищує Вогонь). Однак якщо елемент Вогню в енергетиці людини занадто сильно домінує над іншими елементами, то маленький акваріум встановити в будинку можна: це компенсує надлишок Вогню. Так само людина з недоліком елементу Води в енергетиці може заповнити цю нестачу, придбавши акваріум, а людині з надлишком елемента Води акваріум буде вже не потрібен. Загальний принцип полягає в тому, щоб досягти рівноваги всіх п'яти елементів, компенсуючи недоліки і надлишки.

Основні правила щодо розміщення акваріума такі:

1. Перш ніж купувати акваріум, необхідно підрахувати свої Стовпи Долі, і визначити пропорції п'яти елементів в своїй енергетиці.

2. Кращими формами акваріума вважаються прямокутна або кругла. Геометричні форми співвідносяться з п'ятьма елементами наступним чином:

 • Кругла - Метал (сприятлива).
 • Шестикутна - Вода (задовільна).
 • Квадратна - Земля (несприятлива).
 • Прямокутна - Дерево (задовільна).
 • Трикутна - Вогонь (несприятлива).

3. При виборі форми акваріума і кольору для його підставки майстри фен-шуй радять дотримуватися наступних відповідників при домінуючій стихії:

 • Дерева - зелений колір, прямокутна форма;
 • Землі - жовтий колір, можна вибирати будь-яку форму з сприятливих;
 • Металу - білий колір, кругла форма;
 • Води - синій або блакитний колір, шестикутна форма;
 • Вогню - акваріум купувати небажано.

4. Кількість рибок в акваріумі по фен-шуй - 1, 4, 6 або 9. Розміри риб не грають ролі, а кількість їх співвідноситься з п'ятьма елементами наступним чином:

 • Вода - 1, 6;
 • Дерево - 3, 8;
 • Земля - ​​5, 10;
 • Вогонь - 2, 7;
 • Метал - 4, 9.

5. Декоративні елементи в акваріумі повинні імітувати природне місце існування риб - водні рослини і камені. Ніколи не кладіть у акваріум дивні, неприродні предмети.

6. Щоб уникнути фінансових збитків не ставте акваріум у спальні;

7. Якщо акваріум стоїть у навчальному кабінеті, не ставте його в таке місце, де він буде особливо привертати увагу дітей; інакше діти перестануть слухатися і не зможуть вчитися;

8. Де ж повинен стояти акваріум по фен-шуй? В цілому, акваріум бажано поміщати в вітальні. Але не слід ставити його біля вхідних дверей праворуч, звертаючи лицьовою стороною назовні будинку. Інакше чоловіки сімейства будуть схильні до заборонених любовних зв'язків.

9. Акваріум на кухні по фен-шуй негативно позначається на перебігу вагітності.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024