Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Як правильно розташувати туалет в квартирі? Вважається, що бруд і пил заважають енергетичним потокам

Як правильно розташувати туалет в квартирі?

Як правильно розташувати туалет в квартирі?

Порядку в будинку східна практика даоських ченців відводить особливе місце: вважається, що бруд і пил заважають енергетичним потокам.

Будь-яке приміщення в житловому будинку має бути прибраним і охайним, а чистота в туалеті по фен шуй – так і зовсім тема, висвітлити яку необхідно окремо. Не секрет, що саме в цій частині квартири скупчується найбільше поганої енергетики, адже саме тут ми регулярно очищуємося фізично.

Туалет по фен шуй: правила і нюанси

Отже, чистота будинку – це запорука здоров'я, добробуту, і навіть достатку і довголіття, згідно з практикою фен-шуй. Новачки не завжди можуть усвідомити взаємозв'язок між цими поняттями, а тому не зайвим буде зробити короткий екскурс в загальні поняття практики фен шуй. Все облаштування будинку по феншуй орієнтується на одне просте правило – енергія, яка потрапляє в ваше житло, повинна безперешкодно розтікатися по всіх житлових приміщеннях, невпинно циркулювати.

Називається ця жива енергія – Ци, і вона дуже не любить, коли в будинку брудно, є скупчення непотрібного мотлоху і сміття.

У цих випадках потік енергії Ци порушується, вона може затримуватися, накопичуватися в певних місцях, перетворюючись тим самим в негативну через явне порушення балансу. А вже це веде до помітних порушень в «роботі» всього людського житла. Можуть початися невдачі в сімейних і любовних справах, незрозумілі труднощі і хвороби, навіть смуга несподіваного безгрошів'я.

Чистота в туалеті по феншуй має особливе значення тому, що саме в цьому житловому приміщенні ми щодня позбавляємося від продуктів своєї життєдіяльності, як би оновлюємо і очищаємо свій організм. Ось чому ця кімната в будинку завжди повинна залишатися чистою, доглянутою і свіжою.

Мудрі практики фен шуй рекомендують вибирати для туалету та ванної кімнати класичний білий фаянс, за яким легко доглядати і підтримувати його первозданний вигляд. А ось унітаз дивної форми або незвичного відтінку – рішення далеко не найкраще.

Колір «правильного унітазу» по фен шуй завжди повинен бути саме білосніжним!

Це зручно і з практичної точки зору, будь-яка господиня знає, що відчистити білий фаянс набагато простіше, адже будь-яке забруднення на ньому відразу ж впадає в очі, а після прибирання на поверхні не залишається ніяких розводів і смуг (на відміну, скажімо, від чорного фаянсу , який постійно вимагає додаткового полірування).

Важливо, щоб кришка унітаза в туалеті по фен шуй завжди залишалася закритою, тоді багатство і жива енергія Ци з вашого житла витікати не будуть. Це ж стосується і вхідних дверей до вбиральні – тримайте їх закритими.

В ідеалі, унітаз і ванна повинні перебувати в різних приміщеннях, тому не бажано, щоб туалетна кімната і душова були поєднані. Якщо ж у вас санвузол суміщений, то необхідно хоча б візуально розмежувати простір, використовуючи гіпсокартонну конструкцію, перегородку або просту ширму.

Туалет по фен шуй: декор та прикраси

У цій кімнаті панує стихія Води – ось чому будь-який декор, настінні прикраси або картини тут повинні відображати її сутність. Картина в туалеті по фен шуй в ідеалі повинна відображати потік води: добре і гармонійно вписуються в інтер'єр картини, що зображують водоспад, річки, океани або моря.

Так як стихія Води не любить суперництва, важливо уникати будь-якого декору, який може вступити в конфлікт з силою Води і порушити баланс стихій.

Категорично не підходять сюди зображення заходу або світанку, фотографії сонця або залитих сонячним світлом пейзажів, пустель, а також зображення, виконані в жовто-помаранчевій і червоній гамі. Всім цим керує стихія Вогню, і подібним речам в туалеті просто не місце. Такі картинки по феншуй в туалеті створять різкий дисонанс і порушать гармонійне проходження потоків енергії Ци, що неминуче позначиться на всіх інших житлових приміщеннях в квартирі.

