Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Як оформити балкон по фен-шуй. Фахівці з фен-шуй радять залишити балкон просторим і по можливості якомога більш вільним

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Як оформити балкон по фен-шуй

Як оформити балкон по фен-шуй

Балкони в наших будинках і квартирах здатні створювати додатковий затишок і неповторну атмосферу романтики, особливо якщо виходять на сторону з красивою, мальовничою місцевістю. Часто буває так, що теплими літніми вечорами ми любимо посидіти на балконі, потягуючи смачні напої в оточенні приємної компанії і поговорити по душам, вдихаючи пряні аромати літньої ночі. Балкони - це все-таки чудово!

Якщо у вас в будинку або квартирі є балкон, зверніть на нього увагу. Перевірте, чи достатньо він просторий і вільний від будь-якого сміття і мотлоху, чи можна на ньому зручно розташуватися, відпочити, добре провести час, або ж він завалений всілякими речами, дрантям, старими речами і неробочими електроприладами? Якщо так, тоді ви створюєте в своєму будинку поганий фен-шуй, адже балкон - це і так сам по собі замкнутий простір (особливо якщо він засклений), деяке обмеження, а з точки зору енергетики балкон і зовсім має неповноцінну енергетичну структуру. Звичайно, будучи закритим від іншої частини житлового приміщення, балкон по фен-шуй, можна сказати, живе своїм життям, але не варто забувати, що основна його функція - це зона відпочинку, оглядовий майданчик, а не комора або сарай, тому слід розібрати мотлох на балконі, якщо такий є і звільнити місце для сприятливої ​​енергії ци.

Фахівці з фен-шуй радять залишити балкон просторим і по можливості якомога більш вільним від різних меблів і зайвих речей. Пара лавок або стільців і столик буде до речі, а ось всілякі комоди, шафи, скрині і коробки краще туди не ставити. Якщо вже дуже необхідно, можна обійтися парою невеликих полиць.

Оформити балкон по фен-шуй краще в світлі, пастельні тони, які створюють атмосферу свіжості і візуально збільшують простір. Також можна використовувати картини із зображенням квітів, лісу і всього того, що дарує відчуття радості, гармонії і візуально розширює габарити невеликого приміщення. Дзеркало теж добре впишеться в фен-шуй балкона, збільшить його обсяг і створить атмосферу затишку.

Колір балкона по фен шуй

Тут фахівці з фен-шуй також радять фарбувати балкон відповідно до напряму сторін світу, в якому він розташовується. Наприклад, якщо ваш балкон знаходиться на Сході, тоді для його оформлення підійдуть зелений, блакитний і фіолетовий тони, якщо балкон знаходиться на Заході, тоді кольори краще підбирати жовтих, білих і сірих відтінків. Північно-східні, північно-західні, південно-західні і південно-східні напрямки люблять жовті, білі, рожеві, теракотові й відтінки золотого кольору. Південне розташування балкона слід оформити в червоні, зелені та коричневі відтінки, а північне - в блакитні, сірі і сині. Основний момент при виборі кольору балкона по фен-шуй - він не повинен вибиватися з основної колірної гами приміщення, а повинен гармоніювати і плавно поєднуватися з іншим інтер'єром в будинку.

Зверніть увагу також на форму балкона і стіни, суміжні з ним. Якщо стіни рівні, без скошених кутів або нахилів, тоді балкон вважається хорошим, але, якщо стіни скошені або нависають балки, тоді ситуацію доведеться виправляти за допомогою дзеркал або відображаючих поверхонь.

Так як здебільшого енергетика на балконі застійна, то оживити її зможе фонтан або картина із зображенням води, так як вода гармонізує простір і багато в чому допомагає освіжити приміщення, а також вода символізує фінанси і достаток, тому їй в будь-якому випадку не варто нехтувати.

Хорошим рішенням в оформленні вашого балкона буде, якщо ви вирішите обставити його живими квітами, вирощеними в горщиках. Фіалки, драцена, фікуси, кактуси - все це добре приживеться на балконі і створить неповторну атмосферу і затишок. Поставте квіти на Півдні, Сході та Південному Сході вашого балкона - це головні сприятливі напрямки для живих квітів на балконі, звідти вони принесуть в будинок сприятливу енергію ци і сприятимуть активації удачі і фінансового процвітання у вашій родині.

Якщо ви вирішили захистити ваш балкон кованими гратами, то підбирайте класичні візерунки без різких ліній і агресивних малюнків, стріл і інших небезпечних символів, наприклад, хрестів або гострих зубів. Тут працює такий же принцип, як і при виборі правильних воріт по фен-шуй - нічого не повинно загрожувати вашому будинку, асиметрію і гострі символи потрібно виключити з будь-якого декору по фен-шуй.

Ще одна рекомендація від фахівців з фен-шуй: балкони краще розташовувати на верхніх поверхах (це особливо важливо врахувати, якщо ви будуєте для себе багатоповерховий будинок), тому як на висоті, як правило, енергетика більш жива, повітря чистіше, а види з балкона красивіше, що все разом робить на людину благотворний вплив.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024