Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Види дверей для хорошого фен шуй і їх вплив на структуру житла. Майстри фен-шуй надають величезного значення парадним (вхідним) дверям

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Види дверей для хорошого фен шуй і їх вплив на структуру житла

Види дверей для хорошого фен шуй і їх вплив на структуру житла

Майстри фен-шуй надають величезного значення парадним (вхідним) дверям, тому тут враховуються навіть найменші деталі. У Китаї вхідні двері називаються "вустами будинку" і є одним з ключових елементів житла. Саме від них залежить процвітання сім'ї та її міцне суспільне становище.

Прості дерев'яні двері - це хороший фен-шуй. Дерев'яні двері стандартного розміру, які відкриваються всередину, приносить удачу в будинок. (Все ж потрібно сказати, що задля безпеки зараз більшість дверей відкривається назовні. Я вважаю, що в цьому випадку краще обирати "безпеку".)

Скляні двері - поганий фен-шуй. Енергія ци постійно проникає через прозорі двері і виходить назовні. Такі двері оголюють всі слабкості і недоліки, ніякі домашні секрети не можна буде зберегти від друзів і сусідів.

Розсувні скляні двері - поганий фен-шуй.

Трьохсекційні двері в житловому приміщенні символізують принцип "легко прийшло - швидко пішло", тому власник будинку не може розраховувати на добробут.

Подвійні двері - поганий фен-шуй для невеликого заміського будинку і тим більше для квартири. Подвійні двері непропорційно великі для них.

До половини засклені двері - як правило, це поганий фен-шуй для житлового будинку, де важливо мати мир і спокій в родині. Найпоширеніші в офісних приміщеннях, такі двері ще називається "дверима ян", оскільки вся діяльність за ними відбувається в основному з 9 ранку до 5-6 годин вечора.

Двері, що обертаються - поганий фен-шуй. Такі двері зазвичай ставлять в готелях, казино і ресторанах, щоб справи "крутилися" швидше. У житловому будинку створюється враження, ніби двері "ковтають" людей.

Металеві двері - поганий фен-шуй. Ніколи не ставте металеві двері в будинку і квартирі, не закривши їх обшивкою або декоративними панелями. Такі двері повністю блокують потік енергії і відчужують мешканців від зовнішнього світу.

В ідеалі вхідні двері повинні бути підвішені з боку, найближче до стіни будинку або квартири, і відкриватися у напрямку до цієї стіни. Це створює відчуття простору і сприяє гарному фен-шуй передпокою.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024