Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Як оформити дачну ділянку по фен шуй: 7 порад. Зонування території, форма садових доріжок, дизайн огорожі, місце розташування альтанки

Статті по Фен-шуй: Ділянка по фен-шуй

Як оформити дачну ділянку по фен шуй: 7 порад

Як оформити дачну ділянку по фен шуй: 7 порад

Зонування території, форма садових доріжок, дизайн огорожі, місце розташування альтанки - розбираємося, як облаштувати заміське простір, щоб залучити в своє життя гармонію і благополуччя.

По феншуй, планувальне рішення дачної ділянки може відкрити для вас море нових можливостей і залучити щастя і гармонію, або навпаки - стати причиною різних негараздів в житті. Консультант по фен шуй розповів нам, як правильно облаштувати присадибну територію і притягнути до свого дому доброчинну енергію Ци.

1. Скоригуйте форму ділянки

Феншуй завжди прагне до правильних форм (квадрат, прямокутник): саме вони забезпечують гармонійне проходження енергій. Якщо раптом ваша ділянка має довільну форму, спробуйте компенсувати її, наприклад, створивши правильні частини за допомогою посадок кущів, доріжками, освітленням.

Добре, якщо площа ділянки і розмір будинку сумірні і збалансовані в пропорціях: коли на маленькій території стоїть величезний будинок, місця для вільної циркуляції енергії і підживлення будинку зовсім не залишається. Це як якщо б ви наділи тісний одяг, що обмежує ваші рухи.

2. Оцініть рельєф місцевості

Ідеально, коли перед будинком є ​​відкритий простір, з боку тилу – підвищення, а з боків від будівлі – обійми сусідніх споруд або невеликих підвищень.

Оскільки тил будинку асоціюється з захистом і підтримкою, позаду будівлі має бути підвищення на зразок гори, що охороняє ваш спокій. А ось наявність відкритого простору перед будівлею з невеликим підвищенням (наприклад, у вигляді клумби) дозволяє притягувати доброчинну Ци і нові можливості в ваш будинок.

Якщо стояти обличчям до будинку, то «обійми» праворуч повинні бути трохи більше, ніж зліва, але не вище самого будинку. У класичній феншуй-моделі ландшафту ці обійми представлені пагорбами, пологими горами і невеликими підвищеннями, які захищають будинок від вітрів і дозволяють акумулювати енергію Ци перед будинком. В сучасних умовах цю функцію можуть виконувати сусідні споруди і високі дерева.

Права сторона обіймів співвідноситься з чоловічою енергією, а ліва - з жіночою. Наприклад, якщо обійми справа менші або зовсім відсутні, це може говорити про те, що в такому будинку домінують жінки, а от чоловіча енергія підтримується слабо. Обов'язково перевірте баланс всіх чотирьох сторін цієї моделі щодо будівлі і ділянки, щоб будинок як би «сидів на троні» - з високою спинкою, міцними підлокітниками і зручною підставкою під ноги.

3. Визначтеся з конструкцією забору

Зовнішній вигляд забору важливий, адже це перше враження про будинок і про характер господарів. Яку б конструкцію огорожі ви не вибрали - вона не повинна бути занадто високою: простежте, щоб розмір і дизайн забору гармонійно поєднувався з будинком, як ніби це єдине ціле.

Важливо, щоб вхід або хвіртка були помітні на тлі полотна забору. Гарне освітлення входу, дзвінок, привітальний напис - всі ці, здавалося б, дрібниці впливають на атмосферу будинку в цілому, адже це єдиний організм.

Звичайно ж, подбайте і про справність замків і дверних петель хвіртки: скрипливі і іржаві двері створює відштовхуючий ефект як для людей, так і для позитивної енергії. Адже Ци поводиться так само, як наша увагу - якщо вас щось дратує, то це відобразиться і на якості енергії.

