Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Як повісити дзеркало по фен-шуй? Залежно від того, де воно розташоване, в нашому житті може відбуватися щось неприємне або, навпаки, щось дуже хороше.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй правила

Як повісити дзеркало по фен-шуй?

Як повісити дзеркало по фен-шуй?

Повісьте дзеркало з розумом!

«Світе мій дзеркальце, скажи ...» - подумки звертаємося ми до цього вже так звичного для нас предмета побуту і інтер'єру, коли хочемо переконатися у власній привабливості. Але фахівці з фен-шуй розглядають функцію дзеркала трохи ширше. Залежно від того, де воно розташоване, в нашому житті може відбуватися щось неприємне або, навпаки, щось дуже хороше.

У будинку є кілька місць, куди дзеркало не варто ставити, в інших же місцях будинку воно буде дуже корисно.

Куди ж повісити дзеркало по фен-шуй і де його не можна вішати ні в якому разі? В першу чергу не варто вішати дзеркало прямо навпроти вхідних дверей, через яку в будинок входить основна частина життєвої енергії ци. Інакше вся вона буде тут же відбиватися назад назовні, і в результаті господарі будинку будуть відчувати постійну втому, і їх не буде супроводжувати удача.

Крім того, дзеркало, розташоване навпроти вхідних дверей може залучити до нас непроханих гостей, можливо, навіть злодіїв, адже кожен раз, входячи в квартиру, ми краєм ока будемо бачити своє відображення, що підсвідомо асоціюється з присутністю в будинку сторонньої людини. Зрештою, це може нас просто лякати, адже в передпокої зазвичай панує напівтемрява. А якщо переживати такий стрес щодня, то одного разу нам просто не захочеться йти додому.

Де ж повісити дзеркало по фен-шуй в передпокої?

Найдоречніше повісити дзеркало збоку щодо вхідних дверей. Особливо якщо тут, поруч з входом, у вас розташований санвузол, через який енергія теж може витікати. В цьому випадку дзеркало, прикріплене до зовнішньої сторони його двері, буде не пускати ци в туалет і відбивати її в житлові приміщення.

Інше приміщення, в якому не варто поміщати ніяких дзеркал - це спальня. Якщо такий варіант для вас не прийнятний, то хоча б відмовтеся від дзеркала над узголів'ям ліжка, а також скрізь, де ви бачите своє відображення, сидячи або лежачи в ліжку. Вночі ми повинні звільнятися від усього негативу, накопиченого за день, а поверхня дзеркал, що відбиває, завадить нам в цьому. В результаті весь наступний день ми будемо відчувати себе розбитими, і з часом наше здоров'я може похитнутися.

В інших ситуаціях дзеркала можуть бути дуже корисні. Дзеркала можуть допомогти нам в тому випадку, якщо між передпокоєм і кімнатами розташований довгий вузький коридор. Рухаючись по ньому, енергія сильно розганяється, набуваючи якості швидкої руйнівної води, тому сидіти на проході зазвичай дуже неприємно, і їй складно потрапити в бічні кімнати. Така ситуація буде в значній мірі виправлена, якщо в простінках, по обидва боки всього коридору, повісити кілька дзеркал. Вони будуть сповільнювати потік ци, направляючи його в кімнати.

У разі прохідної кімнати, де енергія швидко йде з приміщення, ледве потрапивши в нього, ви можете повісити дзеркала поряд з кожними дверима, але так, щоб в них не було видно протилежні двері, і тоді ци зможе довше там затриматися.

Правильно повісити дзеркало по фен-шуй в їдальні, але розташуйте його так, щоб в ньому відбивалося все, що ви виставляєте на обідній стіл. За рахунок цього нехитрого прийому, що працює на символічному рівні через нашу підсвідомість, він ніколи не опиниться порожній. Адже ви будете бачити всі свої страви в подвійній кількості і поступово упевнитеся у власному достатку! Той же самий ефект ви можете використовувати в кабінеті, повісивши дзеркало навпроти свого сейфа або будь-якого іншого сховища грошей.

Що стосується дзеркальних стель, які часом роблять в спальні, фен-шуй не рекомендує використовувати їх ні в якому приміщенні будинку. Як би красиво вони не виглядали, для нас все-таки нелегко сприймати себе догори ногами нехай по кілька годин на добу - з часом ми відчуємо себе в пригніченому стані. Якщо дзеркальна поверхня виявиться у нас під ногами, то це може викликати відчуття минаючого з під ніг грунту, а воно теж не найприємніше, чи не так? Не варто також викладати дзеркальною плиткою навіть якусь частину стіни. Коли ми побачимо в цій мозаїці своє відображення, то дійсно відчуємо себе розбитими, як і дзеркало.

Найкраще використовувати дзеркала, що відображають як мінімум нашу голову цілком. Ще кращими є дзеркальні поверхні, в яких можна побачити себе хоча б до пояса, адже зазвичай ми ототожнюємо себе саме з верхньою частиною свого тулуба. Але самі ідеальні дзеркала з точки зору фен-шуй - ті, що відображають людину в повний зріст. І погодьтеся, милуватися в них на себе найприємніше!

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024