Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Як вибрати ділянку по фен шуй для будівництва будинку? Як можна найкращим чином вибрати ділянку для будівництва будинку з урахуванням феншуй і просто здорового глузду?

Статті по Фен-шуй: Ділянка по фен-шуй

Як вибрати ділянку по фен шуй для будівництва будинку?

Як вибрати ділянку по фен шуй для будівництва будинку?

Сьогодні я не дуже буду вдаватися в китайську метафізику: п'ять елементів, інь-ян, енергія ци і так далі. Про це ми поговоримо наступного разу. Сьогодні я хочу розповісти вам про те, як можна найкращим чином вибрати ділянку для будівництва будинку з урахуванням феншуй і просто здорового глузду.

«Фен-шуй» в перекладі з китайської означає «вітер і вода», так як саме вони є носіями енергії в природі. Те, які вітри обдувають ваш будинок і які води або дороги оточують його, має дуже велике значення. Від цього залежить, які події будуть відбуватися в будинку: будуть люди відчувати себе там спокійно і затишно або весь час будуть відчувати невпевненість і нервозність.

Результат хорошого феншуй – гармонія в сім'ї і багатство, а поганого – сварки і брак грошей.

Перше, на що слід обов'язково звернути увагу, – який ландшафт оточує ваш майбутній будинок. В ідеалі це має бути місцевість з невисокими пагорбами і спокійною рікою. Зараз поясню чому.

Вода приносить корисну енергію в будинок, наповнює його активністю і здоров'ям. А якщо ви будете бадьорі і веселі, у вас буде більше цікавих ідей. Відповідно, і енергії для заробітку грошей у вас теж буде більше. При цьому добре, щоб з вікон було видно воду, яка «приходить», так як вона завжди несе в собі щось нове і незвідане. Якщо ж ви будете весь час дивитися на воду, яка «йде», то такий вид буде асоціюватися у вас з втратою. Від цього просто можна впасти в депресію.

Однак мало того, щоб енергія просто прийшла до вас в будинок і тут же побігла далі. Вона, як хороший гість, повинна принести подарунки, трохи погостювати у вас і піти далі. Ось для того, щоб вона затрималася, і необхідні невеликі пагорби. Причому в ідеалі добре, щоб позаду будинку був високий пагорб, ліворуч від входу – нижче, а справа – ще нижче (коли стоїмо лицем назовні від вхідних дверей). Тоді лівий пагорб - буде підводити енергію до будинку, задній - затримувати, а правий - відводити далі.

Крім усього іншого, пагорби захищають будинок від сильних вітрів. Це також створює затишок і спокій на душі. Уявіть на секунду, як незатишно жити на вершині гори, яка обдувається всіма вітрами ...

Якщо у вас немає можливості вибрати саме такий ландшафт, то замість річки можна використовувати дорогу, а замість пагорбів – сусідні будинки і високі дерева по тим же перерахованим вище принципам. Тепер ви розумієте, що в «чистому полі» складно вибрати гарну ділянку для будівництва.

Перед будинком же має бути вільний простір, щоб виходячи з дверей, ви бачили перед собою всі ті можливості, які оточують вас в житті. Якщо ж двері будинку впирається в паркан сусідів, то ви щодня стикаючись з цією перешкодою, закріпите його у вашій підсвідомості, і вам буде здаватися, що і в житті у вас маса перешкод. Спочатку цей стан встановиться на психологічному рівні, а потім з'явиться і в дійсності.

Крім природного ландшафту необхідно провести оцінку структур, що навколо: подивіться, чи не виглядають вони загрозливо. Такими негативними структурами можуть бути заводські труби, телефонні і телевізійні вежі, лінії високовольтних електропередач, які крім іншого створюють сильне електромагнітне поле, шкідливе для людини і взагалі для всього живого; сухі дерева, а також просто гострий кут або шпиль башточки сусіднього будинку. Важливо, щоб перераховані об'єкти не були спрямовані на двері майбутнього будинку. В іншому випадку ви весь час будете підсвідомо відчувати атаку на себе, відчувати незрозумілу загрозу. А з сусідами можна через це просто зіпсувати відносини. Вам весь час буде здаватися, що вони від вас щось вимагають і обмежують ваші права.

Форму ділянки також найкраще обрати правильну, наближену до квадрату або не сильно витягнутого прямокутника. Якщо ж ділянка дуже неправильної форми, то будинок слід поставити в максимально широкому і просторому місці, щоб відчувати простір навколо себе.