4. Зробіть правильні доріжки

Чим плавніше і більш звивистою буде траєкторія доріжок, тим краще. Подивіться на річки - вони ж не течуть строго по прямій лінії, а згинаються, зустрічаючись на шляху з різними перешкодами. У феншуй ми прагнемо відтворити природні форми в архітектурній мініатюрі: саме вони вважаються найбільш гармонійними і сприятливими. Хороший архітектор той, який прокладає доріжку на місці стежки.

Якщо на вашій ділянці вже є прямі доріжки, постарайтеся візуально згладити прямі лінії, наприклад, рослинами, ліхтариками, декоративними елементами. Особливо це важливо для доріжки, що веде до головного входу в будинок. Віддавайте перевагу рослинам з м'якими формами. Різна висота рослин уздовж доріжки також допоможе створити і направити необхідне протікання Ци.

Велике значення має і відповідність доріжок і самого будинку. Стежка, що веде до будинку не повинна бути вужче ганку, інакше ви звузите ваші можливості. Вважається сприятливим, якщо місце з'єднання вашої доріжки і головної дороги буде ширшим. Уявіть, що це річка і приплив, за яким до вас надходить цілюща вода.

5. Оформіть вхід в будинок

Важко переоцінити важливість правильно оформленого входу в будинок. Саме через головний вхід енергія проникає в будинок, якість якої є запорукою благополуччя мешканців.

Перевірте, чи видно головний вхід в будинок, коли ви заходите в хвіртку. Чи зможе гість безпомилково визначити, куди потрібно йти? Постарайтеся визначити чітку траєкторію руху будь-якими доступними способами - місцем посадки квітів і кущів, різною висотою рослин, підсвічуванням, в тому числі посиленням декору і освітленням головного входу.

Ситуація, коли вхід в будинок розташований близько до паркану, вважається несприятливою, так як таке планувальне рішення буквально перекриває кисень, надходження Ци в будинок. Тому важливо візуально розширити місце перед входом в будинок усіма доступними способами. Для енергії потрібно вільне місце, де вона могла б зібратися і увійти в будинок. Намагайтеся зберігати відкритий простір перед входом без перешкод, не перекривайте його рослинами, будівлями, купами піску, торфу і тим більше сміттям. Не забувайте, що ганок має бути завжди чистим і добре освітлений - вчасно замінюйте перегорілі лампочки.

6. Проконтролюєте розташування будівель на ділянці

По феншуй, ідеальним для розташування альтанки з обіднім столом буде те місце, яке отримує максимальну кількість сонячного світла протягом дня. Подивіться на траєкторію сонця, перевірте куди потрапляє тінь від будинку і інших сусідніх будівель; зверніть увагу наскільки це місце відкрито для очей сусідів і перехожих - приватність і комфорт обов'язково повинні враховуватися. І не лякайтеся сонячної сторони: навіс або пишна крона дерева послужать хорошим захистом від палючих променів і забезпечать комфорт протягом усього дня.

Що стосується барбекю, то воно відноситься до стихії вогню і також може бути сильним активатором енергій - намагайтеся як мінімум не розташовувати барбекю і відкритий вогонь в північно-західному і західному секторі ділянки.

Якщо санвузол знаходиться на ділянці, розташовуйте його максимально далеко від дому та колодязя або свердловини. Уникайте також його розташування в північно-західному і південно-західному секторі ділянки.

7. Посадіть дерева та рослини в правильних місцях

Вічнозелені дерева і рослини допомагають збалансувати неправильні форми ділянки або захиститися від несприятливих енергій (сюди ж відносяться і небажані погляди сусідів).

До речі, за зовнішнім виглядом рослин і дерев можна судити про якість енергії землі. Зверніть увагу, де рослини пишно цвітуть, а де засихають, втрачають листя і виглядають хворими. За розташуванням останніх можна простежити траєкторію несприятливої ​​енергії - намагайтеся уникати таких місць і не зводити на них важливих будівель.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024