Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Як працює фен-шуй? Давайте все ж розберемося, що таке фен-шуй і як він працює.

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Як працює фен-шуй?

Як працює фен-шуй?

Фен Шуй. Що ж це таке? Модне нині поняття і слово, яке далеко не всі розуміють правильно. Серед безодні інформації в книгах та інтернеті, складно не загубитися і зрозуміти суть, принцип роботи фен-шуй, знайти правильні, практичні поради. Давайте все ж розберемося, що таке фен-шуй і як він працює.

«Фен-шуй» дослівно означає «вітер і вода». У більш широкому сенсі «фен» – це вітер, повітря, газ, хмари, поля енергій, енергетичні промені, буря, тайфун. До «Шуй» можна віднести річки, озера, всі текучі водойми, дощ, сніг, лід, а також рослини і всі організми, які живить вода.

Фен-шуй прийшов до нас з Китаю. Це давня наука про те, як створити навколо себе гармонійну обстановку, яка приведе нас до успіху у всіх сферах життя. Отримувати користь від всього, що нас оточує, досягати щастя і процвітання, достатку і багатства - все це фен-шуй. Є гарний вираз: «Фен-шуй - це вітер, який не спіймаєш, і вода, яку не схопиш».

Китайці вважають, що фен-шуй оточує нас постійно, пильнуємо ми чи спимо: це те, в яких умовах, відпочиваємо і працюємо. Для китайців не так важливі наші зусилля, які ми докладаємо для досягнення наших цілей. Вони вважають, що велика частина зумовлена ​​Долею, Успіхом і Фен-шуй. В цьому і полягає відмінність понять європейської людини і китайця. Тому, щоб глибоко зрозуміти, як працює фен-шуй, необхідно подивитися на світ очима китайця, спробувати сприйняти речі так, як сприйняв би він.

Якщо ми трохи заглибимося в історію, то побачимо, що вже більше 5-ти тисяч років жителі Сходу невпинно облаштовують свої оселі відповідно до принципів фен-шуй, виявляючи глибоку мудрість і тим самим процвітаючи в здоров'ї і довголіття.

Нам, європейцям, дуже пощастило, що ми зіткнулися зі знаннями фен-шуй, таким потужним і дієвим інструментом, що приносить користь і розвиток. Озирніться навколо: світ страждає від нескінченних катаклізм, від дисгармонії природи і простору. Вирубка лісів, забруднення водойм, глобальне потепління - все це завдає величезної шкоди не тільки планеті в цілому, але і окремо кожній живій істоті, руйнує корисні енергії, привносить хаос у всю структуру існування в масштабах Всесвіту.

Життя більшості з нас безмежно далеке від гармонії. Ми нерідко страждаємо, витрачаючи десятки років на реалізацію своїх бажань, і в підсумку нерідко відмовляємося від них через банальну нестачу енергії. Як живе сучасна людина: будинок-метро-офіс-будинок-диван. Ми мало проводимо часу на природі, не живемося енергією і в підсумку хворіємо і нудьгуємо.

Що ж робити в такому випадку? Потрібно постаратися привнести більше енергії в приміщення, де ми знаходимося найдовше: в наші будинки, квартири, офіси. Навчити нас цього може фен-шуй.

Китайці з'ясували, як взаємодіють всі речі в світі: за допомогою кількості і якості енергії ци, рівновагою інь-ян, балансу п'яти елементів і взаємодії восьми триграм. Саме тому для китайців не складає труднощів визначити взаємозв'язок між добробутом людини і місцевістю, в якій вона живе, її долею і рухом зірок, обстановкою в сім'ї і інтер'єром в будинку, самопочуттям людини і станом її спальні.

Стародавні китайці вже 5-6 тис. років тому могли вирахувати, на якій горі рис буде рости краще, з якого боку схилу краще пасти корів, щоб вони давали більше молока, в якому місці побудувати будинок, щоб діти були здорові, а сім'я щаслива ...

Для китайців людське тіло - це частина цілого, тому західна медицина і фен-шуй тісно пов'язані між собою. Китаєць розповість вам, що якщо чогось бракує в нашому оточенні, якоїсь енергії не вистачатиме і в нашому тілі. Тому щоб з'ясувати, які у людини проблеми зі здоров'ям, необхідно побачити те, чим вона постійно оточена.

Базовим і основним поняттям в роботі фен-шуй є ци – початок всього. Ця енергія служить потенціалом для всього, що існує, для всіх видів енергії. Тобто взагалі все, що тільки може існувати - є ци: тіло, речі, рослини, тварини, континенти, океани, зірки і галактики. Ци - це основа всього у Всесвіті. Наші почуття, розум, дух - це теж ци.

Іншою мовою - це означає, що ми існуємо, тому що є ци. Китайці стверджують, що можна прожити сорок днів без їжі, три дні без води, три хвилини без повітря, але ні секунди без ци!

Там, де ми відчуваємо себе добре і комфортно, нам радісно і хочеться жити, і творити – в цьому місці багато ци. Якщо ж десь ми відчуваємо пригніченість, страх, незадоволеність і розгубленість – там мало ци.

Якщо говорити про будинок, то багато ци буде там, де завжди чисто, затишно і світло. А в будинку, де живуть хвороби, сварки, морок і хаос, ци недостатньо.

Якщо оцінювати в процентному співвідношенні, то в будинку повинно бути принаймні 80 відсотків ци, щоб людина відчувала себе добре і комфортно.

Як ви вже зрозуміли, принцип роботи фен-шуй побудований на балансі енергій. Баланс енергій потрібно встановити всюди: в своїх оселях, офісі, саду та на дачі. Знак Тайцзи ясно демонструє роботу енергій: світла частина кола представляє енергію ян, а темна - енергію інь; вони постійно знаходяться в русі і змінюються, що є дуже важливим аспектом для підтримки рівноваги.

Все постійно змінюється, стабільним залишається лише сам факт змін.

Чому б не взяти відповідальність за своє життя прямо зараз і не переглянути свій погляд на речі, свій світогляд, почати жити, згідно із законами фен-шуй?
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024