Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Використання символів і чисел в фен шуй. Символізм чисел вносить додаткові виміри в практику Фен-шуй. Китайці особливо обачні, коли мова заходить про важливі числа

Статті по Фен-шуй: Номери в фен-шуй

Використання символів і чисел в фен шуй

Використання символів і чисел в фен шуй

Символізм становить основну частину Фен-шуй. У мові древніх дуже багато передавалося і ховалося в символах. Фен-шуй має на увазі розуміння сприятливих знаків і зображень, до яких відносяться як квіти, фрукти і дерева, так і птиці з тваринами. Потрібно написати цілу енциклопедію, щоб повністю передати все значення цих символів.

У китайців є також цілий пантеон божеств, що представляють зразок чеснот і прагнень, які символізують доброчесне життя. Є боги багатства і довголіття, а є боги-захисники. З тваринного світу в арсенал китайської символіки прийшли олень і журавель, що представляють довголіття; слон, що втілює силу і удачу; самці тигрів і левів, які захищають і оберігають.

Є й божественні тварини, істоти з міфів і легенд, які, згідно з повір'ям, приносять надзвичайну удачу. У Фен-шуй прийнято вважати, що символізм дракона і фенікса працює в тих випадках, коли в довколишніх околицях є височини. Ці міфічні тварини поряд з тигром і черепахою завжди асоціюються з оточуючими пагорбами і горами. Так, три піки, які знаходяться в межах видимості будинку, вважаються виключно сприятливими для старшого сина в сім'ї. Хто знає, чи існують справді дракони і фенікси. Для китайців це не так уже й важливо. Куди важливіше їх символічна присутність, представлене пагорбами і горами, які приносять удачу.

Символічна присутність сприятливих об'єктів – квітів і тварин – може виражатися в формі їх зображень на картинах, які вішають на стіні, або в вигляді керамічних статуеток. Саме з цієї причини темою майже всіх китайських творів мистецтва є або квіти, тварини і божества удачі, або легендарні герої, які демонструють якийсь аспект удачі. Зокрема, улюблені китайські сюжети пов'язані з легендою про Восьми Безсмертних, оскільки безсмертя і довголіття - це дві улюблені і одвічні цілі китайців.

Числа і їх значення

Символізм чисел вносить додаткові виміри в практику Фен-шуй. Китайці особливо обачні, коли мова заходить про важливі числа, які керують їхнім бізнесом і професійним життям. Вони часто готові піти на все, аби номера їхніх телефонів і факсів закінчувалися однією з щасливих чисел: 8 або 9.

Число 8 відносять до надзвичайно сприятливих чисел по фен шуй. Для кантонців це пов'язано з фонетичним звучанням числа, яке вимовляється як слово "коштовність". Але і просто у відповідності до нумерології Ло-шу в Фен-шуй вісім - це число благоденства, яке обіцяє неухильне процвітання в майбутньому. Китайські крамарі люблять призначити ціни на свої товари так, щоб вони закінчувалися цифрою вісім, наприклад: $ 388 або $ 28.88 або $ 3 988. Вони вірять, що це приносить удачу всім - і продавцеві, і покупцеві.

Число 9 – ще одне щасливе число, а деякі вважають, що воно навіть краще, ніж число вісім, оскільки дев'ятка символізує повноту небес і землі. (Це єдине число, яке при підсумовуванні будь-яку кількість разів все одно дає дев'ятку, наприклад: 9х3 = 27, 2 + 7 = 9. Чи можете перевірити: помножте дев'ятку на будь-яке число і складіть цифри результату. Таким чином, це число, яке не можна " зіпсувати ".

Китайці вважають сімку дуже щасливим числом. Високо цінуються комбінації чисел 7, 8 і 9 в будь-якій конфігурації.

В даний час число чотири вважається несприятливим. Все, що закінчується цим числом, обіцяє смерть, втрати і проблеми. Відповідно до цього поверху 14 в багатоповерховій будівлі приписують навіть набагато більше негативних властивостей, ніж знаменитому західному числу тринадцять (яке, що цікаво, у китайців відноситься якраз до дуже сприятливих).

Будинки, розташовані за адресами, в яких фігурує четвірка, зазвичай неможливо продати, а квартири на четвертому поверсі не користуються ні найменших попитом. Але числа 44 і 48 вважаються надзвичайно сприятливими. Тому що дві четвірки в сумі дають чудову вісімку, а в числі 48 міститься ціла безліч сприятливих вісімок! (Нелегко слідувати китайської логіки ...)

Також існують індивідуальні щасливі числа. Їх можна розрахувати за допомогою калькулятора https://24-fengshui.com/schastlivye-chisla-po-date-rozhdeniya-chislo-sudby_lru-p17.html

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024