фен шуй дому, Карта долі Ба Цзи консультація (гороскоп)
Статті по Фен-шуй: Фен шуй правила

Вибираємо стіл по фен шуй

З позиції фен-шуй для нас важливі обідній, робочий і почасти журнальний столи.

Вплив оточення та предметів на людину відбувається через інформацію, яку ми отримуємо від органів почуттів. До цих шести основних органів почуттів відносяться: очі (зір), вуха (слух), язик (смак), ніс (нюх), шкіра (дотик) і вестибулярний апарат (відчуття рівноваги і положення в просторі).

МАТЕРІАЛ

Якщо робочий або обідній стіл скляний, то це буде викликати підсвідоме відчуття невпевненості, нестабільності, небезпеки. Буде складатися відчуття того, що нема на що спертися. Якщо скляний стіл вже куплений, то можна просто накрити його скатертиною.

Але ми все одно бачимо в інтер'єрі дуже багато таких столів. Це ще раз говорить про те, що більшість людей не відчувають тонкого впливу простору. А завдання фен-шуй і дизайнерів в тому числі - допомогти людям створити такий простір, який буде їх підтримувати і посилювати.

ФОРМА

Кругла форма в порівнянні з квадратною або прямокутною більш рухлива і об'єднуюча. Якщо необхідно підкреслити ієрархію, то вибирайте прямокутні столи. А якщо важливіше підкреслити рівність і згуртованість, то прекрасно підійдуть круглі столи. Неправильна форма столів характерна для офісів і творчих професій. Якщо вам потрібно провести творчий мозковий штурм - то це що треба.

Від того, як організована переговорна кімната або обідня зона, багато в чому залежить атмосфера і результат спілкування.

Піділіться сторінкою "Вибираємо стіл по фен шуй"

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті

Поділіться стрінкою з друзями "Вибираємо стіл по фен шуй"


Задати питання по карті долі Ба цзи, гороскопу на рік, Фен шуй дому і квартири.

Увага! Свої питання краще писати в месенжер Facebook

Категорія питання *
Рік
Місяць
День
Час
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2020