Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Як продати квартиру по фен-шуй? Давайте розглянемо, що потрібно зробити, щоб вигідно і швидко продати квартиру по фен-шуй?

Статті по Фен-шуй: Фен шуй квартири

Як продати квартиру по фен-шуй?

Як продати квартиру по фен-шуй?

Давайте розглянемо, що потрібно зробити, щоб вигідно і швидко продати квартиру по фен-шуй? Якщо відповісти на це питання в цілому, - потрібно створити в будинку хороший фен-шуй. Тоді покупець інтуїтивно відчує, що квартира йому підходить. Це означає, перед продажем будинку або квартири необхідно створити в них обстановку, щоб покупець, увійшовши в приміщення, відчув почуття комфорту, нібито це житло його мрії. Домогтися такого ефекту можна при дотриманні основних правил фен-шуй.

Потрібно прибрати всі громіздкі, великогабаритні меблі, які візуально зменшують площу кімнати, а будь-якому покупцеві хочеться купити великий будинок за невелику суму.

Для розширення простору в вузькому коридорі і невеликій кімнаті використовуйте дзеркала, які зможуть візуально збільшити площу приміщення. При використанні дзеркал керуйтеся наступним правилом: не вішайте дзеркало навпроти іншого дзеркала, дверей, вікна, щоб не порушувати рух ци, так як вона може викликати неприємні відчуття і дискомфорт, а це, природно, позначиться на рішенні покупця.

Обов'язково перед продажем ретельно приберіть в квартирі, будинку, провітріть приміщення, щоб залучити якомога більше нової енергії ци і створити сприятливу атмосферу.

Якнайбільше задійте освітлення в темних зонах. Адже на підсвідомому рівні людина боїться темряви, і це також може вплинути на її рішення придбання житла. Пам'ятайте, що в темних місцях концентрується негативна ци, яка буде перешкоджати вашому матеріальному зростанню.

Для прискорення продажу можна покласти під килимок перед вхідними дверима зображення багуа раннього неба, причому триграмою Тянь його потрібно орієнтувати на південь. Метод багуа для квартири рекомендував Гранд Майстер Яп Чен Хай, і за відгуками, він дуже непогано працює, звичайно, якщо ціна квартири не сильно завищена.

Якщо ви продали квартиру, напевно, вам буде важливо дізнатися, як правильно вибрати собі нову ...

 • Вибираючи собі житло, звертайте увагу, в першу чергу, на те, де ви будете жити, а не на дизайн будівлі.
 • Сьогодні багато будинків побудовані по монолітним технологіям, і, з точки зору фен-шуй, це погані будинку. У них не може добре циркулювати енергія, і, застоюючись, вона перетворюється в негативну ша, що виправити може не кожен майстер фен-шуй.
 • Не піддавайтеся на чудовий вид з великих від підлоги до стелі вікон, через них йде енергія благополуччя і ваш достаток.
 • Якщо вам пропонують квартиру в багатоквартирному будинку, зверніть увагу на стан під'їзду, в якому розташовується квартира. Якщо в під'їзді темно, брудно, зламані перегородки, поштові ящики, то це впливає на проходження чистої ци. Обов'язково познайомтесь з сусідами і відчуйте, наскільки вони вам симпатичні і чи буде вам комфортно жити серед таких людей.
 • Ні в якому разі не купуйте квартиру, де померли мешканці, особливо після хвороби. Не женіться за дешевими квартирами наркоманів чи алкоголіків, так як застійна негативна енергія може перенести весь цей негатив на членів вашої родини.
 • Якщо ви купуєте квартиру в новому будинку, дізнайтеся, чи не було трагічних випадків під час будівництва. Якщо таке все-таки відбулося, то це свідчить про присутність негативної енергії ша, яка не принесе вам щастя, скоріше, буде навпаки.
 • Також дізнайтеся, чи не було раніше на цьому місці кладовища або інших поховань. Не дуже добре, якщо будинок знаходиться поруч із цвинтарем.
 • Бажано, щоб поруч не перебували високовольтні лінії, шосе або великі дороги, річище річки. Все це впливає на перебіг енергії ци і ваше благополуччя, яке може також стрімко спадати.
 • Негативна енергія передається і від близько розташованих лікарень, моргів, в'язниць. Іноді ця енергія буває настільки сильною, що може загрожувати вашому життю.
 • Краще придбайте собі житло поруч з парком, озером, водоспадом. Дуже добре, якщо поруч з будинком розташований храм, який буде гармонізувати енергетику вашого будинку.
 • Позитивна енергія виходить і від дитячих майданчиків, шкіл, дитячих садків – звідки доносяться сміх і крики дітвори.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024