Як ви вже, напевно, здогадалися, будинок теж повинен бути максимально наближений до квадрату. Звичайно, припустимі деякі виступи, але вони не повинні перевищувати однієї третини основної частини будинку. В іншому випадку сильно зміщується центр, і це призводить до дисбалансу, тому що енергія всіх сторін світу повинна в будинок надходити рівномірно і в рівних кількостях. Якщо ми не будемо дотримуватися цієї умови, то у нас з'явиться «перекіс» у ту чи іншу сторону: нам буде вистачати енергії для заробітку грошей, або абсолютно не цікавитимуть, наприклад, партнерські відносини. Або ж ми пристрасно будемо прагнути до слави, але начисто забудемо про наших батьків. Проте, виступи невеликих розмірів, навпаки, можуть посилити будь-який життєвий аспект.

На щастя, зараз, здається, пройшли ті часи, коли наші передмістя заполонили потворні червоні котеджі підозрілої архітектурної цінності. Зараз все більше і більше використовують якісні проекти, яким радіє око. Дуже гармонійні, наприклад, особняки в стилі модерн з округлими вікнами і рослинним орнаментом. Також завжди хороша сувора класика.

Але все ж іноді зустрічаються деякі «перегини». Наприклад, частіше і частіше стали використовувати готику. Я, особисто, нічого не маю проти цього чудового суворого стилю в архітектурі. Однак слід враховувати, що більшість готичних шедеврів з їх стрілчастими вікнами, аркбутанами і контрфорсами все ж були призначені для парадних потреб. Це були, замки і палаци, де проводилося багато офіційних прийомів, різні громадські установи (ратуша і т.д.) і, звичайно ж, церкви. Тут слід обов'язково згадати, в який час історії Європи з'явилася готика. Це був суворий час інквізиції, коли необхідно було показати силу і могутність влади і церкви. Основна ж маса населення жила в простих будинках. Таким чином, готика, як і будь-який стиль в архітектурі, - відображення часу, в якому вона зародилася. Середні століття були не найкращим етапом в історії людства. Тому я б дуже не рекомендував сліпо копіювати готичні будівлі при будівництві сучасного житлового будинку.

При виборі архітектурного проекту будинку, крім його форми і зовнішнього вигляду, звичайно ж, потрібно ретельно вивчити планування його внутрішніх приміщень.

І тут слід приділити особливу увагу ось чому:

  • По-перше, простежити, щоб коридори не були дуже довгими і вузькими. По довгому і вузькому коридорі хочеться швидше пробігти. Хочеться людині і також хочеться і енергії. Тому, вона буде летіти «стрімголов» з початку в кінець коридору, не затримуючись ні в одній з бічних кімнат, але сильно б'ючи в ту, що знаходиться в кінці. Також, виходячи з кімнати, ми будемо впиратися в стіну, як в описаному вище випадку з сусідським парканом, тобто знову будемо бачити перед собою якусь перешкоду. Тому коридори в будинку, як і кімнати, повинні бути просторими і не дуже довгими.
  • По-друге, останнім часом стало дуже модно поєднувати кухню і їдальню. Таке об'єднання, звичайно, дуже зручно в міських квартирах, де, як правило, немає місця для окремої їдальні, тому всі обідають прямо на кухні. Але в будинку, коли є маса можливостей вибору і коригування простору «під себе», цього краще не робити. Згадаймо, що в «стародавні» часи кухня завжди перебувала окремо, в досить ізольованому місці. Справа в тому, що на кухні панує зовсім інша енергетика, ніж у їдальні. У кухні обробляють м'ясо, чистять овочі, миють брудний посуд. Там багато різних запахів і руху. У їдальні ж люди їдять, спокійно розмовляють за сімейним столом. Шум води, рух, сильні запахи з кухні ніяк не сприятимуть гарному засвоєнню їжі нашим організмом і мирної бесіді.
  • По-третє, при виборі проекту обов'язково слід врахувати, скільки поверхів у вашому майбутньому будинку. Два поверхи - оптимальна кількість. Якщо їх більше, уявіть, скільки разів вам потрібно буде піднятися або спуститися, щоб потрапити в ту чи іншу кімнату. Через якийсь час просто захочеться встановити ліфт, щоб уникнути цієї щоденної біганини.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2023