Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Як побудувати будинок по фен-шуй? Правильно побудувати будинок по фен-шуй не вийде, якщо неправильно вибрати місце.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Як побудувати будинок по фен-шуй?

Як побудувати будинок по фен-шуй?

Якщо Ви збираєтеся будувати будинок своїми силами, то напевно вивчаєте безліч будівельної літератури, щоб побудувати його правильно. Але для правильного будівництва цього недостатньо - потрібно ще ознайомитися з правилами фен-шуй. Дуже добре, якщо будинок вийде міцним, теплим і затишним, але ще краще, якщо він буде ще і сприятливим з точки зору східної філософії. Так Ви підготуєте грунт для комфортного та успішного життя всім домочадцям: їх буде супроводжувати удача, фінансовий і кар'єрний успіх, а також здоров'я, любов і щастя не забудуть в Ваш будинок дорогу. Тому, підготовку до будівництва потрібно починати саме з правильного будівництва будинку по фен шуй.

Правильно побудувати будинок по фен-шуй не вийде, якщо неправильно вибрати місце. Раніше, коли не було таких масштабних забудов, вибрати гарне в усіх відношеннях місце для будівництва було простіше.

Зараз потрібно врахувати відразу кілька правил:

  • Виключити геопатогенні зони;
  • Врахувати, що якщо будинок будуть оточувати високі будівлі - вони будуть придушувати мешканців і обмежувати доступ позитивної енергії;
  • Вивчити призначення довколишніх будов і не розглядати місця з несприятливою енергетикою (якщо поруч з потенційною ділянкою розташовані лікарні, морги, промислові будівлі). А ось якщо поруч є школи і дитячі сади - енергетика у місця буде краще.

Якщо вибрати ідеальне з точки зору фен-шуй місце для забудови вибрати не представляється можливим, не впадайте у відчай - від будь-якої негативної енергетики в фен-шуй є свої засоби захисту. Це буде трохи складніше і більш енерговитратно, тому якщо вибір все ж є - зробіть його на користь більш сприятливого місця.

Після вибору ділянки, настає другий етап роботи. Потрібно розробити проект, щоб побудувати будинок по фен-шуй. Саме моделювання покаже, чи достатньо залишиться місця перед фасадом майбутнього будинку, тут можна врахувати рельєф місцевості і звідси вже вибирати напрямок входу, та й багато іншого. План як побудувати будинок по фен-шуй повинен враховувати також форму будови (краще вибрати квадрат, таким чином посиливши стихію Землі, а значить надавши дому стабільність), кількість і призначення кімнат (їх теж слід розташувати правильно, і найпростіше це зробити на етапі планування ) і навіть форму і структуру даху.

Якщо у Вас є місце для додаткових будівель на ділянці, поліпшити енергетику будинку можна розташувавши неподалік водойму - наприклад, ставок. Енергія Води буде залучати до Вас багатство. Якщо збираєтеся будувати різного роду підсобні приміщення, то їх потрібно розподіляти рівномірно навколо будинку, щоб позитивна енергія накопичувалася в центрі - в Вашій оселі. Якщо в будинку буде гараж, потрібно залишити перед ним вільну площадку - так Ви привернете більше Ци.

  • Вхідні двері будинку повинні виходити на відкритий рівний простір, адже це «рот» дому, через який в будинок входить основний потік позитивної енергії Ци. А всі нерівності рельєфу і об'єкти перед будинком будуть створювати для цього потоку перепони. Добре буде посадити перед будинком невисокі рослини і квіти - вони притягуватимуть більше енергії Ци в будинок.
  • Краще будувати будинок з натуральних матеріалів, характерних для місцевості, де йде будівництво. Такі матеріали не створюють перешкод для енергії Ци, і її потрапить в житло більше. Метал і залізобетон слід по можливості виключити - магнітні поля, які випромінюють ці будівельні матеріали, діють на енергетику людини несприятливо і можуть навіть призводити до погіршення здоров'я мешканців.
  • Не потрібно огороджувати будинок парканом - так Ви перекриєте шлях позитивної енергії. Якщо паркан, на Вашу думку, все ж таки необхідний, Ви можете це зробити таким чином, щоб вхідні двері перебували «на вулиці», а паркан огороджував тільки ділянку і примикав до будинку збоку.
  • Ідеальний фен-шуй не створиш тільки правильно побудованим будинком - потрібно правильно вибрати колір кімнат, розставити меблі, повісити штори і багато іншого. А потім підтримувати в будинку порядок і затишок, що теж непросте завдання. Однак правильно побудувати будинок по фен-шуй - це величезний перший крок до Вашого добробуту, так нехай і решту шляху до ідеального житла не буде для Вас тягарем.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024