Відмінно також підійдуть для декору вбиральні і зимові пейзажі, картини зі сніговими вершинами, замерзлими озерами та інше. Вода – це холод, темні і стримані відтінки і приглушена колірна палітра. Ви не помилитеся, якщо оберете для декорування туалетної кімнати декор з відтінків синьо-блакитної гами, чорної або сіро-сріблястої.

А ось з надлишком темних тонів і занадто великим достатком картин і декору слід бути обережніше. Краще обрати одне-два зображення або елемента прикраси для вбиральні, і зупинитися на цьому. Також зайвий акцент на декорі може негативно позначитися на енергетичному тлі приміщення, буквально «перевантаживши» його стихією води. Головне в практиці фен-шуй – це баланс і рівновага. Домінуючу стихію Води в туалеті по феншуй можна ненав'язливо підкреслити за допомогою картини, що зображає океан або ж декору з кораблем або пляжем (але без явного зображення спеки і сонця!), цього буде цілком достатньо.

Але не варто думати, ніби феншуй туалету – це нудний і одноманітний декор, це зовсім не так. Навпаки, фахівці радять внести трохи яскравих фарб і живих відтінків: ви можете вибрати помітні і життєрадісні рушники для своєї вбиральні, а також вибрати яскравий килимок для підлоги.

Туалет по фен шуй по сторонах світу

Ідеальним розташуванням для влаштування вбиральні по фен шуй є напрямок Півночі. Ця частина світу, як ви вже здогадалися, протегує стихії Води, а вона, в свою чергу – це жива сила, яка керує багатством, достатком і фінансовим благополуччям в будинку.

Ось чому розміщення унітазу у власній оселі китайці відводять так багато уваги. Вважається, що кожен раз при змиві води, ви буквально знищуєте величезну кількість енергії і немов «змиваєте» своє благополуччя. Це ніяк не вплине на загальний енергетичний фон всієї квартири, якщо унітаз розташований у вірному місці. Але в тому випадку, якщо вбиральня кімната різко конфліктує з іншими частинами будинку, це дійсно може виявитися проблемою.

Хоча туалет на півночі по фен шуй – це найбільш оптимальна зона для розміщення унітазу, але вийти з положення в тому випадку, коли вбиральня розміщена зовсім неправильно, теж можна!

Туалет в південній частині будинку

Для початку, точно визначте, в якій стороні світу знаходиться ваш туалет. Найгіршим місцем для розміщення вбиральні вважається Південь, адже саме південний сектор контролюється протилежною стихією – Вогнем. Щоб допомогти вашому житлу подолати конфлікт стихій і потоків енергії, ви можете скоригувати це явище.

Добре підійде вищезгаданий декор: привнесіть в облаштування туалету побільше елементів, що відображають воду. Бажано також, щоб вони були темними (наприклад, зимова річка, нічний океан і т.д.)

Уникайте теплих відтінків в декорі та облаштуванні туалетної кімнати, при розміщенні унітаза на Півдні не допускаються жовті, помаранчеві і червоні тони. Прослідкуйте, щоб вони були відсутні у вашій вбиральні повністю. Також в подібному туалеті не зайвим буде кілька «затемнити» приміщення. Добре підійде темно-синій кахель для підлоги, блакитні елементи для оздоблення стін.

Туалет на північному заході

По фен шуй північний захід вважається також досить сприятливою зоною, хоча і не така ідеальна, як північний сектор. В цьому випадку істотного коректування туалетного простору не потрібно, не потрібно впроваджувати ніяких додаткових дій або хитрощів.

Крім сторін світу, унітаз повинен гармонійно розташовуватися і по відношенню до іншого внутрішнього оздоблення вашого житла. Дуже небажаними є ситуації, коли туалет розташований прямо навпроти:

 • Вхідних дверей.
 • Ліжка.
 • Обіднього столу.

У практиці феншуй плита через подвійну стінку з туалетом також може нести негативний відтінок, адже плита – це символ Вогню, і її слід розташовувати в південному секторі.

У тому випадку, якщо вам пощастило (або ви свідомо розмістили вбиральню в правильному напрямку), консультанти з фен шуй квартири відзначають, що спочатку гармонійний потік енергії Ци в вашій оселі вже забезпечений. Все, що вам залишається – це не порушити балансу при облаштуванні вбиральні.

 • Використовуйте білий колір, як основний. Він ідеально підійде, як базовий відтінок для стін і навіть підлоги.
 • Уникайте будь-яких вогненних відтінків – червоного, жовтого, помаранчевого.
 • Вітаються в декорі туалетної кімнати темно-сині тони, чорні, голубі, сріблясті.
 • Додайте один-два акценти в убиральні, які вкажуть на стихію Води (наприклад, можна підвісити на стіну корабель в пляшці, картину із зображенням моря і т.д.).
 • Добре підійдуть металеві та дерев'яні елементи для пристрою туалету, що знаходиться в північному секторі.

Колір туалету по фен шуй

Як ви вже могли зрозуміти, ідеальним базовим тоном для обробки туалетної кімнати вважається білий. Він найкраще підходить для фаянсових елементів (унітазу і раковини). Але це не означає, що весь туалет повинен бути кришталево-білим, як мінімум, така обстановка може тиснути на психіку, викликаючи відчуття дискомфорту і надмірної НЕ затишності.

Додавати інші тони в декор і колірну палітру вбиральні просто необхідно. Так як стихія Вогню полюбляє теплі сонячні тони, протилежна стихія Води, відповідно, люблять приглушені і холодні відтінки, а саме:

 • блакитний;
 • сірий;
 • сріблястий;
 • синій;
 • чорний.

Крім цих «водних» відтінків дуже гарні і нейтральні тони: доречними будуть відтінки соковитого зеленого (але не занадто темного), а також: світло-персиковий, рожевий (особливо бежево-пудровий), кремовий тон. Єдине правило, якого слід дотримуватися в цьому випадку – відтінків холодної палітри в санвузлі має бути більше, тобто, в якості основної обробки стін, стелі та підлоги краще використовувати саме холодну «водну» гаму. А ось для елементів декору і розстановки колірних акцентів чудово підійдуть інші кольори.

Нейтральні відтінки світлої гами добре доповнюють інтер'єр туалетної кімнати, особливо ті, які не мають явного теплого підтону (золотистого або жовтого).

Стихія Води гармонійно межує зі стихіями Металу і Дерева. Тому в оздобленні туалетної кімнати допускаються ті тони, які присутні у цих стихій, як основні: соковитий зелений і коричневий у Дерева, і сріблястий і сірий у Металу. Однак, варто уникати надмірного перенасичення тонами інших стихій, щоб не порушити балансу.

Також не зайвим буде пам'ятати і про те, що хоча стихія Води любить холодні і темні відтінки (темно-блакитний, синій, чорний), але надлишок їх в інтер'єрі може також внести дисонанс, зробивши приміщення надмірно похмурим, відразливим і холодним. А жива енергія Ци любить виключно світлі, просторі і «легкі» кімнати.

Штучне освітлення в туалеті по фен шуй

Вважається сприятливим, коли туалет не тільки кристально чистий, вимитий і доглянутий, але ще і досить освітлений. Недолік освітлення у вбиральні може застопорити потік Ци, зробити загальну атмосферу вбиральні гнітючою і незатишною.

Добре, якщо у вбиральні кімнаті є вікно. Природне світло, що проникає через нього, зробить туалетну кімнату не тільки більш свіжою (а це дуже важливо для фен-шуй), але і забезпечить більш потужну циркуляцію потоків енергетики в будинку. Якщо ж вікна у вашому туалеті немає, то варто потурбуватися про хороше штучне освітлення.

Пам'ятайте, що в приміщенні, виконаному згідно правил практики феншуй, не повинно бути темно або похмуро!

Навіть найчистіша вбиральня здасться непривітною і створить відчуття брудного приміщення, якщо освітлення в ній буде недостатньо або ж лампи будуть давати неприродне світло. Тому важливо подбати про освітлювальні прилади у своїй вбиральні. Прагніть розмістити їх так, щоб зробити якомога більше непомітними, наситити туалетну кімнату рівномірним і максимально природним, розсіяним світлом. В ідеалі штучне освітлення повинно нагадувати денне сонячне світло.

Якість освітлення у вашій вбиральні легко перевірити: якщо світла досить, то білий фаянс буде виглядати натуральним і білосніжним, не мати жовтого або іншого неприродного відтінку під світлом ламп.

Вбиральня – це не просто унітаз, раковина і килимок, а саме негармонійне облаштування цього житлового приміщення, як з'ясовується, може залучити в будинок безгрошів'я і труднощі в усіх сферах життя. Ось чому чистота в туалеті по фен шуй – це перша сходинка на шляху до достатку, фінансового благополуччя та процвітання.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024